reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Suzi gratuluje córeczki :-) to wspaniałe dowiedzieć się że się udało spełnić swoje marzenie :biggrin2:. Najczęściej jest tak, że jak nie spełni się tak dużo czynników to i tak udaje się uważam że to wtedy kwestia tylko i wyłącznie szczęścia cieszę się że Ci się udało :-) a termin na kiedy masz?

Elisse ty już po wizycie a ja przed :biggrin2: zobaczę co tam u mojego maluszka słychać ten czas tak szybko leci :-) :)

Airfix to nie ciekawie masz z tymi zatokami ja już się wyleczyłam jeszcze mam katar ale to już nie to co było podleczyłam się dużą ilością czosnku, ktoś mi też poradził aby zrobić tampon z czosnku i włożyć go do nosa działa jak naturalny antybiotyk tylko nie można go za długo trzymać i stosować nie dłużej niż 2 dni bo może uszkodzić śluzówkę. Życzę zdrówka
 
Ja mam termin na 23.06. Mam nadzieję, że za miesiąc potwierdzi się, że to córeczka, bo mimo iż usłyszeliśmy, że" raczej "to dla nas już jest dziewczynką:biggrin2:
 
Suzi a jakich metod stosowaliście? był odstęp od owu? ja powinnam być już na diecie, jak każą około 6 msc przed, ale z racji że wiele osób diete stosowało, a jednak płeć nie udało się zaplanować, to jakoś nie jestem konsekwentna w tym ;-) myślę, że co ma być to będzie :-) choć w sumie omijam sól, więc choć tyle :-)
 
Nie mogę powiedzieć, ze stosowałam jakąś metodę tak w 100%. Czytałam wszystkie porady,ale nie traktowałam tego tak na serio. Brałam witaminy dla kobiet planujących ciążę, mąż też witamin. Jeśli chodzi o dietę to na co dzień preferuję raczej tą dziewczynkową, ale nie tak, że nic innego nie zjem, bo to niby na chłopca. Najbardziej to pilnowałam jeszcze odstępu od owu, ale jak przez 2 miesiące się nie udało, to spanikowałam i przestałam się tym wszystkim przejmować i dobrze mi to zrobiło:biggrin2:
Myślę, że to całe planowanie to zabawa tylko, że my planujące bardzo się w to wkręcamy, a to nie zawsze nam służy. Jeżeli nam się faktycznie udało, że będziemy mieć dziewczynkę to będzie to po prostu szczęście. :biggrin2:
 
Nie mogę powiedzieć, ze stosowałam jakąś metodę tak w 100%. Czytałam wszystkie porady,ale nie traktowałam tego tak na serio. Brałam witaminy dla kobiet planujących ciążę, mąż też witamin. Jeśli chodzi o dietę to na co dzień preferuję raczej tą dziewczynkową, ale nie tak, że nic innego nie zjem, bo to niby na chłopca. Najbardziej to pilnowałam jeszcze odstępu od owu, ale jak przez 2 miesiące się nie udało, to spanikowałam i przestałam się tym wszystkim przejmować i dobrze mi to zrobiło:biggrin2:
Myślę, że to całe planowanie to zabawa tylko, że my planujące bardzo się w to wkręcamy, a to nie zawsze nam służy. Jeżeli nam się faktycznie udało, że będziemy mieć dziewczynkę to będzie to po prostu szczęście. :biggrin2:
Suzi a masz już dzieciaki że córeczkę tak pragniesz?
 
Nie, to będzie nasze pierwsze dziecko. Mężowi marzy się córeczka, ale to nie jest aż takie pragnienie żeby nie zaakceptować synka. Tak jak pisałam nie traktowałam tego całego planowania aż tak serio i wam też radzę:biggrin2:
 
Nie, to będzie nasze pierwsze dziecko. Mężowi marzy się córeczka, ale to nie jest aż takie pragnienie żeby nie zaakceptować synka. Tak jak pisałam nie traktowałam tego całego planowania aż tak serio i wam też radzę:biggrin2:
Suzi ja też powiedzmy że planowałam. Mam już 2 córki chciałam synka i co? Guzik będzie 3 córka :) trochę to przezywalam ze nie wyszło ale już pomału akceptuję tą wiadomość.
 
reklama
I dobrze, że ci przechodzi:-p najważniejsze, że masz dzieci i że są zdrowe:biggrin2:
Jest tyle wielkich tragedii...
 
Do góry