reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix odnośnie tych chorych dzieci w przedszkolach znalazłam artykuł na onecie, doskonale obrazuje sytuację. Tak to jest chucha się i dmucha a potem i tak się nasze dzieci zarażają, ale jest też druga strona medalu
Chore dzieci w przedszkolach - Dziecko
Piszesz że 6 lat po ślubie jesteście, u mnie w grudniu też 6tka stuknie
Justi a może to faktycznie implantacja
Matik a to zazdrośnicy, tak to jest niestety, nie przejmuj się komentarzami innych
 
Dzieki dzieki
Co do odnowienia ślubu to w Polsce bez sukien ale w USA normalnie biorą suknie ślubne :) a teraz jeszcze jak bedzie dziewczynka,
nie to ja na pewno nie odpuszcze :)
 
gdusia ja też już nie liczę. Zwłaszcza, że już mam plamienia i czuję zbliżającą się @.

maggie każdy musi jakoś żyć, a pracodawcy traktują matki tak a nie inaczej. Niestety w Polce jeszcze dużo jest do zrobienia pod kątem prawnym i poglądami społeczeństwa. Ciężko teraz z chorobami - zdrowia dla Was.

Matik te ruchy maleństwa są super. Aż za tym tęsknię :)

Nuśka w każdym kocie jest drapieżnik. Jakie macie koty? Teraz liczą na kolejną zdobycz :).

Justi nieciekawie z tymi plamieniami. Może warto to skonsultować? Szybko są te plamienia.

Airfix ja raz byłam u znajomych w odwiedzinach. Okazało się, że dzieci chore.. A matka mi oznajmia, że to taka alergia. Potem moja córka oczywiście chora była.

Verita na weselu też się można bawić w ciąży. W najgorszym wypadku nie pójdziesz po prostu. Świat się nie zawali.

Patka90 to teraz czekanie, czy się udało.

U mnie @ już tuż tuż. Pewnie jutro rano zawita. Teraz ostatni miesiąc się staramy i dłuższą przerwęsobie robimy.
 
cięzko mi was nadrobić po weekendowo :(

Ellise
masz rację też wydaje mi się, ze te plamienia są za wcześnie :( jutro idę do innego ginka zobaczymy co mi powie :(
w takim razie trzymam mocno kciuki by ten nowy cykl był tym ostatnim zakończony pięknymi II kreseczkami :)
Ja też już nie wiem co mam robić .. najlepiej było by odpuścić na jakiś czas, ale z drugiej strony wiem, że później trudno mi było znów zacząć i wolę iść za ciosem w końcu tyle miesięcy suplementów, diety, badań, przygotowań by nie poszło na marne ... mam mętlik w głowie

Maggie
temperatura poleciała, plamienia pozostały więc to nic innego jak zapowiedz zbliżającej się francy :(

Nusia to ci futrzaki zaserwowały niespodziankę Ja to bym chyba uciekła z domu i poczekała aż m . przyjdzie i zrobi z tym wszystkim porządek :* :zawstydzona/y:Ja ostatnio piszczałam jak szalona , bo znalazłam całą gromadkę mrówek faraona w domu w porfelu Wojtusia :sorry:, że oboje przybiegli z pytaniem "co się stało" ?:zawstydzona/y:
poza tym u nas po staremu za kilka dni podam ci datę tej wrednej francy , bo miała nie przychodzić, a zbliża się wielkimi krokami :wściekła/y:


mój m. ostatnio jak mu powiedziałam, że udało się Małe liski i Matik i noszą pod serduszkiem córcie to stwierdził " No dobra wiesz już jak mieć córcie to może teraz dowiedz się jak zajść w ciąże " eh nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać .....
niby miał być to żart, ale jak dla mnie mało zabawny :wściekła/y:


Miłego dnia dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.

Kasia uk gratuluje z calego serca. Zycze zdrowej spokojnej ciazy. Wzruszylam sie, bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo. Niesamowite :tak:
Ania przykro mi z powodu pracy, &&&& abys szybko znalazla nowa, jeszcze lepsza!
Matik alez radosc bije od Ciebie! :-)

Chcialabym aby i Krystian ktoregos dnia wpadla do nas z tak fantastycznymi wiesciami jak Kasia uk...
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Trochę juz Was podczytywałam,zaglądałam również na in gender.Studiowałam,analizowałam i stosuje się do wszystkich aspektów.Zobaczymy co z tego wyniknie...Jeśli pozwolicie chętnie do Was dołączę.:-)Zaczęłam starania o córcię.Mam wspaniałych dwóch synków(8 lat i roczek).Najmłodszy jest z 3 dni przed owulacją,więc przestałam wierzyć w metodę,o której wszędzie można usłyszeć...
W poprzednim cyklu odrazu nam się udało,staraliśmy się metodą 0+12,niestety 4 dni po pozytywnym teście wszystko się zakończyło;(.Ale staramy się dalej...mam nadzieję,z Wami
Bardzo Was wszystkie pozdrawiam i mam nadzieję znajdzie się tu miejsce dla mnie.
 
Do góry