reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mialam miesniaka ktory nie pozwalal sie zagniezdzic. Usunelam ale meza mam z doskoku bo pracuje za granica wiec trudno trafić ...ostatnio byl 3 cykle i nie wyszło. ..nie ma go w tym momencie ale wraca 21 grudnia.
 
reklama
dzien dobry wszystkim :)

Ilaczek ja z colinem mialam takie mdlosci i wstret do miesa ;/ to napewno bedzie ten chlopak :)

maran-atha z mama go robilam , ja wszystko wymyslam robie masy pieke itp moja mama pomaga przy dekoracji a ja wykańczam jeszcze dodatkami :)ale powiem ci ze robilam go na bezie w przedszkolu bardzo smakowal :)

macy teraz to chyba kazdy ma szal na else :-D ogólnie swietna bajka :tak: chyba juz znalazlas na fb :)

matik u mnie kazdy chory od 38 tem. wzwyż , wiec chodze jak nieprzytomna bo co sie klade to drugie dziecko wola;/ ale dzis jest lepiej w koncu :-D boze jak ja bym chciala chociaz jedno dziecko z przedzialku od kwietnia do czerwca :tak: moze kiedys mi sie jeszcze uda :)
 
Hello! Nie doczytałam Was :zawstydzona/y:, dzieci ostatnio nie dają mi wytchnienia, postaram się od tego momentu być na bieżąco :-)

Airfix, sprawdza się IgG i IgM niestety tak więc będzie to spory koszt :-(

Nuuuśka, nareszcie jesteś (u mnie co prawda z frekwencją też na bakier ostatnio ;-)), dobrze że już lepiej, u nas też było chorobowo, dużo zdrówka dla Was! Szaliczki u futrzaków zapuszczone, wysyłałam Ci filmik nawet :-)https://www.youtube.com/watch?v=Th5_uzqxQSQ, wrzucam też fotkę:

Zobacz załącznik 653321

Daria
, u Was widzę też chorobowo, życzę dużo zdrówka i mocy. A u mnie Krzyś z maja a Kaja z czerwca ale zupełnie nie planowałam tego pod tym kątem, po prostu tak jakoś wyszło :-D
 
Pirahna i to jeszcze ci sie udalo parke i kazde z tak fajnej pory super :) mi to jakos bardziej zimowe dzieci wyszly :-Dale bede sie starac jeszcze (mam taka nadzieje) o dziecko z cieplej pory :tak: u mnie nadia co chwile cos z przedszkola przynosi a colin ostatnio przyniosl jakas wysypke i sie nazywalo wirus bostonski czy jakos tak ;/
 
Zakrecona Cudnie się czyta jak piszesz o Igorku :) Pewnie tak Ci dziwnie teraz w domku jest przez pierwsze tygodnie , do tej pory byliście we dwójkę, a tu nowy mężczyzna zawojował Wasze serduszka i przewrócił całą dobę do góry nogami :) Daje Ci pospać w nocy?


Lili78 Niesamowite już nie długo będziemy podglądać foteczki z USG. Jak ten czas leci


Ilaczek Biedna, nie zazdroszczę takiego samopoczucia, ale w ciazy z synkiem miałam identycznie, i wcale nie przeszło, ani po I trymestrze, ani po drugim, ani w ogóle..codzień do końca było tylko gorzej. Jednak życzę Ci, aby chociaż trochę Cię to przestało mordować


maran-atha Zaciskam również kciuki za Ciebie, oby to był ten cykl &&&&


Dorcia Jak się czujesz?? Mam nadzieję że jednak to nic poważnego

Piranhu Badania zrobiłam juz rano:) Własnie IgG i IgM zrobiłam z tych przeciwciał antyfosfolipidowych, antykoagulant toczniowy, Hbs i HCV- mam czekać od 3-7dni na wyniki...ehhs chyba jajko zniose


Nuuusia My to obie jak te sierotki, tu się chce zaczać starania, a to znowu coś wylatuje, coś się przyplątuje i jak nie było dziecka, tak nie ma. Mam nadzieje ze będzie to nam wynagrodzone już nie długo


Ana87 A gdzie TY?? Miałaś nam tu dać znać po USG :)
 
witajcie kochane,
przepraszam, ze dawno nie pisalam, ale chcialam odpoczac, nie nie od Was ale ogolnie nie chce sie nakrecac , jak wiecie trudne jest to niezmiernie- a czytajac forum nakrecam sie niestety

gratuluje zaciazonym i tym, ktorym spelnilo sie marzenie co do plci....

trzymam kciuki za przekladajace starania-Airfix, nuska, :tak:

nuskus
moja niechciana @ 15.11

buziaki dla wszystkich babeczek.

airfix, przepraszam, ze nie odp na maila, ale jakos umknelo mi i dopiero teraz zaskoczylam. napisze tutaj w skorcie. ja robilam "wszystkie mozliwe badania" nie umiem Ci powiedziec sumy za calosc, ja nie placilam za wszystko sama... ale robilam z przciwcial kazde igG iigm.... kciuki zaciskam
 
Dziewczyny pozwólcie ze ja zbiore sobie co wiem , i zapytam o jedną rzecz której nie jestem pewna ...
diety ph i suplementów juz nie ruszam ...jestem wam wdzieczna wszystko wiem ...
ostatnie co do czego mam wątpliwosci a chce wszysktko dokłądnie zaplanowac soro się juz za to zabrałam to kwestia śluzu ...pisałyście mi i rozumiem ze śluz ma byc niepłodny najlepiej biały lepki ...ale w związku z tym czy wówczas odległosc od owu ma znaczenie ?? no bo jak zajśc na 4 dni przed z takim sluzem czy nawet na dwa czy 12 po ...czy moze to juz przy zastosowaniu pozostałych punktów nie ma znaczenia ...a moze powinnam wówczas do serducha korzystac z lubrykantów ??? ...
Bardzo was proszę rozjaśnijcie mi ta ostatnią kwestię .
 
Anufifi dziewczyny na dziewczynke wysuszaly sluz i zakwaszaly sie sylkiem ja jestembchlopieca staraczka wiec nie chce mieszac eiem moze male luski albo inna dziewcznkowa staraczka Ci dokladnie powie jak z tym sluzem, zasadniczo chodzi o to by go nie bylo lub jesli bedzie by byl kwasny bialy, nie jak bialko hajka bo ren na chlopca jest
Milego dnia wszystkim...
 
maran-atha dziękuję ...wiem własnie ze musi byc niepłodny biały , ale w szoku jestem ze da sie wogóle z taki zajasc jeszcze w odstepie czasu od owu...no czekam jeszcze co tam dziewczynkowe staraczki mi podpowiedza :):-):tak::rofl2:
 
reklama
Anufifi dlatego dziewczyny polecaja metode o+12 bo wowczas sluz sam zaczyna sie zmieniac, dzualanie przed owulacja jednak bardziej sprzyja chlopcu. Dieta stosowana skrupulatnie potrafi spowodowac, ze sluz jest odpowiedni
 
Do góry