reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi super wieści gratuluje

Co do zmuszania jedzenia
To ja pamietam jak moi bardzo nie chcieli zjeść chleba z pasztetem a że rzadko u nas w domu jest pasztet to tego jeszcze nie znali a mieli 4 latka i zrobili mi taki strajk że szok ale ja się nie poddałam i kazałam najpierw spróbować a potem mowić że czegoś nie lubię No i jak sie okazało było smaczne
I do tej pory nigdy juz nie słyszałam że czegoś nie lubią nie próbując smaku
W rezultacie jedzą bardzo dużo rożnych dań nawet ślimaki ;)

Zakręcona mały superaśny i podobny do WAs niesamowicie a kocyk jest nafnaf ;)


Małe liski
Ludzie potrafią być okropni zamiast sie cieszyć to albo udają że Cię nie znają albo nie widzą albo że pomyłki często się zdarzają
Kochan z daleka od takich ludzi
Ja nawet jak mi sie tyle czasu nie udawało to cieszyłam sie z tymi które były obdarowane tym szczęściem
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie dziewczyny
przepraszam że nie pisałam ale wcale nie zaglądałam na Wasze forum. musiałam przystopować....
u mnie Synek :) czyli już w 12 tc siusiak niby był widoczny i trafna diagnoza postawiona.
Airfix- dziś odczytałam twoją wiadomość. dziękuje że o mnie pamiętasz:) mój syn mega zadowolony jest z brata.
ale tak szczerze powiem że ja na początku ciąży kiedy lekarz powiedział że chyba chłopiec to bardzo to przeżyłam. teraz jest już ok. ciesze się i nie mogę się doczekać. mam do siebie żal że tak się nastawiłam na córkę wewnętrznie ,,,,,,,,,,,,,
wiem że wszystkie zabobony nie sprawdziły się w moim przypadku. wszystko wskazywało na dziewczynke.
Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie
 
18d4eeb6-7377-4726-b66e-5023d09ab17b.jpg proszę o opinie???? dziewczynka czy chłopiec?
 

Załączniki

  • 18d4eeb6-7377-4726-b66e-5023d09ab17b.jpg
    18d4eeb6-7377-4726-b66e-5023d09ab17b.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 77
witajcie dziewczynki:-)

widze ze stara kadra albo zaciaza albo sie wykrusza.... ja bardzo rzadko zagladam do Was, ale stesknilam sie bardzo.... nie wiem, czy jestem na tym watku jeszcze we wlasciwym miejscu... nie planuje juz plci.... modle sie zeby po prostu byc jeszcze mama....

zakreciu wywolalas mnie, wiec przybywam:-) Igorek cuuddnyy Twoja kopia, mowie i bede tak dalej mowic :-D

mrowciu
hej, nie znamy sie chyba ;-) ale juz sie znamy
filmik cuuuudny, jak go stworzylas? powiedz ;-) masz siostre blizniaczke, czy to dwa razy Ty ...hihihi


justi
gratki kochana

nuska , dorcia jakos Was nie doczytalam..

piranju buziaki i wszystkie dziewczynki tez:-)
 
mrowciu
hej, nie znamy sie chyba ;-) ale juz sie znamy
filmik cuuuudny, jak go stworzylas? powiedz ;-) masz siostre blizniaczke, czy to dwa razy Ty ...hihihi
Miło Cię poznać! Jestem tu stosunkowo krótko na tym wątku :) ale wdrażam się powoli :-)
Nie mam siostry bliźniaczki ;-) na filmie obie postaci to ja - tylko w różnym czasie. Robiłam sobie zdjęcia od początku do końca ciąży - starałam się żeby były do siebie podobne ;-) a różnice potem i tak jeszcze korygowałam (na tyle na ile umiem) w photoshopie. I jak już miałam zdjęcia gotowe to je zmontowałam w programie do obróbki filmowej ;-) Trochę roboty przy tym było - ale miałam czas a poza tym lubię takie rzeczy. Szkoda tylko,że pojawienie się dziecka na świecie nie było takie proste jak na zdjęciach ;)
 
Ostatnia edycja:
Hejka! :happy:

Justi - super wiadomość :tak: cieszę się razem z Tobą :-D

Mrowkaa - ale fajny ten Twój filmik :happy: ekstra pomysł i wykonanie!!!

Matik - piękne ciuszki kupiłaś :laugh2: Twoja córcia będzie prawdziwą różową księżniczką :tak:

Małe liski - ludzie są naprawdę okropni! Zazdrość przez nich przemawia i tyle! Ale poczekaj, jak im wszystkim szczęka opadnie, jak zobaczą po porodzie Waszą księżniczkę! :tak:

Ana - Twój synuś zapewne będzie bardzo zachwycony z braciszka :tak: Mój już od jakiegoś czasu pyta, kiedy urodzę mu braciszka. A jak pytam, czy nie mogłaby być siostrzyczka, to odpowiada, że dziewczyny są nudne i bawią się lalkami, jakimiś żabkami, itp. więc on woli braciszka ;-) najważniejsze, że maleństwo jest zdrowe! A zdjęcie maluszka cudne! :happy:

Kiraa - trzymam mocno kciuki za Twoje marzenie &&& Uda się, zobaczysz! Ten wątek jest najwłaściwszy - jesteśmy tu po to, żeby się wspierać i wszystkie marzymy o zdrowych dzidziusiach (a płeć to kwestia drugorzędna) :tak:


Udanego dnia dziewczynki!
 
hej
Kira fajnie, ze piszesz, ten wątek jest jak najbardziej dla Ciebie
male liski dziękuje, ale powiem Ci, ze często mam wrażenie , że czas przecieka mi przez palce,
mogłabym się jakoś lepiej zorganizować, a co do ludzi jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj,
ja jak miałam 3 syna tyle się nasłuchałam współczucia, a ja sie bardzo cieszyłam, ze mały zdrowy, śliczny
i głośno to mówiłam do każdego , wtedy nie wiedzieli co powiedzieć
ana fajnie, że sie odezwałaś, Ty już na końcówce jesteś, jak się czujesz?

muszę dzwonić do serwisu, suszarka mi prania nie do susza,,
później jedziemy ze średniakiem do dentysty, mam większego stresa niż on

pozdrawiam Wszystkie !!!
 
reklama
Dzień doberek

Airfix pytałaś jak się czuję .. właśnie w ogóle się nie czuję ....:)
bolą mnie bardzo piersi, mam wciąż metaliczny smak w ustach, a w pracy siedzę w odpiętym guzikiem w spodniach, bo mi strasznie przeszkadzają.... jestem najszczęśliwsza w domu jak mogę je ściągnąć ... poza tym zapachy to jest koszmar... mam koleżankę w pracy , która pali papierosy i co pół godziny wychodzi na fajkę to jak przychodzi nie wiem gdzie mam schować nos , bo smród jest przeraźliwy ...
mdłości , których się doszukuję na siłę nie mam ... tak sobie myślałam, że mdłości to na dziewczynkę , bo Małe liski miała... moje 2 znajome, które czekają na córcie też, a u mnie cisza ....

Ana87 imię dla synusia wybrane ? Synuś będzie miał kompana do zabawy :)
opisywałaś swoje staranka ? Na kiedy masz termin ?
Ja na Nubach się nie znam, ale zdjęcie śliczne :)

Mrówka super filmik :)

Małe liski mam nadzieje, że już ostatecznie na następnym USG lekarz rozwieje twoje wątpliwości o małej księżniczce, która zadomowila się u ciebie w brzuszku :)
ehhh reakcja ludzi bezcenna :[ naprawdę nie warto przejmować się innymi .. szkoda naszych nerwów ... oby wszYSTkie problemy szybko zostały rozwiązane

Zakręcona Ja to widzę na zdjeciach ślicznego Igorka , który jest bardzo podobny do mamusi :)

Kiruś mnóstwo razy cię wywoływałyśmy TO JEST TWOJE MIEJSCE i proszę w to nie wątpić... podobnie jak w to, że z pomocą lekarzy na pewno uda ci się zostać po raz kolejny mamusią :* w co mocno wierzę i trzymam za to kciuki by bylo to możliwie jak najszybciej

Kate powodzenia na wizycie u dentysty ... postaraj sie mamusiu nie pokazywać swojego stresu , bo synuś wyczuje twoje obawy , a dzieje się coś konkretnego z zębem ? Czy idziecie na kontrolę ?

u nas znów dziś nieciekawie właśnie m. dzwonił, że jego babcie wywieźli na kardiologie , bo od soboty skarży się na serducho :( także nerwówka

MIŁEGO DZIONKA
 
Ostatnia edycja:
Do góry