reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziś temp 36,87 wiec skacze jak chce z tym ze ja od 2 w nocy do prawie 4 spać nie mogłam a o 6 mierze temp wiec nie wiem czy to miarodajny pomiar. Mam wielkie bolace ciężkie piersi i pobolewa mnie podbrzusze ale nie jak na okres tylko tak bardziej klujaco i w okolicy prawego jajnika
 
reklama
Nie zrobilam dzis. Jeśli nie dostane okresu to zrobię w niedziele. A to mój 5 cykl starań był. Wiem ze krótko ale mnie się wydaje ze to trwa wieczność:-( nawet nigdy żadnego śladu cienia nie zobaczylam
 
Tynka Ja też mam takie same rozterki-u mnie 4 lata minęły,ale wiem ze kiedyś się uda,tylko czemu tak długo trzeba czekać...

Mój mąż dziś oszalał, bo mam nudności od rana,a ten chodzi i gada-mówiłem ze się teraz uda:) A ja chyba po prostu mam efekt uboczny stosowania żelaza. Oj z tymi facetami...
 
Mój znowu jest bardziej załamany niż ja i taki pesymizm w nim siedzi ze szok. Jak mu wczoraj powiedziałam ze test był negatywny to zaczął gadac ze on to wiedział, ze nam się nigdy nie uda, ze znowu dostane okresu bo tak jest co miesiąc i w ogóle masakra. A dzis mija nam 5 miesięcy jak jesteśmy po ślubie i myslalam ze będzie prezent:-( ja sobie chyba wmowilam w tym cyklu te objawy...od następnego mierze temp. tylko co to da:-/ tylko się nakrecam. Jak jutro rano powita mnie okres to chyba będzie dzień czarnej rozpaczy.
 
Tynka testy owu sobie kup na allegro mu bardzo pomogły w 2 cyklu zaszlam w poprzednich dwóch ciążach 6 miesięcy się starałam bo bez testów.
 
Aga mam testy owu robilam je przez jakies 3 miesiace i ja dokładnie wiem kiedy mam owu i to się z testami pokrywało bo zawsze mi wychodzily pozytywne dzień przed owu. Jak dostane okresu to znowu znaczne je robić bo mam jeszcze z 30 sztuk. Mam dziś bóle jajników głównie prawego z którego była owu. Tak mnie gniecie i kluje i promieniuje do pachwiny...a czasami ból jak na okres.
 
reklama
Do góry