reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica właśnie mnie zastanawia te zakwaszanie i dieta. Czy nie ma wpływu na właśnie poronienia. Ja dwie ciąże wzorowe nawet przez myśl mi nie przeszli ze może być coś nie tak. A teraz odrazu przy pierwszych staraniach w 6 tc poroniłam operacyjnych zaszłam w następna która tez poroniłam! Ale ja się niczym nie zakwaszalam bomialam niskie pH jeszcze po karmieniu piersią.
Kitqa Przyszłamama kciuki za wasze wizyty!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też po tych dwóch poronieniach doszłam do takiego wniosku to całe planowanie na dziewczynkę powoduje wyszuszenie śluzu bardzo często dziewczyny pisały że po diecie miały zero plodnego śluzu a wiadomo że śluz zatrzymuje plemniki te słabsze ,(gorszego sortu;))
 
reklama
Suplementy biorę OK.2 mies. Rzeczywiście śluzu jest mniej ale nie jest tak ze go nie ma! Ciekawe tylko czy jest tak jak Majorcia piszesz ze jak jest mniej śluzu to on zatrzyma słabsze plemniki, oby nie wadliwy materiał!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie ale tak jak myslam ciąża jest młoda. Lekarz powiedział ze jest to dopiero początek i jest tylko pecherzych ciążowy wielkości 4,6mm i może być różnie. Mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie ale ma urlop więc dopiero za 3.

Co gorsza syn ma bostonke a w ciazy jest bardzo niebezpieczna.... :(
 
Aleksandra ważne ze pęcherzyk jest. Gratuluje! Napewno będzie wszystko wporzadku. Wiadomo to początek ciąży, do tego owu mogła być późno. Ważne ze nic nie wskazuje na to żeby było coś nie tak. A jak z progesteronem? Masz nadal brać? Badał Ci krew tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powiedział że dokładne badania zleci mi jak przyjdę za 3 tygodnie ale kazał brać ten duphaston 2×1 w 1 ciąży musiałam praktycznie brać cały czas luteine więc myślę ze tu też może być podobnie.
Dziękuję za gratulacje mam nadzieję ze będzie dobrze :)
 
Powiedział że dokładne badania zleci mi jak przyjdę za 3 tygodnie ale kazał brać ten duphaston 2×1 w 1 ciąży musiałam praktycznie brać cały czas luteine więc myślę ze tu też może być podobnie.
Dziękuję za gratulacje mam nadzieję ze będzie dobrze :)

Pewnie, że będzie dobrze! Gratuluje : )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam jeszcze jedno malutkie pytanie i nie będę was już dręczyc a czy miała któraś z was uczucie takie jak parcie na gazy ja mam ciągle wrażenie że chce oddać gazy nawet po wyjściu z WC czasem się zepne uda się ale parcie zostaje wcześniej nie miałam tak.. Nie wiem czy to powód pójścia do gina.. Bo nie wiem czy wogole widać już czy pęcherzyk jest na miejscu tyle się na czytałam o ciazy pozamacicznej.. Rany co ten internet ludziom z mózgu robi
Ja tez jestem cały czas wzdeta i mam gazy, ponoc to normalne. Czym blizej 2 trymestru tym ten problem sie u mnie zmniejsza ;)

@kitqa jak po wizycie?

@aleksandra_kow super, że juz widać pecherzyk :) a mowilas lekarzowi że stn ma bostonkę? Cos zalecił? Duzo zdrowka dla synka i Ciebie!
 
reklama
Kruszynka Ok 6 tc sie pojawia ale to różnie. Nieraz dopiero w 8 tc.
A umówiłas się już na wizytę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry