reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia dziękuję Ci kochana za wsparcie i także ślę buziaka dla Ciebie synusia w brzuszku i córci :-)!!!
Twoje słowa podniosły mnie na duchu, dziękuje Ci kochana !!!
 
reklama
Airfix, podobne ciasto robiłam z malinami. Dla mnie taki sernik to nie sernik. ;-) Ale dziękuję. Nie można mieć wszystkiego.
Aljul, ja też czyszczę patyczkami, chociaż staram się to robić bardzo rzadko. U nas też przeciągi dochodzą... są wszędzie.
Iweet, spróbuj płukać gardło z wodą utlenioną. Ponoć na takie anginowe sprawy pomaga. Duże ilości czosnku i dasz radę!
 
Macy No ten sernik to taki nie sernikowy, ale wlasnie- namiastka chociaż:)

Iweet A spróbuj sobie kupić Argentin do psikania gardła, to jest ze srebrem preparat i fajnie goi gardło przy anginie- czesto synkowi pomaga.

Dorcia Super że wszystko w porzadku u Ciebie, to juz 30-ty tydzien, i juz nie długo bedziesz sie chwaliła nam zdjeciami swojego spelnionego marzenia
 
Witajcie

Dorcia
oooo to juz 30 tc?:szok: alez ten czas leci Jak sie czujesz? ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok Kompletuj wyprawke bo juz z gorki Ci zostalo :)

Male liski cisze sie i gratuluje z calego sedruszka :) marzenia sie spelniaja tez bym chciala zobaczyc miny niedowiarkow W wolnej chwili jak mozesz napisz mi kochana jak wygladala Twoja dieta, co jadlas itp Sliczna sukienusia i bluzeczka slodka

Iweet poplucz gardlo szałwia, woda utleniona lub sola (choc ona niewskazana przy staraniach) dobry jest tez areozol tantum verde ZDROWECZKA

Maggie oczywiscie ze wkoncu sie uda nie ma innej opcji :)

Airfix to Ci sie tesciowa trafila niedziwie sie ze synek nie wytrzymal Swoja droga ma tupet kobieta

Maran glowa do gory Na pewno sie uda i bedziesz niedlugo cieszyla sie mdlosciami :)

Macyczdrowka kochana U Ciebie tez czas leci jak szalony

Aljul dziwne te objawy u Twojego synka ale dobrze ze juz lepiej

Vivienkagdzie sie podziewasz? co slychac?

Piranhu a co u Was? jak Kaja i Krzys? kotki cudowne futrzaki Buziaki

u nas ok Mlody rosnie, ladnie sie juz usmiecha :)W przyszly czwartek mamy szczepienia

Dziewczyny mam pytanie czy u ktores z Was w miescie jest Ikea ?? jesli tak to moze bedzie sie ktoras wybierala przed swietami?:) u mnie niestety nie ma a chcialabym bieznik turkusowy i przegródki do szuflad Jakby ktoras byla taka kochana to bede bardzo wdzieczna oczywiscie wczesniej przesle pieniazki na konto

buziole i milego dnia
 
Airfix - ja w 2 ciąży też brałam ten Elevit i też mnie po nim mdliło. Ja z tych farb to zawsze wybieram średni blond lub naturalny średni blond - teraz mam nr 7-10 NATURALNY BLOND (mam zamiar go niedługo użyć ale jeszzce nie wiem kiedy - z pewnością przed Świętami) - jedyne co mi się nie podoba to to że jak już mam dopasowany kolor to sayos go wycofuje i wprowadza nowy odcień więc staram się zawsze zaopatrzyć w kilka farb żeby mieć je na dłużej:)

Dorcia co to już 30 stuka:szok:. Imię Alanek super - ja, kate i Airfix mamy synków o takim imieniu - gdybym miała wybierać raz jeszcze imię dla niego to z pewnością bym to właśnie wybrała

Macy to może u Ciebie to też wina patyczków - laryngolog mnie przed nimi ostrzega i przede wszystkim zabrania ich wkładać głęboko

Zakręciu ja niestety nie pomogę z zakupami choć bym bardzo chciała - u mnie w mieście też brak sklepu IKEA

Maggie będzie dobrze!!! Musi być i koniec!!! Cały czas &&&&& zaciskam za Twoje staranka.

Iweet zdrówka dla Ciebie
 
Aljul , Kate , Airfix ... ale tak szczerze - Alanki są niegrzeczne ???? U nas komu bym nie powiedziała że Alan to robi wielkie oczy i "o nieeeeeeeeee" Alany to łobuzy !!! Jak jest u Was ?
 
Dorcia u mnie Alanek jest bardzo grzeczny i bezproblemowy, uśmiechnięty - dusza towarzystwa - nie znam nikogo wśród naszych znajomych kto by go nie lubił - naprawdę - szczerze polecam to imię dla synka. U mojego starszego synka się potwierdziło bo definicja jego imienia brzmiała "ten co krzyczy" i to się też sprawdziło w tym przypadku:)
 
...napisałam do was długiego posta, i tuż przed wysłaniem, wyłączył mi się komputer

Dorcia Alany to przystojniaki przede wszystkim ;-) mój chrześniak to Alan, ma w sobie dodatkowo taki wrodzony wdzięk, jestem pewna że podoba sie całej żeńskiej części szkoły :-D, łobuziakiem raczej nie jest, inteligentny chłopak - idealne imię dla wymarzonego synka

Aljul jeśli chodzi o imiona, mama żony mojego szwagra, zwykła mawiać jak widziała moich chłopców - "Aleksander Wielki" co miało tyczyć się dawnego władcy i "Maksymilian Maksymalny" a propos wzrostu i masy ciała ;) ...to co czytam właśnie o znaczeniu imion - zgadza się. Alek jest trochę jak mały księciunio ;) lubi żartować, od urodzenia uśmiech mu z buzi nie schodzi. Maks rzeczywiście jest "maksymalny" :), lubi dobrze i dużo zjeść - muszę go czasem stopować, potrafi zjeść więcej ode mnie :), ma rzeczywiście sporo zainteresowań, lubi wszelkie zabawy, gry no i jest ulubieńcem w rodzinie, co mnie z jednej strony cieszy, ale z drugiej, szkoda mi Alka bo widzę, że czuję czasem, że uwaga skupiona jest na Maksiu.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! :happy2:


małe liski
- ciuszki przecudne!!! :tak: szalej Kochana na tych zakupach, bo naprawdę Ci się należy :happy2: a może wspomogłabyś staraczki dziewczynkowe jakimiś przepisami z tej naszej "jakże urozmaiconej" dziewczynkowej diety :-D


Macy
- zdrówka życzę! Ból ucha to nie przelewki - współczuję!

Airfix
- ale miałaś akcję z tą teściową - nie zazdroszczę! ale synuś zachował się odpowiednio - niech babka wie, co on o niej myśli :rofl2:

Dorcia - no to jeszcze chwila i powitasz na świecie swojego Kropka :-D ale ten czas leci ..... Co do imienia Alan - ja się nie wypowiem, bo nie znam niestety żadnego dziecka o tym imieniu :rofl2:

Iweet - ja do gardła psikałam Hascosept - daje szybki efekt. Ale nie wiem, czy przy anginie będzie to właściwy preparat. Zdrowiej jak najszybciej!

Maggie - trzymam mocno kciuki za staranka &&&&

Zakręcona - u mnie niestety też nie ma IKEI :sorry2:

Aljul - cieszę się, że z Twoim synkiem już wszystko dobrze, bo objawy były faktycznie niepokojące :no:

Kate - ale Ty jesteś zaradna - ja bym nie ogarnęła takich świątecznych kiermaszy ;-)


Udanego popołudnia!
 
reklama
Małe liski u mnie sytuacja jest identyczna - rodzina więcej uwagi skupia na młodszym a mi kraja się serce bo ja kocham ich jednakowo i nie zawsze rozumiem ten podział. Mój starszy synuś to niejadek - za to Alanek nadrabia za starszego brata:tak:. Ja wierzę że w tych imionach coś jest magicznego;-)

Katriina
od kiedy ruszasz z dietką, suplementami itp.?
 
Do góry