reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elena ja mam termin na 21.04:biggrin2: mój pierwszy synek już po domu jeździ wózkiem, czeka na braciszka hehe

Panna myszka a jak u Ciebie, jak maluszek??? dawno się nie odzywałaś

Suzi jak w 20tc powiedział że dziewczynka to się raczej to nie zmieni, mi lekarz powiedział w 13tc że chłopiec i to się nie zmieniło:biggrin2:

Aga30+ a ty dokładnie na kiedy masz termin?
 
reklama
Cześć dziewczyny kiedyś się tu udzielałam podczytuje was co rusz, czy mógłbyś cie mnie odesłać do stron gdzie są te wiadomości na dziewczynkę, będę w od czerwca próbować i właśnie nie wiem czy najlepiej kilka dni przed owu czy któraś z was stosowała te metodę 0+12 i się udało dziewczynkę. Mam jednego synka i chce troszkę przechylić szale na stronę dziewczęca :)

Pozdrawiam.i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom
 
czytam was BARDZO DŁUGI CZAS i podsumowując NIE DA SIĘ ZAPLANOWAĆ PŁCI ,
a wielka szkoda bo tez mam WIELKIE MARZENIE O CÓRCE .
ciężko sie z tym pogodzic ,ze niektórzy maja te parki tak po prostu i jeszcze dokuczaja innym :(
te wszystkie teksty od rodziny,znajomych przeszłam i ja nie raz ryczałam jak bóbr :(
koncze 34 lata czas podjąc decyzję jest wiele Za i PRZECIW ale wiecie czego najbardziej sie boję GADANIA I DOKUCZANIA niz trzeciego syna bo mam słaba psychikę i wrazliwą duszę :( kibicuje wam wszystkim serdecznie.
 
Klementynka ja czekam na 3 syna i właśnie przerażają mnie słowa ludzi aż się odechciewa wszystkiego. Spróbuj trzeci raz. Moze się uda. Ale raczej przez czysty przypadek niz planowanie. Dla mnie 2 synow i corka to było najwieksze marzenie. Czwartego dziecka nie będzie. Mam wrażenie że zawsze będę się czuła nie do końca spełniona.
 
Ja właśnie się boję ze będzie drugi syn a potem ewentualnie mam trzecie podejście i ostatnie bo czwartego dziecka u mnie nie będzie,
Milla- a ile masz lat ? Jeśli mogę spytać - bo ja np mam taki plan ze spróbuję "zaplanować" córkę jak się nie uda to o trzecie dziecko postaram się dopiero po 35 rż bo wtedy też idzie na plus na stronę dziewczęca bo ponoć środowisko się robi bardziej kwaśne po 30-35 rż
 
Aga30+ Gratuluje córeczki :) Widocznie u Was mają rządzic Kobietki :) aby zdrowie było aa będzie dobrze:) aaa jeżeli chodzi o Twoją teściowa to szkoda słów...
Suzi90 Tobie również Gratuluje córeczki :)
Magic_87 jak wyleczyłaś zatoki??Bo to podobno bardzo ciężko wyleczyć,moja siostra ma zapalenie klinowe czy jakoś tak ii nie za bardzo antybiotyki działają ;/
Magic to ja mam 2 dni później po Tobie termin :p
Milla21 Gratuluje synka :)
 
Miciurka moje 2 koleżanki mają córki 3dni przed owulacja. Także myślę ze to może zwiększać szanse.
A ile lat ma Twój synek?
Moje dziecko ostatnio testuje moja cierpliwość a to pewnie wina rosnących zębów :-( ile cierpliwości trzeba mieć przy tych szkrabach małych.
 
Dziewczyny może nie spodoba się Wam to co napiszę ale jak ktoś chce mieć dziecko tylko dlatego żeby mieć wymarzoną płeć to nie powinien się na nie decydować, bo płci nie da się zaplanować
 
Dokladnie So-Happy.... płci nie da sie zaplanowac !!! Juz pisalam to pare razy , ale dochodza nowe osoby wiec czasami warto sie powtorzyc. Trzeba byc swiadomym przy planowaniu DZIECKA ze te wszytskie suplementy , testy ovu itd to tylko takie troche placebo na dusze, ze sie cos zrobilo . Trzeba samemu sobie najpierw odpowiedziec czy chcemy dziecka czy plci ? Wszystko jest kwestia przypadku ....mowie wam to Ja matka piatki dzieci 4 synow (jeden planowany na corke spelnilam 4 czynniki) i corki ( nie planowanej)
Zycze aby kazdej z was spelnilo sie marzenie o plci ale nie bierzcie tego planowania zbyt serio .
 
reklama
Miciurka 32 w tym roku
Zaczarowana dzięki.
So happy masz rację moim zdaniem nie da się zaplanować płci, ale każdy ma marzenia nawet co do płci tym bardziej jak się ma kilkoro dzieci tej samej. Ale fakt jak się ma być sfrustrowanym i bać się ze kolejne będzie tej samej to lepiej poprzestac na jednym, albo w ogóle nie mieć dzieci.
 
Do góry