reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Najgorzej ze teraz dlugi cykl..33 dni..wiec owulka gdzies 18dc a wtedy jedziemy cala noc do Wloch wiec nie zmierze temp wiec nie bd dokladnie wiedziala:(
Millo a może to i lepiej :-) :). Wszystko planujemy, mierzymy, sprawdzamy. A może czasami po prostu trzeba iść na sponta. Pozwolić zadziałać naturze. Jedź na urlop i weź urlop od pilnowania owu. Odpoczywaj, baw się dobrze i dużo serduszkuj a wszystko będzie dobrze. :cool2:
Ja we wrześniu jadę na urlop, też w tym czasie będę miała dni płodne. Nie zabieram żadnych testów itp, urlop to urlop. A natura niech działa :):D
 
Arya co racja to racja tylko ze ja mierze temp i jestem zla ze akurat wtedy nie bede miala zmierzonej:p

Elena kurde niefajnie z ta opryszczka.Ja bym wziela chyba tabletki.Nie na zartow zwlaszcza ze masz ja 1 raz..
 
Elena, moja koleżanka kosmetyczka mówi że na opryszczkę najlepszy jest czosnek. Przekrój i trzymaj. Powtarzaj co jakiś czas. Może nie pachnie ładnie ale to naturalny antybiotyk na wszelkie zło. Ona doradza to swoim klientom zamiast całej chemii. Podobno czyni cuda, może warto sprawdzić zanim sięgniesz po leki? ☺
 
reklama
Do góry