reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzis nie wytrzymałam i chciałam pooglądać te różowe rzeczy :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1414855234.883229.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1414855327.610337.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1414855382.204836.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414855234.883229.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414855234.883229.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414855327.610337.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414855327.610337.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414855382.204836.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414855382.204836.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Matik Gratuluje córci !!!!! Ależ piękne te rzeczy :szok: Ja też chcę takie ;-)

Nuuusia OO ja też przeżyłam taki armagedon jak mi kot ptaka złapał i pod łózko przyniósł...wrzask był taki w domu ze cały blok chyba słyszał, a pióra latały wszędzie :-D

Piranhu
Wskaźnik PT mam własnie poniżej normy...a wydaje mi się ze w zespole antyfosfolipidowym powinien byc ponad normę. Ostatnio jak przestałam brac suplementy to wszystkie wyniki wyszły dobrze, prócz tych prób wątrobowych. Nie wiem już co myśleć o tym wszystkim..

ania_g_21 Przykro mi że pracę straciłaś....szkoda że tak się posypało. Może uda Ci się znajść coś szybko...

Kasia UK Piękne podsumowanie Twoich przeżyć i starań o dzidziusia- zdrowa ciąża. Gratuluje ciąży i życzę Ci wszystkiego dobrego .
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Nuuuśka, też mi żal zawsze takich uśmierconych zwierzątek, trzeba przyznać, że sikorka miała wyjątkowego pecha wlatując do mieszkania z grasującymi tam 3 kotami, faktycznie szokujące, że wleciała przez uchylone tylko od góry okno. Hehehe, to mówisz, że teraz czatują przy balkonie i czekają na ciąg dalszy rozrywki? ;-) Cóż, większość kotów ma w sobie chyba instynkt mordercy ...choć znam takie co nawet myszki nie skrzywdzą :-) Chyba po takim wypadku lepiej odrobaczyć kociaste bo ptaki są żywicielami pośrednimi wielu pasożytów. Ależ masz wysokie tempki w FL! Serduszko było tylko w 9 dc?

ania, oj jak ja Ciebie rozumiem, ja też zmieniłam fajną pracę (czego bardzo potem żałowałam) na inną lepiej płatną, też szefostwo było ze mnie bardzo zadowolone ale umowy mi nie przedłużono z powodu zajścia w ciążę ...i do tej pory jestem bez pracy.

Kasiu UK, mam łzy wzruszenia w oczach, serio! Udało się!!!
super-happy-dance-smiley-emoticon.gif
Tak bardzo Ci kibicowałam i tak często myślałam o Tobie a tu nie dość, że córka będzie miała w końcu rodzeństwo to jeszcze będziesz mieć upragnionego syna!!! Strasznie się cieszę!!!

patka, ja bym działała od razu o ile test nie był z porannego moczu, pik mógł być już w nocy a starania poranne sprzyjają bardziej synkowi. Kiedy zadziałaliśccie?

elisse, nie potrafię włączyć Twojego wykresu, nie mam bezpośredniego linka w Twojej sygnaturce. 11 dni FL to bardzo krótko ale FL liczy się nie do plamień ale do normalnego krwawienia żywą krwią. Faza lutealna powinna trwać minimum 12 dni, sprawdzałaś kiedyś poziom progesteronu?

Dorcia
, hahaha, dzięki, że pomogłaś mi spojrzeć na to z innej strony :-D

Airfix, no właśnie, przy zespole antyfosfolipidowym APTT jest zwykle podwyższone (np. przy obecności antykoagulantu toczniowego). Ale przecież skrócony APTT świadczy zwykle o nadkrzepliwości a Ty masz z tego co pisałaś odwrotny problem?

aljul
, na początku podawałam tą pastę Gimpet MULTIwitamina Extra pasta dla kota | tanio w zooplus oraz przez jakiś czas VetoSkin, jednak teraz podaję jedynie ten olej z łososia oraz taurynę :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha zawsze służę pomocą !!! A tak serio to z początkiem roku koleżanka mojej Młodej obcięła sobie caaałą grzywkę - do skóry !!! Biedna płakała później i aż do teraz nosi zawsze chusteczki bo przecież jej to odrasta i sterczy ... ehhh ...dzieci !!! Buziak dla Was kochana !!!

Kasia uk
również spokojnej ciąży ... byle do lutego !!! I koniecznie pochwal się jak już maleńki będzie z Wami !!! Jak córa zareagowała na ciążę ? Nasze dziewczyny w podobnym wieku :)
Buziaki kochana dla Was !!!
 
Piranhu Najlepiej na wolnej chwili ja Ci napiszę na PW te wyniki :) i zobaczymy czy jest sie tam czego czepić.... Ja bym wolała żeby to jednak nie było to ..
Jak Kajusia z tym katarkiem? Krzysiowi ten kaszelek przechodzi? Ja zaprowadzilam na 2 dni dziecko do szkoly, a tu w szatni kolega z klasy siedzi kolo niego, kaszle jak nie wiem...ja sie pytam mamy- chorujecie? a ona- nieee, on tak kaszle, chyba od wilgoci w powietrzu, chyba alergie ma....:shocked2: Wiesz co...i jak moje dziecko ma nie byc chore, jak tamten z takim kaszlem mokrym chodzi ze jak kaszle to az łzy mu lecą. Pytam dalej mamy- a mierzylas mu temperature? bo jak ma temperature to raczej nie alegia. A Ona- A wiesz co, wlasnie przy alergii tez jest temperatura, i to nie idzie dlatego rozróznić. Ręce mi opadły
 
Piranha jestes cudowna :-). Ty wiesz, ze to moje male cudo to wlasnie dzieki Twojej I kolezanek pomocy.
O matko jak zobaczylam twoje suwaczki to az wierzyc mi sie nie chce.....Kaja juz dwa latka a Krzys cztery.....wow...kiedy to tak szybko minelo??? Ja pamietam Twoja ciaze z Kaja.....

Airfix 3mam mocno kciuki za Twoje male szczescie....walcz bo warto:tak:

Dorcia hahaha no to nasze pierworodne doczekaly sie :-), byle do lutego
 
reklama
Do góry