reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przyszlamama, wiem co mozeszczuc. Ja jak dowiedziałam się ze II dziecko to tez syn to przepłakałam pare dni. Jak zobaczyłam mała istotkę na kolejnym usg to już mi trochę przeszło.
Spokojnie, jeszcze nie wszystko przesadzone. Nawet jeśli to chłopczyk zobaczysz ze będzie Twoim oczkiem w głowie ;) u mnie tak się stało.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny błagam Was !!! Mój trzeci syn był planowany na dziewczynkę nie wyszło można czuć jakieś rozczarowanie ale to tyle
A co jak ten mały czlowiek czuje też te emocje!
Same tu piszemy że trzeba chcieć przedewszystkim dziecka
A co mają powiedzieć dziewczyny które starają się latami i mają za sobą kilka poronień proszę Was Chłopiec czy dziewczynka to nasze dzieci
 
No i dziewczyny jestem mega niepocieszona :/ ponieważ dzidziulek jest bardzo ruchliwy i uciekal z dupką : ) jak tylko dr ją znalazła. Widać że chciała, starała się zobaczyc jak to płeć. No nic. Wszytsko ok. Musze tylko niestety zaczac pic sok z burakow [emoji849]
Wiecie co jak teraz patrzylam na moje dziecko to wydawalo mi się bardziej że jest to dziewczynka [emoji51]
Poniżej foto. Patrzcie jaki potworek : ))
1500467751-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny,
Trochę mnie nie było a tu tyle się dzieje.Witam wszystkie nowe staraczki:)
Millo śliczna córeczka :)gratulacje !!!
Ana dobrze że po wizycie okazało się że wszystko ok, tak się martwiłaś. Teraz już tylko czekać aż przejdą mdłości i można cieszyć się urokami ciąży:)
Przyszłamama jeszcze nic nie jest przesądzone co do płci, ale nawet jeśli okaże się że to chłopiec to na pewno będzie on Twoim oczkiem w głowie:)Nie każdy niestety może mieć syna i córkę- takie życie. Najważniejsze jest zdrowie.
Kitqa gratulacje zdrowej dzidzi, jeszcze potrzyma trochę mamę w niepewności;)
Imama dobrze że u Ciebie powoli wszystko się ustabilizowało i możesz już myśleć o staraniach. Mniej więcej podobnie zaczynałyśmy więc może w końcu nam się obu uda:)Ja już myślę o sierpniu i o kolejnej szansie. Mam nadzieję że się wyluzuje podczas wycieczki i wreszcie zaskoczy.
Maziajka a jak tam malutka? A braciszek zadowolony z siostry?
 
Majorcia, oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%. Mój płacz wziął się z tego ze bardzo nastawiałam sie na córkę. Nie wyszło i było rozczarowanie. Ale obiecałam sobie ze jeśli będę sie starała o trzecie dziecko to owszem postaram zwiększyć swoje szanse ale gwarancji mi to nie daje i muszę być przygotowana na synka. Znam uwarunkowania męża-wysoki testosteron itd. i nie zdziwię się jeśli tak będzie. Wcześniej tego nie dopuszczalna do swoich myśli ;(

Kitqa, piekna fotka. Oj aż się rozmarzyłam kiedy tez będę miała usg z dzidzia. Troszkę cierpliwości, który to tc?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No i dziewczyny jestem mega niepocieszona :/ ponieważ dzidziulek jest bardzo ruchliwy i uciekal z dupką : ) jak tylko dr ją znalazła. Widać że chciała, starała się zobaczyc jak to płeć. No nic. Wszytsko ok. Musze tylko niestety zaczac pic sok z burakow [emoji849]
Wiecie co jak teraz patrzylam na moje dziecko to wydawalo mi się bardziej że jest to dziewczynka [emoji51]
Poniżej foto. Patrzcie jaki potworek : ))
1500467751-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kitqa ale jak to twoje maleństwo odwrócone przodem pięknie patrzy oczkami
 
hej Dzieczyny. Nievodzywam sie.... chciałam sue odciac od wszystkiego.... Nie moglam sobie poradzić z ..wpadka... Ciągle mam w głowie mysl ze nie zrobiłam wszystkiego w stronę córki.

Przyszlamama87 doskonale Cie rozumiem.jak dowiedziałam sie ze drugi bedzie syn to przepłakałam wiele nocy...nie cieszyłam sie.. Nie moglam patrzeć na inne matki które miały córki. Przykre ale prawdziwe... bylambpewna córki w 100% .wiec bardzo to przeżyłam.teraz mój syn ma 2.5roku i gdy na niego patrzę jestem mega dumna.jest naprawdę wspaniały i podobny do mamy pragnienie córki pozostało.miałam Ja zaplanować w 99%.trzecie dziecko miało byc ostatnim dzieckiem na jakie moge sobie pozwolić.wyszło inaczej....nigdy bym niebprzypuszczala ze zdazy sie u mnie wpadka... Nigdy...... Wiele chwil przepłakałam.gdyz jestem pewna ze to bedzie syn.trzeci syn. Długo nie moglam sobie poradzić ... Teraz jest juz troche lepiej- widocznie taka moja rola- taka wola Boga... Nie ukrywam ze nadzieje mam...jednak niewielka. Wiec pomału godzę sie z tym ze w domu bede miala,,rodzinkę pl.
 
wszystkim dziewczyna gratuluje i trzymam kciuki
nie wymienie wszystkich wybaczcie Millo - gratuluje córki. pozytywnie zazdraszczam
 
reklama
Gosica. Już niedługo i Ty będziesz mieć swoje zdj maleństwa :) To już 17+3
Za 3tyg (dopiero) połówkowe
Majorcia. Pięknei duże czarne oczy będzie mieć po mamusi [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry