reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka86, dzięki ze pytasz;) u mnie ten cykl stracony. Ale nadzieja w kolejnym ;) mąż łyka korzeń Lukrecji, ekstrakt z liścia oliwnego, a ja kwas foliowy i magnez. Dokupie sobie jeszcze żurawinę bo mi się skończyła. Póki co czekam na okres, lada dzień już będzie.
Andziak, brałaś sumplementy przy planowaniu płci, czy tylko np.odsrep? Gratuluje 4 synów-jest moc ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Andziak gratulacje ze masz taka gromadkę synów w domu! Myśle ze w każdej z nas która chciała córkę a się nie udało pozostanie takie pragnienie, ale niestety chyba nie da się rady próbować w nieskończoność. Ja chce mieć trójkę dzieci. Już się nastawiłam na syna. A może mnie los zaskoczy hehe bo te planowanie to coraz bardziej zaczynam jednak myśleć ze to poprostu szczęście i tyle. Oby tylko zdrowe dziecinki były.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Imama moim zdaniem ciąza to nie choroba lecz bardzo odmienny stan który można nazawac chorobą poniewaz w ciąży organizm kobiety zupelnie inaczej pracuje i zachowuje się niż "normalnie" jest wiele dolegliwości i dziwnych problemow (jak w chorobie) Dlatego bardzo denerwuje mnie gdy jakis mezczyzna lub bezdzietna kobieta np z dzialu kadr mowi: "ciaza to nie choroba" i przewraca oczami gdy kobieta w ciazy idzie na L4... Używają takiego powiedzenia a nie maja zielonego pojęcia o tym stanie
 
Gdy byłam w. 4 ciąży okazało się ze dwoje moich synów jest chorych w tym jeden ma autyzm. Gdy byłam z nim na badaniach genetycznych to lekarka stwierdziła że lepiej gdyby dzidziuś w brzuchu był dziewczynką. To byłaby pewność że jest zdrowe. Jest Jędruś
 
Andziak super rodzinka! myśle ze czasem mamy poprostu tylko wyobrażenia o córce i o tym ze jakoś rodzina jest niekompletna. Ale jak patrzę na córeczki koleżanek to utwierdziłam się w przekonaniu ze mi pisane jest mieć chłopców, są całkiem inni od dziewczynek. Moi to wręcz typowi "synusie mamusi", ten blask w oczach jak patrzą na mnie, mój ma 6 lat a codziennie mówi mi jak bardzo mnie kocha a młodszy wiadomo jak to roczniak dla niego mama to cały świat. Myśle ze powinnismy wszystkie patrzec na to ze tak porostu miało być. Uważam ze mam wielkie szczęście mając synów. Ale nie powiem- wkręciłam się w planowanie ale wiem ze porpstu spróbowałam. Andziak ważne ze się właśnie spróbowało a co będzie to tak miało być.
Kitqa mnie również denerwuje takie gadanie. Ale niestety tak to teraz jest. Jedna się czuje super a inna niestety ciagle problemy o których poprostu nieraz się nie mówi i ludzie sobie z tego sprawy nie zdają.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry