reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny, to znowu ja, nadaje z wakacji nadal :) wg ovufrienda mam dzis 11 dzien cyklu i tak 9 wiczorem , 10 wieczorem i dzis z rana serduszkowalismy i planuje na tym zakonczyc , coby do ovulki faceci wygineli...:) cos mi sie na wakacjach zapominalo o magnezie i vita c, ale zobaczymy co to bedzie. :)
 
reklama
A wyobrażacie sobie ze znajomi mojego meza do konca ciazy byli przekonali ze corka. Wszystko rozowe kupili a urodził sie chlopak :-)
 
Elenaa Niby widział jajeczka, tzn ja też widziałam cusik od spodu-ale mogą i być to spuchniete wargi. No i cusik dyndalo jakby...Ale to może też wyrostek był? Ostatnio jak byłam z bólami to nub był płaski jak nie wiem, to był ponad 13tydz wtedy. Był tak płaski ze to bez dwóch zdan wskazywało ze corka, wiec jak coś to ja i teorie nuba na wczesnym etapie obale hehe Dla mnie ważne ze zdrowe :) tylko jak tak szaleć będzie wieczorami jak wczoraj po 23 to ja przerabane będę mieć ha ha

Airfixy to faktycznie lekarz poszalał o 23 masakra powinien mieć na uwadze że przychodzą do niego kobiety w ciąży. Tak czy tak najważniejsze że dzidzia zdrowa :-) tego Ci gratuluję ja jak w 13tc miałam usg też nub wychodził płaski także widzac usg już miałam nadzieję że może się udało a tu lekarz o coś widze to chłopczyk heheh ale on miał bardzo dobry sprzęt więc od razu mu uwierzyłam :). Ale Cię trzymają w niepewności hehe ale powiem Ci któryś z nich ma rację hehhe
 
MartynaM Ciężko było złapać od dołu ujęcie bo się krecila dzidzia (pewnie po pepsi haha) , tyle co usg na "żywo " robił od spodu to mi się przez moment wydawało ze raczej tam płasko, potem takie male dwie kuleczki bylo widac raz bardziej płasko, raz bardziej okrągłe pomyślałam ze to wargi. ..A on dalej grzebal i mówi - ze ostro by się klocil z tamtym który dał 90% ze to córka, bo według niego raczej chłopak. No i tyle się dowiedzialam:)

Elenaa Za jakiś miesiąc...choć może wcześniej się uda bo z wynikami tymi z genetycznych mam jechać pokazać.
To będzie babeczka. U mnie jak powiedzieli ze babeczka to została babeczka. Tak było w 3 ciążach. 90 % to raczej się nie zmieni chyba że na 100% podskoczy. To prawie na pewno. A ja i tak bardziej bym Ci zazdrościła synka [emoji6] Moja przyjaciółka jest teraz z drugim w ciąży i podobna sytuacja była w 13 tyg że chłopak na 60% w pierwszej też tak zakładał lekarz do którego chodzi lecz ona czuła że to pomyłka bo instynkt podpowiadał jej że na 100% dziewczynka i tak się też stało w 16 tc była już dziewczynka. W grudniu spodziewa się drugiej córeczki. Airfix jeżeli czujesz że dziewczynka to może być prawdą.
 
Airfix śliczna dzidzia [emoji1] główkę rzeczywiście bardziej dziewczynkowa i nub dość nisko. Ja w jak byłam 13 wypatrzyłam sterczącego nuba i się nie pomyliłam. Lekarz wtedy nic nie widział. Z dziewczynki często potem jest nagle chłopak. A jak już lekarz widzi siurka, to raczej nie odpadnie [emoji39][emoji12] za miesiąc będzie już wiadomo [emoji16]

MartynaM tylko jak już się jest dorosłym to inne wymiary się liczą [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Airfix śliczna dzidzia [emoji1] główkę rzeczywiście bardziej dziewczynkowa i nub dość nisko. Ja w jak byłam 13 wypatrzyłam sterczącego nuba i się nie pomyliłam. Lekarz wtedy nic nie widział. Z dziewczynki często potem jest nagle chłopak. A jak już lekarz widzi siurka, to raczej nie odpadnie [emoji39][emoji12] za miesiąc będzie już wiadomo [emoji16]

MartynaM tylko jak już się jest dorosłym to inne wymiary się liczą [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
hihihi to chyba zależy od preferencji ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry