reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim
ja tylko tak na chwile brak czasu swieta roczek natana ;/ wiec czasu brak

gratuluje nowym zaciazony chyba justi jak dobrze pamietam

zakrecona igorek sliczny wydaje sie podobny do mamy :)

pirahna ( albo ktos inny co sie zna ) pisze do ciebie z prosba o pomoc co mozna poleciec kobiecie( nie wiem jakies suplementy czy cos ) ktorej jajeczko nie dokonca sie rozwija i szybciej umiera , jak przyjedzie do pl to chce isc jeszcze dodatkowo zrobic hormony to wtedy by pewnie szlo cos wiecej powiedziec ale to pewnie bedzie po swietach ;/ lyka caly czas kwas foliowy wiesiolek jej mezowi polecilm selen albo mace
 
reklama
male liski Pisałam w niedziele pare stron dalej o naszym pobycie w szpitalu :) Jednym słowem-szkoda czasu i dziecka. Ma taką traume po pobieraniu tam krwi że dziś jak poszlismy pobierać znów do "naszej pani " u której pobieranie to przyjemność ( wiem co mówię ;) ) po prostu tak się darł już od posadzenia na fotelu, potem było jeszcze gorzej....że było go słychać na pewno w całym ośrodku i za drzwiami ośrodka. Takiego czegoś w jego wykonaniu to jeszcze nie przeżyłam. Male liski Mój synek od urodzenia też jest inny od rówieśników, laryngolog-audiolog pierwsza zasugerowała że to ZA, byłam u nas u psycholog-ale ona taka dziwna, nic nie stwierdziła, a raczej stwierdziła-ze wyrośnie :) , na razie obserwuje go...Też ma pamięć niesamowitą ale do rzeczy które mu są mało przydatne np. w szkole, potrafi tak jak Twój budować superaśne budowle, pojazdy - ja czasem patrze jak bierze pare klocków- a wychodzi taakie cudo z tego :) Ale własnie, pamieta to co mało istotne, strasznie drobiazgowy jest, aż czasem do przesady, a nie pamieta co było w szkole, ze trzeba cos przynieść, nie potrafi się sylabek paru nauczyć, na ten moment nie wiem jak do niego dotrzeć żeby pomóc mu zrozumieć dzielenie wyrazu na głoski ( wyrazy max 3 literowe- dzis logopede poprosilam, wiec na kolejnych zajeciach spróbuje z nim to zrobić ) trudności miał nawet w układaniu ukladanki obrazkowej w kolejności, a puzzlami śmiga już na 260el. Zapomina, gubi rzeczy (wczoraj mu ktoś ukradł auto z plecaka-oczywiscie nie pamieta z kim sie bawił, nie mowie juz o nagminnie brakujacych kredkach w piórniku do czerwca to zostanie z jedna kredka ) , jest rozkojarzony, nie wysławia się tak jak trzeba, mówi chaotycznie


Mrooowka Ale z Was super dziewczyny :)) Mała przesłodka :))


daria0607 Nie wiem czy dobrze Ci podpowiem- ale ja po części dlatego mam cykle stymulowane żeby komórka jajowa rosła i była lepszej jakości, więc może trzeba by postawic na CLO lub Femarę a nie same suplementy ?? Niech Piranha się wypowie.


aljul Ty tez sporo przeszłaś z synkiem...

Dziewczyny, od dawna szukam idealnych oprawek do okularów :) Efektem moich poszukiwań jest na razie to że nie chodzę w żadnych, a mam wade wrodzoną, a stare okulary gdzieś tam leżą ;) ...ale dziś zakochałam się w oprawkach pewnej dziewczyny i znalazłam je po wielu trudach .... Ładne ?? Versace VE3186 GB1 Okulary Czarny | OptykaWorld Polska jeszcze na oku mam drugi model Okulary korekcyjne VERSACE model VERSACE 3156 GB1 - dooka.pl ale te pierwsze to miłość od pierwszego wejrzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Witam cieplutko :-) sorki że się tak wcinam .Chcę tylko powiedzieć że teraz wiem że marzenia się spełniają i warto o nie walczyć . :-):-):-) Co prawda płci nie zaplanowałam ja tylko szczęsliwy los ale po dwóch pomyłkach płci jednej do konca ciąży drugiej do 36 tyg nareszcie doczekałam się ukochanej córeczki . Całą ciaze była potwierdzana córeczka nawet w czasie porodu pytałam o płeć :-) a ja nie dowierzałam że nosiłam po serduszkiem dziewczynke .Teraz jest już z nami moja mała panienka mąż , bracia zakochani w małej królewnie a ja .......... brak słów jak ją kocham i jaka jestem szczęsliwa że ją mam :-)POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM WAM TAKIEGO SPEŁNIENIA MARZENIA CO DO PŁCI
 
DSC03132.jpg Amelka :-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC03132.jpg
    DSC03132.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnia edycja:
Airfix te pierwsze sa super a te dugie tez :) tylko ze maja złota wstawkę a ona nie zawsze bedzie do wszystkiego pasować

Uwielbiam ten nowy model kocich oczu :) ja to mam problem z okularami mogła bym je kupować i kupować jak nie daj Boże zobacze na wystawie oj trudno mi odpuścić :)
 
LosicKa piękna malutka

Airfix a to mój ostatni nabytek :)
Valentino na twarzy tak pieknie wyglądają :)
Oj lepiej nie zaczynajmy tematu
Bo tu dla mieszkańców dają rabaty spore na takie okulary a to nie ułatwia :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1417641213.607191.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1417641213.607191.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1417641213.607191.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 35
Losiczka Gratuluje , cudna dziewczynka, jak ma na imię??
Justi wizyta u Pani dentystki zaliczona, plombowlaiśmy zęba, poszło super, mały nawet się nie skrzywił,
ja odetchnełam z ulgą, nagrode dostał, jednym słowem wszyscy zadowoleni
Airfix oczywiście, Twoje dziecko i Ty decydujesz, ja tylko mówię co może by mu pomogło,
mrowka śliczne te Twoje filmiki
 
reklama
losiczka72 To dopiero wielkie spełnienie marzeń , 4-ka chłopców i księżniczka :)) Losiczka72 , a czy zastanawiałaś się kiedyś co wpłyneło na to że masz 4 chłopców...a teraz że udało się mieć dziewczynkę? U mnie przed ciąża z synkiem ja mysle że najbardziej zaważyła jednak dieta - sól, sól, sól ;) Może nieświadomie odzywiałaś się tak że sprzyjało to chłopcom, a teraz przed ciążą zmieniałaś może coś w swojej diecie? Jeszcze raz Ci gratuluje wspaniałej rodzinki :)

Matik Cudne te okularki....ja tez mam hopla na punkcie słonecznych okularków, kupowałabym wszędzie ;) Ale teraz potrzebuje na razie nowych oprawek do okularów korekcyjnych :) I wszystkie były do tej pory nie takie. Ostatnio przymierzałam, kształt prawie identyczny jak te w moim linku, ale znów czarne a te zauszniki żółte, albo niebieskie....kompletnie nie moje kolory:/ jeszcze jakby białe były to bym wzieła. Ja ogólnie lubie połączenia czerni ze złotem i w sumie to złoto u mnie wystepuje gdzie sie tylko da- na bluzkach, na spodniach, torebkach. Mi tez sie podoba ten nowy model kocich oczów, ale zupełnie do mnie nie pasuje :(
 
Do góry