reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam z rana. I jak tam się czujecie?
Ja dzisiaj 5dpo. Któraś będzie testować tez na dniach?
Marzycielka a Ty jak tam, bo byłaś podobnie jak ja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hey Imama. Mnie dziś rano kuło w podbrzuszu :/ mialam wrazenie ze dziecko odwrocilo się i wypchnelo mi z jedenj str brzuch. Czy to nic strasznego? Nie powiem wystraszylam sie.... Teraz jest już ok, dziecko na swoim miejscu
Trzymam kciuki za przyszłe testowanie [emoji1307]
: )


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa a który masz tc? Kłucia myśle są normalne chociaż nie powiem stresujące.
Bardziej bałabym się boli w kręgosłupie bo to był tak jakby objaw moich poronień i pewnie gdybym teraz takie miała po pozytywnym teście to stres ogromny. Czytałam ze właśnie niektóre maja bóle kręgosłupa i są Ok ale u mnie we wcześniejszych ciążach tego nie było na początku. Takie kłucia to myśle ze Ok bo to jednak wszystko się tez rozciąga.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama kończę 19tc Uspokoiłaś mnie, dzięki. W ciąży trzeba tak na siebie uważać, jak mowi moja babcia: W ciazy moze wszystko sie zdarzyć. Choc w pierwszej ciazy w ogole sie nie przejmowalam, i az tak bardzo nie uwazalam na siebie jak teraz. W poerwszej kolejnosci ma na to wplyw wiek i wieksza swiadomosc.
Tztymajacie się dzielnie kobitki i oby do szczesliwego rozwiazania : )


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa to już prawie połówka! to mnie strasznie czesto coś kulo czy ciągnęło właśnie od połowy ciąży. Najbardziej w pachwinach.
U mnie znowu wszyscy mówią "ciąża to nie choroba". I ja znów mam wrażenie ze w tych czasach kobiety więcej pracują i poprostu mniej się oszczędzają.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dziękuję za pamięć :-) U mnie raczej nici z tego cyklu i szykuje się już na następny.
Trzymam kciuki mocno za 2 kreseczki u Ciebie ;-)
Gosica a jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry