reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix, ponoć częste bóle ucha i problemy z zatokami mogą wynikać z zanieczyszczenia organizmu. Dziecko może mieć candide, robaki- z candida często idą w parze lamblie. Sprobowalabym go odrobaczyc,zmienić dietę - najlepiej bezmleczną, bezmączną i bezcukrową. Czytalam tez o teorii, że bol ucha może oznaczać zatrucie metalami ciezkimi od szczepionek. W USA jest lekarz, który leczy dzieci autystyczne, oczyszczajac organizm z toksyn i metali.
Kate, wzielam krople, stosuje olejki - geranium i melaleuca plus kulki homeo. Mała poprawa jest, ale jeszcze czuję. Tu na wszystko antybiotyki pakuja...
 
Mroowka, LH wydzielane jest pulsacyjnie, okresowo przez cały cykl. W okresie owu po prostu znacząco wzrasta i osiąga poziom piku. Pewnie trafiłaś akurat na wyrzut tego hormonu i dlatego wyszedł dość intensywny cień, chociaż piku nie osiągnęłaś. U mnie np. często tak jest, że pojawia się i znika ;)

Miłego dnia Dziewczynki! Prezenty pokupowane już? :)
 
Hej Laseczki:)

Justi
&&& za wizyte Czekamy na cudowne wiesci :)

Macy zdrowka kochana:*

Ana no wlsanie odezwij sie co u Ciebie??

Airfix
nosz kurcze jak to przeczytalam to mimsie wlosy zjerzyly na reku Co to za podejscie do pacjentow??? masakra wspolczuje Ci kochana bo bylam pewna ze po tych badaniach dowiecie sie wreszcie co jest prYczyna a tu dupa Ta nasza sluzba zdrowia to jakas kpina wielka Ale nie poddawaj sie wkoncu znajdziesz dobrego lekarza Zdrowka dla synka
my wczoraj bylismy na bioderkach i lekarz przyjmuje od 14.30 ale wszystkie kolezanki, moja siostra kazaly mi isc wczesniej bo jest tam strasznie duzo osob i dlugo sie siedzi Tak wiec po 13 juz tam bylam z Igorkiem i jak zobaczylam ten korytarzyk i tlum ludzi to sie przerazilam Waski korytarz i gabinet na gabinecie a ludzie jak w pociagu przeladowanym ..... i najlepsze ze tam gabinety rozne np endokrynolog, gastrolog itp i pacjenci dzieci od 1 miesiaca po osoby starsze Zamiast ten gabinet zrobic w innym miejscu zeby takie maluszki nie mialy bezposredniej stycznosci z chorymi Naszczescie lekarz zaczol przyjmowac o 14 Jakna zlosc dzisiaj zaczelo mnie gardlo straszmie bolec

Lenka te wrozby. to zabawa :) mi sie nie sprawdzilo

NUSKA
sloncze gdzies Ty ?????

Kira,Dorcia
co u Was?:)

Male liski jak sie czujesz ?:)

buziole
 

Załączniki

  • -SiUrDYqRvvn5i0jR2s-E5i-oFJdlYgHY6l9PZsCRPU.jpg
    -SiUrDYqRvvn5i0jR2s-E5i-oFJdlYgHY6l9PZsCRPU.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 65
  • gM4dT_DYbimgGmzBnbir2HTL47YtmbW6kFA5AVurS1g.jpg
    gM4dT_DYbimgGmzBnbir2HTL47YtmbW6kFA5AVurS1g.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC_1667.jpg
    DSC_1667.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC_1676.jpg
    DSC_1676.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
Cześć :-)

Myślałam, że nie dam rady Was doczytać, a tu taka cisza ;-) chyba przedswiateczny szał zakupów i sprzątania wszystkich dopadł ...

Airfix - ale Cię tam potraktowali ... - współczuję ;-( mam nadzieję, że trafisz w końcu na godnego zaufania i mądrego lekarza - oby jak najszybciej synek poczuł się dobrze!

Macy - zdrówka życzę!

Justi - zaciskam mocno kciuki za wizytę &&&&

Udanego dnia! :-*
 
Macy Badanie na robaki tez wyszło dobrze, mam zamiar jeszcze podrążyć tą Candide....tylko z dietą będzie problem...bo mój jest typem mlecznym i mącznym ;) Cukru moze nie być...ale nie je kompletnie nic, prócz jogurtów, pierogów z serem , makaron z serem, nalesniki z serem, ziemniaki same, albo z filetem z kurczaka, zupa pomidororowa, rosół czasem ale tylko z ryżem, biały barszcz....i koniec jego jedzenia:/ Nie je chleba, jedynie jak się mu tosty zrobi bo uwielbia tez zółty ser...i ciagle sie drze ciotka teraz na niego- Chleba bys zjadł! nie same jogurty!.codzien darcie jest o to..ale co mam mu na siłe pakować? Próbowałam juz mu na siłe dawać to sie konczy drgawkami i wymiotami-a nie o to chodzi w jedzeniu. To znow ciotka twierdzi ze ja mu jesc nie daje! ze ja mu wmawiam ze cos jest nie dobre i ze patrzy na mnie i dlatego nie lubi...nigdy mu nie zabraniałam jesc chleba,ani innych rzeczy, ja chleba nie jem od niedawna ( nie całkowice, ale sporadycznie jem ) bo boli mnie brzuch po nim, wole serki, jogurty. Jak był mały to jadł kanapki np. z pomidorem ( i choc ja nie jem to przeciez mu robiłam ) ,a teraz sie nie tknie. U niego dchodzą różne nadwraliżowości i np. nie je okreslonych rzeczy z powodu konsystencji-kisiel, galaretka, sosy, no i pomidor tez dołączył ;)
Współczuje bólu ucha, ja sie drugi tydzień męcze, juz jest duzo lepiej...
Macy O Tym lekarzu tez czytałam gdzieś. O odtruwaniu oragnizmy z metali cięzkich też czytałam- swojego czasu się tym interesowałam, zapisane miałam jakie zioła się miesza, potem się to zaparzało i piło ale komputer poszedł do naprawy i oczywiscie straciłam wszystko.


