reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny błagam Was !!! Mój trzeci syn był planowany na dziewczynkę nie wyszło można czuć jakieś rozczarowanie ale to tyle
A co jak ten mały czlowiek czuje też te emocje!
Same tu piszemy że trzeba chcieć przedewszystkim dziecka
A co mają powiedzieć dziewczyny które starają się latami i mają za sobą kilka poronień proszę Was Chłopiec czy dziewczynka to nasze dzieci
No mi też się dziwnie to czyta i bez obrazy ale to co piszecie ze czujecie to według mnie nie powinnyście się decydować na dziecko? Bo na co liczylyscie? Skoro i tak to 50/50!!!! Przecież każdą dobrze wie że mimo starań to nie wychodzi a jak wyjdzie to nie wiadomo czy akurat od tych starań [emoji58] przyszła mama już jesteś w ciąży i ciesz się ze synek zdrowy a imama przepraszam ale jak czytam Twoje nastawienie to zastanowiła bym się bo naprawdę jest większa szansa że będziesz rozczarowana....
Przepraszam ale roz drażniłam się [emoji17]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Wiecie co te nasze smutki wynikają z tego, ze mamy marzenia i do końca w nie wierzymy.
Każda z nas potrzebuje swojego czasu na przetworzenie informacji o odmiennej płci, ale każda w koncu zacznie sie cieszyć ze zdrowego, rosnącego maleństwa.
 
No mi też się dziwnie to czyta i bez obrazy ale to co piszecie ze czujecie to według mnie nie powinnyście się decydować na dziecko? Bo na co liczylyscie? Skoro i tak to 50/50!!!! Przecież każdą dobrze wie że mimo starań to nie wychodzi a jak wyjdzie to nie wiadomo czy akurat od tych starań [emoji58] przyszła mama już jesteś w ciąży i ciesz się ze synek zdrowy a imama przepraszam ale jak czytam Twoje nastawienie to zastanowiła bym się bo naprawdę jest większa szansa że będziesz rozczarowana....
Przepraszam ale roz drażniłam się [emoji17]

xnw40tc7sy506vxn.png
No właśnie ja jestem do tego planowania nastawiona na luzie. Będę również szczęśliwa gdy będę miała 3-ego syna. Wiem dobrze że mimo spełnienia nawet wielu czynników nie zawsze wychodzi to czego się oczekuje ( widać to na forum).Po tym jak nie mogę zajść w ciążę przez parę miesięcy, to jeśli się uda, uznam to za cud i dar od Boga.
 
Dziewczyny tyle naskrobalyscie, że nie mogę doczytac ;)

@kitqa szkoda, że dzidzia nie współpracowała,ale najwazniejsze, że zdrowa :D Kiedy masz kolejną wizytę?

Dziewczyny, ktora teraz testuje na dniach?
Wątek zrobił się iście ciążowy :D Zarażamy nasze staraczki pieknymi brzuszkami

Ja nie mam czasu pisać, ale czytam w miarę na bieżąco ;)
 
Antonia ale gdzie maja sie wygadac jak nie tutaj?

Kitqa piekny Bąbelek:*
Ana87 dobrze ze wrocilas:*a co na to wszystko Twoj maz?Cieszy sie?Wspiera Cię?Kiedy masz wizyte?


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia ale gdzie maja sie wygadac jak nie tutaj?

Kitqa piekny Bąbelek:*
Ana87 dobrze ze wrocilas:*a co na to wszystko Twoj maz?Cieszy sie?Wspiera Cię?Kiedy masz wizyte?


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Wygadać tak. Pewnie. Jak każda potrzebuje. Pisałam o nastawieniu ze juz z góry jeszcze nie będąc w ciąży piszą że już jest smutek że będzie syn. To nie jest chyba fajne podejście do planowania dziecka.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Antonia2016 kazdy ma inny punkt widzenia...jedna potrzebuje chwili by oswoić sie z sytuacja a inna troche czasu i zrozumienia... Ja tez nie cieszyłam sue ze jestem w ciąży z drugim synem - ale zapewniam Cie ze kocham go nad zycie.
 
reklama
Mikallo. Zdrowa i mega ruchliwa jak siostra [emoji3] następna wizyta dopiero 7.08
Millo. Dziękuję :)

Każda z nas ma prawo pisać o swoich odczuciach i myślach ale nie ma prawa nikogo osądzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry