reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kruszynka Ok 6 tc sie pojawia ale to różnie. Nieraz dopiero w 8 tc.
A umówiłas się już na wizytę?
Nie muszę się umawiać, mogę iść kiedy chce poprostu wybiorę dzień w którym przyjmuje mój gin. W pon jadę nad morze wracamy w sobotę tak mysle że jakoś 3go lub 7 mego pójdę . To wtedy już chyba powinno coś widać.
@Mikallo skąd ja to znam. Zapisałam syna do przedszkola jak się urodził mimo to dostał się dopiero jako 5 latek.
 
Mikallo niestety bostonka to wirusowka i łatwo to złapać. Mam ograniczać w miarę możliwości kontakt z synem (ale to nie mozliwe) myć często ręce i uważać by nic nie wziąć do buzi po małym. :/
Przykro mi z powodu przedszkola my to przechodzilismy w maju i całe szczęście rozwiązało się tak że cały Jasia rocznik 2014 zostaje w.żłobku :) w przedszkolu nie ma miejsc.

Dziewczyny właśnie jem pomidory z jogurtem i szczypiorkiem jej jakie to pyszne.... ;) przede wszystkim świadomość tego ze już mogę. Ziemiaki, banany i pomidory idą u nas teraz w ilości masowej. Wcześniej szczególnie z ziemiakami bardzo się ograniczalismy. A teraz wszystko mogę ;) kurczę mam.ochotę na piwko a tego niestety nie mogę ;)
 
Dziewczyny właśnie jem pomidory z jogurtem i szczypiorkiem jej jakie to pyszne.... ;) przede wszystkim świadomość tego ze już mogę. Ziemiaki, banany i pomidory idą u nas teraz w ilości masowej. Wcześniej szczególnie z ziemiakami bardzo się ograniczalismy. A teraz wszystko mogę ;) kurczę mam.ochotę
Smacznego no piwko możesz warka zero % lub Lech free ja uwielbiam.
 
Dziewczyny ja juz po wizycie :-) wszystko ok serduszko slicznie bilo az maz nagral i polazywal chlopakom. Dostalam zdj wg ramziego po prawej stronie czyli chlopak :-)
20170718_195850.jpg
 

Załączniki

  • 20170718_195850.jpg
    20170718_195850.jpg
    798,1 KB · Wyświetleń: 582
Andzelisia super ze.wszystko jest dobrze! Na kiedy masz tp? U Ciebie jest 9/10 tydzień? Kompletnie nie wiem o co chodzi z metodą ramziego ale może się w nią wglebie jak będę miała takie zdjęcia.
 
Andzelisia super ze wszystko Ok! Z ta metoda to naprawdę się nie przejmuj. Podobno ze zdj często się nie da określić bo nie wiadomo w jaka str miał gin głowice. Nie przejmuj się tym wygole! Szanse są i trzymam kciuki za dziewuszke. Na prenatalne idziesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
aleksandra. Jedz wszystko ile dusza zapragnie :)
A co do piwka to polecam piwo pszeniczne bavaria 0,0% pyszności [emoji39]
andzelisia. Gratuluje zdrowego dzidziulka :))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry