reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

HEJ HEJ :))

U Nas dzis piekny dzien, az trudno uwierzyc w to, ze to juz listopad !! Ale oby zima szybko nie nadeszla, nie mam jeszcze kurtki na zime wiec wcale mi sie do mrozow nie spieszy ;-)

zakrecia jak Igorek ???

piranha i tak mielismy kociate odrobaczyc w listopadzie, bo teraz je szczepilismy takze z dwojga zlego dobrze sie zlozylo :wściekła/y: Ja wiem, ze to w koncu drapiezniki, ale mimo wszystko nie spodziewalam sie ze tak potraktuja tego biednego ptaszka :zawstydzona/y: No i teraz mam stresa bo balkon osiatkowany, ale u gory na kratkach jest puste ( tzn nie osiatkowane ) bo tam koty nie wchodza, a ze pogoda ladna to wczoraj im na chwile otworzylam balkon i teraz we czworke czatowalismy - one czekajac na ptaszka, a ja w nadziei ze nic nie przyleci :wściekła/y:


attachment.php


Starających się : 12
Oczekujących na staranka : 3


LISTOPAD 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.11 ( 6 cykl starań )

elisse - termin @ 04.11 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ 04.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 07.11 ( 18 cykl starań )
Justi - termin @ 08.11 ( 5 cykl starań )
patka90 - termin @ 13.11 ( 1 cykl starań )

Elle87- termin @ 15.11 ( 7 cykl starań )
iweet84 - termin @ 15 .11 ( 4 cykl starań )
Kiraa - termin @ 19.11 ( 3 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .11 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ .11 ( 3 cykl starań )

kate.. - termin @ .11 ( 4 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
 
reklama
Gdusia dopóki @ nie ma jest nadzieja
Elisse coś z tym przyprowadzaniem chorych dzieci jest na rzeczy, u mnie w przedszkolu widzę że dziewczynka tak kaszlała jakby miała płuca wypluć, a mama sie jej tłumaczyla ze to z suchego powietrza. Faktem jest nie każdy może sobie pozwolić by zostać w domu z dzieckiem, bo przecież takie czasy że się każdy boi o pracę, a jak dziadków nie ma to co ma zrobić ... Takie teraz podłe czasy niesprzyjające dla rodziny. Ale z drugiej strony chucha się i dmucha na swoje dziecko a i tak sie zaraża od innych i kółko się zamyka
Pamiętacie jak w zeszłym tygodniu miałam gorączke a potem nagle za dwa dni dostałam takiej wysypki na rękach i stopach szczypiąco swędzącej i trzy dni mnie trzymalo, nie wiem co to było ale lekarka mi mówiła że jakiś wirus, co za dziadostwa teraz są w powietrzu
Teraz dla odmiany mały ma jelitówkę, ostatnio ciągle coś się nam przyplątuje niestety :-(
 
Kasia UK, bardzo się cieszę i gratuluję. Marzenia są od tego, żeby je spełniać.
Matik, nie dziwię się, że ciągnie Cię teraz do różowego. :-)
Piranhu, słodkie masz dzieciaki. Kajunia ma taką niewinną twarzyczkę.
Dorcia, przekażę. ;-)
Kate, mąż w domu. I tak nie ma teraz czasu, ale co tam.

Komuś jeszcze miałam, ale zapomniałam, za co przepraszam. Ciągle jest coś do zrobienia. Normalnie nie wyrabiam.
 
Współczuje maggy
Ja dopiero co sie pochwalilam ze u nas na szczescie wszyscy zdrowi a na drugi dzien mój maż padł i trzymało go kilka dni na szczescie nie zaraził nas uf ale strachu było

Niuśka a Twoje koty wychodzą na dwór czy tylko na balkon ?

Macy jestem tak szczęśliwa ze brak słów , moi rodzice mieli łzy w oczach

ale zazdrośnicy tez się znaleźli okropne ja nie rozumiem jak mozna komuś Źle życzyć
Zawsze mnie uczono
... daj szczescie innym a dobro do Ciebie wróci... i tak jest a jak źle sie życzy to wróci podwójne zło

Ale nie przejmuje sie teraz tylko do przodu żeby było wszystko o
No i czuje cały czas dzidzie to nie samowite
 
Ostatnia edycja:
Matik śliczne sukienusie i buciczki dla małej niuni, zawsze znajdzie się taki "ktoś" kto będzie nam źle życzył
Staraj się na tych "życzliwych" nie zwracać uwagi - szkoda na nich czasu, życia i energii - ja takich właśnie ludzików wyeliminowałam ze swojego otoczenia i dzięki temu lepiej mi się żyje :tak:
Też wychodzę z założenia że dobro powraca a wyrządzone zło wraca do ludzi ze zdwojoną siłą

Macy to fajnie że M w domu - oby już prędko nigdzie nie wyjeżdżał i nie chorował :tak:. Wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki i teraz to już tylko upragnionego świętego spokoju:tak:

Piranhiu
powtórzę się ale... śliczne dzieciaczki Ci rosną i śliczne oczka mają - ja zawsze miałam słabość do takiego koloru oczu - mój młodszy brat ma właśnie taki kolor oczu:tak:

maggie obyś jak najszybciej zobaczyła upragnione II kreseczki

Miłej niedzieli dla Wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Aliul nie przejmuje sie nimi
Spoko teraz sie ciesze i tyle
Tylko zauwazyłam ze moi chłopcy jedna poczuli sie zagrożeni i trochę sie boją jak to bedzie bo to dziewczynka ha ha
Ale zapewniam ich ze ich kocham i razem będziemy szczęśliwi
Eh życie :)
 
Czesc dziewczyny niedzielnie

Eh Ja nie mam dzis w ogole humoru nie dosc ze sie z m. zlapalam to jeszcze od rana plamie choc @ mial przyjsc za tydzien :-( zastanawiam sie czy nie powinnam miec np. duphastonu :-(
Dziwny ten cykl :-( eh
 
maggie, elisse Pomysłowość rodziców nie zna jak widać granic, u Ciebie jest - suche powietrze,a u nas wiecznie - alergia ;) Nigdy nie słysze innego wytłumaczenia od rodzica -tylko alergia. Temperature ma dziecko-ale to tez alergia z mgły, tyle się dowiedziałam ;) Wiecie co jest najśmieszniejsze, że ta dziewczyna której "zwrocilam uwage" że jej dziecko tak kaszle nie pracuje, siedzi w domu, na dodatek jest w ciazy, ale dobrze sie czuje, chodzi po zakupy, lata po mieście.


Matik Zazdrośnikami się nie przejmuj, bo zawsze będą. Ja jak byłam w ciazy i choć mówilam ze czuje-ze dziewczynka bedzie, to od razu sie tacy znaleźli ktorzy - absolutnie chlopiec i juz. Jak bym powiedziala ze czuje ze chlopiec- to by wmawiali dziewczynkę, ot taka natura ludzka. Wmawiać, gnębić byle byś się nie czuła za szczęśliwa. A czytałam wcześniejszy Twoj post o odnowieniu ślubu - też bardzo chcę tego :) Ja już dziś po weselu powiedziała do męża- Ale obiecaj że za parę lat odnowimy ślub kościelny i będzie tak jak ja chce, bo to całe wesele popsuła Twoja matka . Chciałam po 5 latach, no ale już 6 minęło..więc może tak na 7 lat? może na 10lat? ;) Kto wie. U nas do tego odnowienia ślubu nie wkładają już sukienek ślubnych takich typowo, tylko jakieś zwykłe eleganckie jasne sukienki, bądź ubranka :)


Justi_ A były jakies staranka? Może to plamienie implantacyjne? A moze faktycznie duphaston czy luteina Ci potrzebna. Ja tez sie czuje do niczego od kilku dni, tydzien do okresu a mnie tak piersi bolą że dotknąć niemogę. Nigdy tak nie bolały mnie przed @, a wiem że w ciąży nie jestem. Ból jest nie do zniesienia.
 
reklama
Verita nie mozesz patrzec na innych to twoje marzenie, jakby sie zastanowic to nigdy nie bedzie odpowiedniego czasu... ja w 8 mies. Ciazy bylam na weselu :-D


Airfix tak serduszek troche w tym cyklu bylo widac na moim wykresie , ALE te plamienie w ogole mi sie nie podoba... we wtorek ide do ginka porusze ten temat....
Ja nie slyszalam by ktos odnawial u nas slub... :-D pewnie dla chcacego nic trudnego , a marzenia trzeba spelnieniac
 
Ostatnia edycja:
Do góry