reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Migduch Które zamowilas? Ja na allegro jakieś Mamma Perfect-niby czule.

Tynka Ja też jestem zdania ze ta drugą faza jest za krotka.Ja na taką Duphaston brałam. Teraz jest dużo lepiej u mnie 14-15 dni trwa.
 
reklama
Tynka ja nadal trzymam kciuki i wiem co czujesz widząc tą jedną kreskę bo ja po obecnym cyklu takiego doła przyłapałam,że nawet szkoda gadać..
 
Jeszcze nic mój gin nie powiedział bo byłam na wizycie w pierwszym cyklu po odstawieniu tabl i kazał przyjść jak nie dostane okresu . tez mi się wydaje że krotka. Nawet się mój dzidziuś nie zdąży zagniezdzic
Ja jestem zalamana, bo w tym cyklu nie bralam innej możliwości jak to ze się uda.
 
Tynka niestety los lubi nam grac na nosie....trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i tyle:(

Airfix, kupilam testy, ktore na allegro sa sprzedawane tylko z testami owu, ja juz u nich wczesniej kupowalam i teraz mi wysla same ciazowe, tez mega czule 10tki no i sprawdzone;)
 
Pomyłka dziś mój 28 dzień cyklu ale to i tak nic nie zmienia. 11 dni po owu już cos powinno być a tu nic a nic....nawet cienia cienia nie bylo. Ja nie lubię robić testów ciazowych. Przeraża mnie ta jedna kreska zawsze:-( martwie się ze się nigdy nie uda.
 
reklama
Do góry