reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aha jeszcze jedno odnosnie opryszczki wargowej kup olejek z drzewa herbacianego i smaruj zmiane, bardzo szybko znika... Ja to stosowalam podczas staran o najmlodsze bo mialam wysoki testosteron i opryszczka byla co chwile. A przy wysokim testosteronie moze byc, no i po za tym mozna lykac L Lysine to obniza l-arginine i opryszczka szybciej schodzi... W ciazy to olejek herbaciany jest najlepszy bo nie wplywa na dziecko... Ja czesto mialam opryszczke wiec wiem co pisze :)
 
reklama
Tak bo przezytalam ze czosnek pomaga to trzymal i sie normalnie oparzył.Masakra.. wyzarło Mu pare warstw skory.. brrr

A co do opryszczki w ciazy to masz Elena racje ze niebezpieczna jest wlasnie to jak ma sie ją w ciazy poraz 1 w zyciu..ale mysle ze jak zadzialasz na nia to nic nie bedzie:*Nie panikuj Kochana!:*
 
Millo mozliwe, byc moze taka wrazliwa skore ma, ja czosnek przykladalam wiele razy i u mnie nic zlego sie nie dzieje, ale uwazam ze olejek herbaciany skuteczniejszy :)
 
Marantha a ten olejek się wciera czy tylko tak delikatnie dotyka? Rozciencza?

Zaczęłam czytać o opryszczce ze 90% popuslcji ma wirusa..u mnie mial tata i maz ma z ktorym znam sie prawie 10 lat. Myślę ze wirusa miałam już dawno ale widocznie nie ukatwynial się bo widocznie organizm sobie radził. Choc mama mi mowila ze ja kiedys mialam jako dziecko...ale ja nie pamietam. Bo teraz przez nablizszy miesiąc-dwa nie miałam z nikim kontaktu kto miał opryszczke..Więc teraz nie mogłam się zarazić. Tak sobie tłumaczę ale wydaje mi się to sensowne. Więc przeciwciala musiałam mieć. W poniedziałek zrobie igg i igm. Będę mieć pewność czy to wogole opryszczka. Bo mnie nie swedzi..nie jest duże. Ale wzięłam ten heviran bo lekarz dal mi male dawki takie proflaktyczne wiec mysle ze malenstwu nie zaszkodzi. Czytałam jakiś nowy artykuł ze ten aciclovirum nie szkodzi w pierwszym trymestrze.. wiec wole wzaiasc aby wirus się nie rozpowszechnial.
Tylko spokoj mnie uratuje.
 
Elenaa pewnie, ze spokojnie :) ja s arowalam sama zmiane kilka razy dziennie bo ten olejek dziala antywirusowo i antybakreryjnie no i tez antygrzybicznie... Ja nie rozcienczalam, mi schodzilo w 3 dni
 
Elena bedzie dobrze:)Kiedy masz prenatalne?a Gabryś do Ignasia bardzo pasuje:))

Powiedz mi czy moge mierzyc temp codziennie o 4 w nocy? Bo tak najczesniej jak juz sie budzi moj syn i wczesniej jak mierzylam o 6 to czasem mialam zawahania wlasnie ze o 4 mierzylam..
Co myslisz?
 
Elena ja w ciąży nic nie robiłam z opryszczką i też się nic nie działo. Pewnie już byłaś wcześniej zarażona.

Maran to ja muszę mieć wiecznie wysoki testosteron [emoji12] a córeczkę jednak mam. Jak brałam suplementy, to jeszcze mi afty wychodziły.

Magic katarek mam, tylko nie chce mi się tego odkurzacza wyjmować. Za głośno dla mnie. Mi lekarz jeszcze isonasin przepisał. Jak mu to wkraplałam, to czułam się jak sadysta. Nieciekawie z pyłkami. Moja córka ma w maju też.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elisse bo te hormony to chyba nie maha decydujacego wplywu jesli jakikolwiek maja hehe... Ja mam 3 corki a testosteron tez mam w gornej granicy normy... I taki mialam nim jeszcze zaczelam brac suplementy, ale l arginine i tak bralam no i pozniej mialam caly czas opryszczke, jedna wylecxylam to druga wychodzila no i czytalam , ze to wlasnie od wydokiego poziomu l argininy, ktora podnosi testosteron
 
reklama
Airfix Kochana GRATULACJE!!!z powodu małej dzidzi która w tobie rośnie :))) Jak się czujesz?? Jak synek sie ma?
Maran co u was dobrego? jak dziewczyny sie mają, co u waszej Najmłodszej?

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek
 
Do góry