reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny ja juz po wizycie :-) wszystko ok serduszko slicznie bilo az maz nagral i polazywal chlopakom. Dostalam zdj wg ramziego po prawej stronie czyli chlopak :-)Zobacz załącznik 815242
Gratuluję [emoji179]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
8.08 mam bad przeziernosc.W czw jedziemy nad morze.liste lekow mam do wykupienia na w razie wu i mam kupic krem z filtrem 50 na twarz zeby mi jakies plamy nie powychodzily...
 
Witam Dziewczyny !
Pewnie nikt.. albo prawie nikt mnie tu nie kojarzy :) dawno..dawno temu sie tu udzielalam.
Dziewczyny nic a nic absolutnie nie przejmujcie sie metoda ramzi (mam 4 synow i corke ) , odstepami itd. Plec to loteria , tez kiedys planowalam i mam super synka :) ( zakwaszanie , suplementy ,odstep 3,5 dnia , irygacje) a ostatnie totalna wpadka (corka) . Jezeli mam wam cos poradzic to patrzcie na sluz , przy corce im mniej tym lepiej . Zadne zakwaszania i cuda na kiju . Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
Porannakawa, witamy. Oczywiście ze Cie pamietam. Podczytywałem forum jeszcze za czasów Piranhi ;)
Wg mnie mniej śluzu to wynik przyjmowania suplementów, odstępu. Gratuluje córeczki, jeśli to wpadka to długo przed owulacja?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie też czekam na wiadomość od przyszlejmamy ;)

Andzielisia faktycznie przebarwienia od.słońca podczas ciąży mogą być więc krem z.filtrem koniecznie :)
 
Witam Dziewczyny !
Pewnie nikt.. albo prawie nikt mnie tu nie kojarzy :) dawno..dawno temu sie tu udzielalam.
Dziewczyny nic a nic absolutnie nie przejmujcie sie metoda ramzi (mam 4 synow i corke ) , odstepami itd. Plec to loteria , tez kiedys planowalam i mam super synka :) ( zakwaszanie , suplementy ,odstep 3,5 dnia , irygacje) a ostatnie totalna wpadka (corka) . Jezeli mam wam cos poradzic to patrzcie na sluz , przy corce im mniej tym lepiej . Zadne zakwaszania i cuda na kiju . Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ja wrod znajomych zauwazylam ze dziewczynki czesto wychodza z wpadki :-)
 
Gosica ja juz suplementow nie bralam od paru lat takze to nie mialo zadnego wplywu na sluz ..raczej wiek :) Corka ustrzelona w owulacje :) ,lub na pare godzin przed.

Andzelisia , faktycznie cos w tym jest :)
 
reklama
Do góry