reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antonia wiem tak powinnam się cieszyć ale na razie nie potrafię, mam nadzieję że to samo przyjdzie tzn radość. ja mam jednego synka.
Wrzucam Wam fotkę z usg może któraś umiałaby wrzucić w ingender lub genderdreaming?
 
reklama
malenstwo.jpg
 

Załączniki

  • malenstwo.jpg
    malenstwo.jpg
    99,5 KB · Wyświetleń: 431
przyszłamama: cieszmy się, że zdrowy bobas! A jeśli tym razem ponownie chłopak, to popatrz na to tak: ileż kobiet może powiedzieć MAM TRZECH SYNÓW!!!!hhmmm?(w średniowieczu, czy innych latach zamierzchłych lub na tronie królewskim, to by mamy chłopców na rękach nosili:p) syn na wagę złota:)
Kruszynka, to Ty jak ja. W październiku stuknie mi 34 latka (ale jeszcze z czwartym bobaskiem poczekam)
majorcia: 7 lat (kwiecień 2010), 5 lat (grudzień 2011) i (ponad roczek) marzec 2016
Ps. u mnie to chyba jednak śluz. Ciągliwy, przeźroczysty (jeśli dobrze pamiętam). Poza tym, wszystkie dzieci planowane. Pierwszy w owulację (piąte podejście), drugi na zasadzie, a zdajmy się na Górę, co będzie, to będzie (strzał za pierwszym podejściem), trzeci: spróbujmy na dziewczynkę kilka dni przed owu (ja stosowałam przy 1 i 3 personę) i też chyba po czwartym miesiącu starań stwierdziłam, że chyba w ogóle tego dziecka nie będzie, bo jakby im bliżej owulacji, to się udawało zajść, a jak dalej, to nic. No i ostatecznie za piątym razem powiedziałam: kurczę, marzę o córce, ale ja przecież bardzo pragnę dziecka!!! i były serducha ostatnie na dwa dni przed owu. Oczywiście, to jest tak, że łobuziaków bym nie zamieniła, ale bym raczej dołączyła płeć piękną:) ja np. będę chyba głównie tym razem szturmować niebo z prośbą o zdrową córeczkę. Poczytam dokładnie, co tam jeszcze zwiększa szanse, ale tak jak mówicie, że to pewnie i tak losowo najczęściej.
porannakawa-to gratulacje synów i wisienki:) dajesz nadzieję :) ps. z tym, że czy to chodzi o wiek mamy, czy taty bardziej? Bo słyszałam, że facetów???
 
Przyszła mama Antonia dobrze Ci pisze! Będziesz mieć wspaniałego synka i przewinie się pełno kobiet w jego i twoim życiu bo pewnie złamie nie jedno kobiece serce My z Antonia mamy trzech królewiczów i nie zamieniłybysmy ich na żadne dziewczynki co nie?!
A nie wolno się smucić bo może twój mały kropek to czuję
 
Ostatnia edycja:
Przyszła mama Antonia dobrze Ci pisze! Będziesz mieć wspaniałego synka i przewinie się pełno kobiet w jego i twoim życiu bo pewnie złamie nie jedno serce My z Antonia mamy trzech królewiczów i nie zamieniłybysm ich na żadne dziewczynki co nie?!
A nie wolno się smucić bo może twój mały kropek to czuję
Ja już nie myślę o córce bo poprostu jej mieć nie będę [emoji23] pozostawiam ta rodosc innym co mają dziewczynki a marzą o chłopcu [emoji6] a pełnią siebie cieszę się z moich chłopców i z dumą odbieram słowa : mam trzech synów... A wtedy rozmówca mówi WOW[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] PIĘKNE [emoji7]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Gorligorligor podoba mi się to co napisałaś o średniowieczu A tak wogóle to królewskie dzieci w każdej bajce było miał król trzech synów a nie dwóch więc powinnyśmy być dumne
U mnie za czwartym razem dziewczynka ale imię wybrane mialam dla chłopca także dziewczyny wszystko przed Wami
Chłopców się prościej wychowuje i mniej kosztują
 
reklama
Do góry