reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia, hehehe, przynajmniej grzywka szybciej odrośnie :-D Buziaki dla Ciebie, córci i synka :-* Są już jakieś typy co do imienia? :-)

Airfix, czekam zatem na PW na wyniki :-) Masakra z tym roznoszeniem chorób i nieodpowiedzialnością rodziców :-(

Kasia UK, mi też to strasznie szybko zleciało, wydaje mi się, że to rok temu zobaczyłam plusik na teście ciążowym ;-) Wrzucam na chwilkę fotkę z łobuzerską miną Krzysia (oczywiście zaaranżowana do zdjęcia, chciał wyglądać groźnie :-D), wrzucałam już to zdjęcie ale nie wiem czy Ty widziałaś, muszę poszukać albo zrobić aktualniejsze.

Zobacz załącznik 651645

Strasznie się cieszę, że Twoje wyczekane marzenie nareszcie się spełniło, warto walczyć o marzenia i nie poddawać się :-*

Matik, Ty również jesteś doskonałym przykładem na to, że warto się nie poddawać i walczyć o marzenia :-)
 
reklama
Maggie ja tez bardzo dobrze cie pamietam i pamietam co przeszlas...to byl ten czas ze i ja jeszcze tutaj klikalam. Bardzo mi milo Ciebie tutaj zobaczyc, co tam u Ciebie??? Bardzo mocno sciskam i pozdrawiam:-);-)

Piranhna o jejku....to jest lobuziak Krzys....ups...juz chyba nie mam prawa napisac lobuziak.....bardzo, ale to bardzo sie zmienil. Prosze przybij mu piateczke a i jak mozesz to Kaje tez poprosze bo ostatnie zdjecie jakie pamietam to.....nie napisze,bo wstyd....
 
Kasiu UK, proszę bardzo, oto fotka z dziś :-):

a1slsk.jpg


Przesyłam Ci mnóstwo buziaków :-* i uciekam zagonić do łóżek moje łobuziaki ;-)
 
Kasiu u mnie ok, staramy się od lipca o drugą dzidzię ale póki co bez rezultatu, ale patrzę na Ciebie i myślę że w końcu się uda, bo chyba nawet te nasze straty były w podobnym czasie a popatrz Ty już 24 tydzien i wymarzony synuś w brzuszku. Strasznie się cieszę że spełniają się Twoje marzenia. Także Ciebie pozdrawiam i ściskam mocno;-).
Piranhu masz śliczne dzieci, a są podobni do siebie ale chyba po mamie tacy ładni :-) Faktycznie czas goni, Krzyś to kawaler a Kaja duża panna już :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia uk ogromne gratulacje. Jednak warto wierzyć w cuda. Już za kilka miesięcy będziesz tulić synka w ramionach.

Ania przykre z tą pracą :/ Myślałaś, że tam będziesz się rozwijać i w dodatku lepsza płaca a tu takie coś..

Matik śliczne sukieneczki :) słodkie buciki :D

Piranha @ jeszcze nie dostałam ;) pewnie będę mieć w poniedziałek. Kiedyś badałam sobie i miałam w normie. Sygnaturę w ogóle mam dziwną i wszystko co tam umieszczam się nie wyświetla :/
Mój wykres Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl
Jak dzieci? Już trochę mija im przeziębienie?

Airfix ludzie specjalnie puszczają dzieci chore do szkoły, by mogli iść do pracy. Często nie mają z kim dziecka zostawić i pewnie dlatego.
 
Piraniu, śliczne są Twoje Dzieciaczki, te oczy...achhh :))

Dziewczyny, u mnie 12 dpo, test "25" negatywny, nawet cienia nie ma, wczoraj robiłam test owu - też nic... gdyby coś było na rzeczy, to już byłoby coś widać prawda? :(... Po cichutku liczyłam na to, że się udało, mam takie nabrzmiałe ()(), a tu nic:no:
 
Hello!

gdusia
, a nie masz testów 10-tek? W 12 dpo lepiej sprawdzić 10-tką i odczekać dłużej, wykres piękny! Polecam testy 10-tki One Step Pregnancy Tests od tej samej babaczki, od której bierzesz owulacyjne :tak:

elisse
, też tak sobie pomyślałam z tą pracą, co prawda można brać L4 ale to bodajże 80% płatne a ponadto zapewne wiele osób boi się, że za częste L4 zostaną zwolnieni w nowej pracy (np. nie przedłużą im umowy bo wiadomo, że zwolnić za takie coś nie mogą), smutne czasy nastały. A pamiętasz mniej więcej albo masz gdzieś zapisane tamte wyniki hormonów? Niestety Krzyś kaszle na całego i ma lekki katar a Kaja nie kaszle ale za to mega zakatarzona.

kate,rosną te dzieciaki jak na drożdżach, ilekroć widzę zdjęcia Twoich chłopaków to za każdym razem jestem zaskoczona jak już urośli :-)
 
reklama
Do góry