reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny. Ja nic nie pisze bo nie mam o czym...maz w delegacji seks był w sobotę a ja mam dziś owu wiec kolejny cykl stracony. Czekam na mikolajkowy okres. Generalnie załamka. Za to mierze temp i jest fajnie
 
reklama
Tynka nie załamuj się. Niektórych sytuacji nie można przeskoczyć.

Magic, anuffi nie wiem czemu jest tak, że każdy powinien mieć od razu parkę. Fajnie doświadczyć tego, ale niektórzy tragedię robią jak są siostry, bracia. Ja tam cieszyłabym się z drugiej córy i trochę mi szkoda, że niektórych sukienek drugi raz nie ubiorę :D
 
Tynka Nigdy nic nie wiadomo :) ja tak jak już pisalam-mam synka o którego staraliśmy się 5 dni przed owulacja ;) a w owulacje i zaraz przed nią się nie udawało więc byłam pewna ze i wtedy się nie uda
 
hej

kiedyś dużo się udzielałam na tym watku teraz nie piszę dlatego, ze po prostu nie wierzę w planowanie,
mam synka mimo że z planowania miała byc 100 % dziewczynka,
mały jest cudowny, kochany i smiać mi się z siebie chce że takie cuda wyprawiałąm zeby miec dziewczynkę
jestem spełniona w 100 % jako mama ,
mam 4 synów i mogłabym miec jeszcze 2 tylko nie stać mnie na to,
dzieci to największy cud, bez względu na płeć

a tutaj mój najmłodszy , pozdrawiam Wszystkie i życzę spełnienia marzeń
 
Ostatnia edycja:
anuffifi dokładnie tak, troszkę mi smutno, ze ostatni raz doświadczam tego cudu, ale
jestem wdzięczna losowi, ze mogłam, az 4 razy
jak Ty się czujesz?imie macie juz wybrane ?
 
So happy jaki słodziak :D nic tylko przytulać :)

Anuffi fajne imię. U nas będzie Piotruś :)

Tak faktycznie najważniejsze dla nas wszystkich jest, by doczekać się zdrowego dziecka. Płeć to jest tylko taka kropeczka. Każdego malucha kocha się ponad wszystko.
 
So happy Mały jest przeslodki,do zakochania.A najważniejsze jest to ze czujesz się spełniona jako mama:) czy chłopcy pomagają Ci przy młodszym braciszku?
 
reklama
Witam

Mam 6 letniego synka . Od tego cyklu będziemy starać się o drugie dziecko . Nie ukrywam, ze chcielibyśmy dziewczynkę :-)

Jakieś propozycje - doświadczenia?
 
Do góry