reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosica tak mierz na palcu :), nie sadze aby ph skory zdazylo w tak krotkim czasie zmienic ph sluzu. Paskowe testy nie sa tak czule.

Gorligor wydaje mi sie ze i wiek matki i ojca ma znaczenie :) ( moj maz ma 43 lata) , ale jednak chyba my kobity mamy w tym wiekszy udzial. Ogranizm jest slabszy a zarodki zenskie sa silniejsze mysle ze cialo w jakis sposob wplywa na to ze pozwala zaplodnic komorke "zenskimi" plemnikami bo wie ze taki zarodek sobie poradzi. To samo sie ma do okresu wojen gdzie kobiety czesciej rodzily corki poniewaz byly niedozywione. Czesciej dochodzi do poronien chlopcow nic dziewczynek.

Dziewczyny wiem ze to sie tak latwo mowi ale serio chlopaki sa swietne :D Nawet ktoregos razu mielismy taki temat na grudniowkach i wam powiem szczerze ze jak bym miala do wyboru miec samych synow lub corki to bez wahania wybieram synow !
Mam doroslego syna i pekam z dumy jak mi kolezanki mowia jaki przystojniacha :D
 
Hej do mnie dziś zawitała @ :(
nie wiem co może być za przyczyna, że moje cykle są coraz krótsze.ten trwał 24 dni.
Czy znacie jakieś suplementy dziewczynkowe dla M?wyczytałam o tym oleju, moja gin wspomniała też żeby dawać kwas foliowy, co Wy jeszcze dajecie?

przyszłamama - gratuluję zdrowej dzidzi, co do płci ja bym się nie nastawiała jeszcze na chłopca.Moim dwóm koleżankom lekarz w 12/13 tyg powiedział że będzie chłopak a na kolejnym usg wyszła dziewczynka. W tym tyg te narządy są do siebie bardzo podobne. Trzeba mieć świetny sprzęt, doświadczenie i dobre ujęcie żeby dobrze wskazać płeć.
 
Hej do mnie dziś zawitała @ :(
nie wiem co może być za przyczyna, że moje cykle są coraz krótsze.ten trwał 24 dni.
Czy znacie jakieś suplementy dziewczynkowe dla M?wyczytałam o tym oleju, moja gin wspomniała też żeby dawać kwas foliowy, co Wy jeszcze dajecie?

przyszłamama - gratuluję zdrowej dzidzi, co do płci ja bym się nie nastawiała jeszcze na chłopca.Moim dwóm koleżankom lekarz w 12/13 tyg powiedział że będzie chłopak a na kolejnym usg wyszła dziewczynka. W tym tyg te narządy są do siebie bardzo podobne. Trzeba mieć świetny sprzęt, doświadczenie i dobre ujęcie żeby dobrze wskazać płeć.
Mnie wydłużyl cykl Castagnus a już nie jestem taka mloda a jednak dał radę Polecam
 
Gosica tak mierz na palcu :), nie sadze aby ph skory zdazylo w tak krotkim czasie zmienic ph sluzu. Paskowe testy nie sa tak czule.

Gorligor wydaje mi sie ze i wiek matki i ojca ma znaczenie :) ( moj maz ma 43 lata) , ale jednak chyba my kobity mamy w tym wiekszy udzial. Ogranizm jest slabszy a zarodki zenskie sa silniejsze mysle ze cialo w jakis sposob wplywa na to ze pozwala zaplodnic komorke "zenskimi" plemnikami bo wie ze taki zarodek sobie poradzi. To samo sie ma do okresu wojen gdzie kobiety czesciej rodzily corki poniewaz byly niedozywione. Czesciej dochodzi do poronien chlopcow nic dziewczynek.

Dziewczyny wiem ze to sie tak latwo mowi ale serio chlopaki sa swietne :D Nawet ktoregos razu mielismy taki temat na grudniowkach i wam powiem szczerze ze jak bym miala do wyboru miec samych synow lub corki to bez wahania wybieram synow !
Mam doroslego syna i pekam z dumy jak mi kolezanki mowia jaki przystojniacha :D

Porannakawa ile ma ten twój przystojniak?
 
Mi z kolei skrócił cykl castagnus-teraz jak książkowe 14/15 dzień cyklu i mam owulacje-zwykle 21 dzień cyklu. Biorę te zioła pierwszy cykl i jak szybko zadziałały.
Muszę wybaczyć moment po ov i działamy ;) z tego co wiem to szyjka musi wejść wysoko, twarda?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszłamama kurde ja to Cię rozumie. Im bliżej decyzji o staraniach to naprawdę przykro mi już jak pomyśle ze chłopak. Mam wspaniałych synów No ale ta dziewczynka. Napewno bym przeżywała jak ty. Ale ja przy drugim to strasznie płakałam. Teraz już się przed ciąża nastawiam wiec już porostu minprzykro. Dużo czytam i chyba to loteria naprawdę. Myśle ze po12tc to już duże prawdopodobieństwo ze się sprawdzi. Ale może pójść tez w druga str. Uważam ze lepiej jakpowiedzial chłopak niż ze chyba dziewczynka wtedy nadzieja a później ze chłopak. Tak często jest. Musisz poczekać do 15 tc i tak. Wtedy sama jak ci pokaże będziesz widziała co tak jest.
Z wpadek podobno dziewczynki bo jeden stosunek i dotego niestresujemy się. Uważam ze stres to masakra. Nie wiem jak wy ale ja jako mama chłopców wszystko analizuje itd podobno takie właśnie jesteśmy. Przejmujemy się najmniejszymi szczegółami. Wiec trzeba wyluzować bo wtedy nic nie pomoże!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama ja od wczoraj tez płacze, pół nocy nie mogłam spać i do teraz jeszcze łzy w oczach. Boli mnie to bardzo i chyba potrzebuje czasu żeby się z tym pogodzić. Wiem ze nie powinnam tak reagować ale to silniejsze ode mnie i bardzo to przeżywam bo jest to moje największe marzenie od zawsze. Po cichu jeszcze liczę na pomyłkę ale nie będę robić sobie nadziei. Ja niby miałam jeden stosunek w owulacje lub pare godzin po tak bez stresu i była to wpadka a mimo to nie wyszło :( za to za Ciebie będę trzymać kciuki :*
 
reklama
W ogole jestem zdania ze psychika przy staraniach jest bardzo wazna ja w czerwcu calkowicie odpusciłam ze sie uda. Starałam się niby co dwa dni ale z przekonaniem ze i tak mam zlecone badania hormonalne i ze juz cos moze byc nie tak.... a tu niespodzianka :)

Czytałam o tej metodzie ramziego i stwierdziłam ze spytam się lekarza wprost z ktorej strony jest kosmówka. ;) a zobaczymy co powie.


Imama jaka decyzja działacie w tym cyklu? :)
 
Do góry