reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka ja w sumie tez mam takie przeczucia. Ja znów myśle ze za bardzo się stresowałam i może nie wyjsc.
A mieliście staranka raz czy więcej w okolicach owu?
Ja w 8 dc i14 dc. Ale jakoś te testy dziwnie wychodziły i możliwe ze owu miałam w 12 dc i wtedy noc z tego nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie chwile mnie nie bylo bo bylismy nad Morzem.A teraz moj 4 latek skrecil staw skokowy i zlamal kosc czwartego palca i przez 10 dni ma wogole nie stawac na nodze.takze jest ciezko bo tez staram sie go nie dzwigac ale jakos dajemy rade :-)
 
Andzelisia to zdrówka dla synka. Oszczędzaj się tez. Ale wiem to ciężko jak dziecko chce na ręce itd. A jak się czujesz? Który masz już tc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Andziak ja Cie pamietam :) Kiedys pisalysmy , tez mialam 4 synow :) Doczekalam sie w koncu coreczki .

Dziewczyny probowalyscie diety nisko kalorycznej ? Glownie chodzi o to zeby miec niski poziom glukozy we krwi. Dosc czesto mamuski ktore sie odchudzaly zaraz przed ciaza rodza corki.
 
reklama
Biedronka wit c i wapn to zly pomysl bo wapn niweluje szczawiany ktore powstaja gdy zakwaszasz organizm dieta dziewczynkowa/ Wapn to jak chcesz odkwasic organizm :) . Magnez tylko w formie cytrynianu bo te zwykle sa zasadowe. Witamine C trzeba obserowac bo u wielu podnosi ph zamiast obnizac.
 
Do góry