reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andzelisia codzienny sex tez wysusza. Rób test napewno nadejdzie tylko pewnie mega opóźniona. Co ule masz cykle, długie? A bierzesz tez wit b6?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Z witamina C jest tak...że po owulacji nie powinno się jej już przyjmowac w cyklach staraniowych bo duże dawki Wit C działają poronnie.
Airfix tak jak pisalam od dzis juz tylko biore kw foliowy.A w dodatku od jakiegos czasu dodaje do herbaty naturalny kw askorbinowy.Czyli dodatkowa wic c.Moze poprostu z ta wit przesadzialm.Sama nie wiem.
 
Andzelisia codzienny sex tez wysusza. Rób test napewno nadejdzie tylko pewnie mega opóźniona. Co ule masz cykle, długie? A bierzesz tez wit b6?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wit b6 mam w tych baletkach z magnezem.jedna tab ma 0.22 wit b6 a biore 2 do 4 tab dziennie.Raczej dwie :-)z reguly ostatnimi czasy bol owulacyjny mialam 18 dnia cylku i dokladnie 2 tyg pozniej przychodzila @.a w poprzednim bol owulacyjny 20 dnia cylku.A cykl trwal 35 dni.
 
Airfix tak jak pisalam od dzis juz tylko biore kw foliowy.A w dodatku od jakiegos czasu dodaje do herbaty naturalny kw askorbinowy.Czyli dodatkowa wic c.Moze poprostu z ta wit przesadzialm.Sama nie wiem.
Ja bym chyba biegunki dostała jakbym ta Wit C jeszcze do herbaty dawała hahah zostań może przy tej w tabletkach tylko. Z herbaty polecam Ci z Tesco firmy Packerbest malina i żurawina w torebkach. Albo czerwona -rooiboss..bo jest bez kofeiny.
 
Dziewczyny macie tu zdj.Tyle co zrobilam moze jednak cos z tego będzie.Tylko czemu nie czuje bolu owul ktory zawsze odczuwam no i czemu tak tam sucho.wg mnie juz pozytywny :-) czyli owulacja nastapi miedzy 24-36 godz.to tak z ciekawosci do kiedy te staranka ile taka owulacja moze trwac?
20170425_091113-1.jpg
 

Załączniki

  • 20170425_091113-1.jpg
    20170425_091113-1.jpg
    269,9 KB · Wyświetleń: 214
Ja bym chyba biegunki dostała jakbym ta Wit C jeszcze do herbaty dawała hahah zostań może przy tej w tabletkach tylko. Z herbaty polecam Ci z Tesco firmy Packerbest malina i żurawina w torebkach. Albo czerwona -rooiboss..bo jest bez kofeiny.
Wlasnie sobie przypomnialam ze caly czas pije herbatke z biedronki remsey - cytrynowa he he.Tesco u mnie brak.Juz sama nie wiem czy stosowac dalej te suplementy czy moze poprzestac.Mam tez zurawine w sloiczku ale od wczoraj zaczelam brac ten acard w sumie wzielam tylko 1 tabletke.I nie wiem czy laczyc zurawine z acardem...
 
Ja bym chyba biegunki dostała jakbym ta Wit C jeszcze do herbaty dawała hahah zostań może przy tej w tabletkach tylko. Z herbaty polecam Ci z Tesco firmy Packerbest malina i żurawina w torebkach. Albo czerwona -rooiboss..bo jest bez kofeiny.
Ale popatrz tyle wit c a ph i tak nie spada poniżej 5 :-)
 
reklama
Wlasnie sobie przypomnialam ze caly czas pije herbatke z biedronki remsey - cytrynowa he he.Tesco u mnie brak.Juz sama nie wiem czy stosowac dalej te suplementy czy moze poprzestac.Mam tez zurawine w sloiczku ale od wczoraj zaczelam brac ten acard w sumie wzielam tylko 1 tabletke.I nie wiem czy laczyc zurawine z acardem...
Sproboj Acard brać sam od końca @ do owulacji może. Na pewno obserwuj czy nie robią Ci się siniaki, czy dziąsła nie krwawia bardziej niż zwykle. A żurawinę jak masz w słoiczku to raz do czasu weź troszkę. Tylko obserwuj sie
 
Do góry