reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak wyglądasz jak ich starsza siostra. Super. A chłopaki ci super rosną beda mamusi dogadzac jak dorosną.
Iliaczek w takim razie trzymam kciuki 8 stycznia.
Nusia, Dorcia,Matik gdzie jestescie kobietki.

A ja zbieram sie do pracy zaraz. A jutro wolne hurrra.
 
reklama
aljul Ależ słodziak z tego kotka. Bym go z chęcią wyprzytulała ;)

Ana87 Ja miałam termin na 5 stycznia z terminu OM ( potem na 3 stycznia ) , a kolezanka na 4 stycznia- obie urodziłyśmy chłopców...Ona 24 grudnia, a Ja w Sylwestra :)
Powodzenia Ana i daj znam tu znać po szczęśliwym rozwiązaniu :)

A ja dalej rozbita przez tą budowe :( Sama nie wiem co robić.... wykonawca wymyslił zebym ja zaplacila innej firmie za dach , a on mi bedzie na raty oddawał...no ale ja nie mam tylu pieniedzy żeby założyć-mam wszystko rozplanowane.
Do tego jeszcze dziecko ma "chorobę" nie przyjemną, najpierw głowę zaatakowało a teraz na ciało schodzi i wszyscy się mądrują do okoła, że niby to na bank jest od mleka, sera żółtego...takie pieprzenie, skoro on nie ma alergii na mleko, a ta choroba nie jest spowodowana alergiami, coś w stylu jakby komus choremu na łuszczyce ktos wmawiał że to ma od mleka, sera ( dieta wazna wiadomo przy tym -wiem bo mama ma, ale zadne jedzenie nie powoduje wysypu łuszczycy ), a gadają tak bo na siłe dziecku próbują wmuszać coś czego nie chce jeść, do tego stopnia że w wigilie mało drgawek nie dostał, łzy mu w oczach stały i oczywiście diagnoze dermatologa też podważają bo na około rozumy zjedli...a ja w diagnozę wierzę bo są objawy- nie da się tego pomylić, a jak sie naoglądałam w necie zdjęć to jestem przerażona...Napiszę Wam na grupie resztę...
 
Airfix dziękuję - on tylko tak słodko wygląda...ale czasami tak dokazuje że szkoda słów:wściekła/y:...ostatnio zażartowałam że jak będzie tak psocił to zrobię z niego pasztet:-D - młodszy syn stanowczo zaprotestował a starszy podłapał dowcip i wymyślił nazwę na pasztet - "Pasztet Czakaski":-D:-) z racji jego imienia Chaki - ale co się dziwić to jeszcze młody kociak więc musi się wyszaleć - na szczęście zaczyna już się uspokajać i słucha co się do niego mówi - więc pewnie z pasztetu nici;-):-)
Współczuję sytuacji na budowie - u mnie jak do tej pory wszystko jakoś bezboleśnie się odbywa - chociaż coś z kominami z tego co pamiętam też było - chyba wybudowali je z cegły a w projekcie było z czegoś innego i przez to coś tam się poprzesuwało ale jest ok
Sytuacja z synkiem też nie za ciekawa - nie martw się ludzie gadali, gadają i zawsze będą gadać - zawsze znajdą sobie jakiś "super temat" na nas - ja też wcześniej się tym przejmowałam a teraz jakby mniej bo to się tylko na mnie odbija - wyeliminowałam ze swojego otoczenia tych pseudo-przyjaciół, mniej mówię o sobie i więcej się uśmiecham - i to chyba co niektórych wkurza
Airfix a Ty jesteś na FB?


Dziewczyny dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń! i szampańskiej zabawy do białego rana z okazji nadchodzącego Nowego Roku - my dziś pożegnamy stary i przywitamy nowy rok w domku z dziećmi
 
aljul Z tymi kominami u nas jest to samo! Pól biedy że kominy sa z cegły, ale ten komin od kominka powinien byc z tych wkładów, bo mają jakies wloty ( ? ) i zajmuja mniej, a teraz komin od kominka zajmuje mi duża czesc salonu, a jeszcze nie ma kładu i obudowy :szok: jak to dojdzie to kominek bedzie siegał połowy salonu..koszmar. Nikt nam nie powiedział o tym. Stwierdzili ze tak bedzie taniej, a wyszło w jednej cenie....i teraz na oknach architekt mi kazał zamontować nawiewniki bo nie ma tych jakichs wlotów, wylotów czy coś tam ;) Mam FB ;) Wysle Ci namiary . Ja jak wyeliminowałam wszystkich którzy mi działali na nerwy i źle życzyli, tak zostało z 4 osoby-ale przynajmniej szczere.
 
Kochane dziewczyny.Wszystkim Wam życzę Cudownego Nowego Roku!.Z całego serducha życzę każdej z Was by marzenia się spełniły.Dużo zdrówka i radości!
Chciałam Wam rownież powiedzieć,że w moim brzuszku Ktoś zamieszkał(6 tydzień).
Wspaniałej zabawy Sylwestrowej!
 
Już po świętach,
stary rok się kończy
jego blask już mija
Nowy 2015 do brzegu dobija...
Życzę by był piękny...
lepszy od starego
a Wam
przyniósł coś szczególnego...
samej serdeczności
i samej miłości
uśmiechu na twarzy
i to o czym marzysz ...
by się spełniło !!!



 
kopiuszek Co za świetna informacja :)) Gratuluje po cichutku i daj znam znać po wizycie lekarskiej :)

Niech się spełnią świąteczne życzenia:
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
tego życzę w Nowym Roku.
 
reklama
Do góry