Zakręcona... Nikogo nie obchodzi to ze Ty czekasz na wizytę i to w jakich warunkach...Taka znieczulica panuje jesli chodzi o służbę zdrowia. ja już nawet w prywatnych gabinetach sie spotykam z tym- czyli małe pomieszczenie, ludzi jeden na drugim, Ty z dzieckiem, a np. Pan obok właśnie skończył palic papierosa-a mnie wykręca ze smrodu,ale nikt sie tym nie przejmuje. A lekarze głównie- pacjenta, kasa, pacjent, kasa.
Ależ Igorek blondasek:)) A usmieszek jaki ma śliczny ;) Oj będzie miał powodzenie :) Ciekawe czy włoski będą mu się kręcić jak Tobie .

Katriina Odpiszę Ci na PW, znów na chwili wolnego...bo się pozbierać nie mogę. Ciagle ktos cos chce ode mnie.
Ja ogólnie mam zdolność przyciagania ludzi którym klepki brakuje, ja sobie w weekend probuje odpoczać a tu telefony z głupimi pytaniami, opowiadaniami... a to ze ktoraś o 1 w nocy Andrzejki robiła, a to że ma kaca...a to ze w szkole ktoś zjadł popcorn i czpisy, a zebym najlepiej wyszła przed blok pogadać....mróz taki, a ja łazic będę. Ani nie znam dobrze tych osób bo to nowe matki od dziecka ze szkoły, a te wydzwaniają jak na sraczkę do mnie jak do telefonu zaufania... Najpierw jednej sie pozbyłam co przychodziła do mnie co 2 dni na 12 h dziennie z dzieckiem z adhd, to teraz następne.
Jak u Ciebie budowa? Pewnie juz budynek stoi....Bo u mnie sie guzdrają tak że mam ochotę im przywalić, dach zaczeli dopiero robić od sierpnia...
 
Justi kciuki mocno zaciśnięte za dzisiejsze serduszko :) &&&&&&&&&&&
Matik nie mogło być inaczej :) ale się cieszę! Ruszaj na zakupy sukieneczek. Piękne ujęcie Małej
Piranhiu już jestem umówiona na usg, 8.12 :) - pierwsze połówkowe, a za 2,3 tygodnie w ramach abonamentu w jednej z przychodni, zrobię kolejnę połówkowe ;). Ja trochę wierzę w jony, fazy księżyca
Lenka już 15 tydzień, jak najbardziej idź na badanie usg - podglądniesz wcześniej dzidziusia :). Nie czytaj już takich rzeczy, bardziej stresują niż pomagają. Ale rozumiem cię, ja również szukałam takich info i nakręcałam się jednocześnie - któregoś dnia na in-gender wyczytałam że wysokie ph moczu zwiastuje syna, ja w tej ciąży mam wysokie ph, najwyższe 7-8. Może jeszcze antenka rośnie u naszego Maleństwa :D
Kate wysłałam maila...
Ania współczuję że m. stracił pracę, oby jak najszybciej udało mu się jeszcze coś lepszego znaleźć &&&&&
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny

dziś wizyta .. każdy trzymany kciuk na pewno się przyda :) :* dziękuję ..
odezwę się po wizycie, bo teraz musiałabym wam troszkę pomarudzić . . . jestem po prostu przerażona . . .

odniosę sie do wszystkich póżniej


Milego dnia :*
 
reklama
Mroowka, LH wydzielane jest pulsacyjnie, okresowo przez cały cykl. W okresie owu po prostu znacząco wzrasta i osiąga poziom piku. Pewnie trafiłaś akurat na wyrzut tego hormonu i dlatego wyszedł dość intensywny cień, chociaż piku nie osiągnęłaś. U mnie np. często tak jest, że pojawia się i znika ;)

Miłego dnia Dziewczynki! Prezenty pokupowane już? :)
Wielkie dzięki za tę informację. Choć powiem szczerze,że dziś jeszcze bardziej namieszał mi w głowie Ovufriend. Jeśli jemu wierzyć to ovu była u mnie w 8 dc...czyli rzeczywiście tuż po miesiączce....A jeśli to prawda to zabarwienie paska na teście mogło oznaczać spadek LH po ovu....I jestem w szoku bo jeśli to prawda, to moje starania wymknęły mi się spod kontroli zupełnie ;-) Nigdy tak nie miałam...przed pierwszą ciążą wszystko było jasne i czytelne. Ovu zawsze ok 14/15 dc a teraz?! raz w 18 a raz w 8 dc...masakra
 
Do góry