reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakręcona to już tuż tuż.....&&&& za pomyślne rozwiązanie cały czas zaciśnięte

Piranhiu tak - właśnie z tej hodowli, to prawda słodziaki z tych kotków, wszystkie są już w swoich docelowych domkach, jedynie Chanel czeka jeszcze na odbiór
Kochana w tym jakże wyjątkowym dniu życzę Ci zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń tych małych i tych duuuużych, pociechy z dzieciaczków i męża, samych szczęśliwych chwil w życiu.
Vivienka pisała że jak śni się dziecko to oznacza to zmiany więc życzę Ci także tych zmian ....ale tylko tych idących w dobrym kierunku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirano for You ♡♡

Zakrecia mi o 18 wypłynąl czopki a o 2:30 w nocy corcia była już z nami :D
Także to juz lada moment!!Az mnie ciarki przechodzą... ze szczęścia!!Pstryknij ostatnia fotle brzuszkowi żebyście mieli pamietkę jaki duży był krótko przed porodem :*

Airfix szkoda kochana ze jednak beta nie ciążowa :( ale mam nadziej ze teraz w tym czasie ładnie podreperujesz wątrobę zeby byla zwarta i gotowa i süber funkcjonowała od wiosny.Wiem ze wątrobę można super sobie postępować sokiem z cytryny pije się nawet do 100 cytryn w ciągu dnia ale jest specjalny schemat ile każdego dnia się pije jak bys była zainteresowana to berodzi chętnie pomogę.Moj tato zajmuje się medycyna niekonwencjonalna i ja pierw tez próbuje się leczyć tym zanim pójdę do lekarza po tabletki.

macy slonce na stawianie się brzucha dobra jest wysoka dawka magnezu ale pewnie to juz wiesz.A tak na marginesie pew nie za bardzo się przemeczasz!!Dabaj o siebie kochana!

male liski glowa do gory slonce faceci czasami potrafią wyprowadzić nas z równowagi :/ oby szybko się problem wyjaśnił :*

elisse specjalnie dla ciebie ~~~~~~~~~~ łap i oby cie nawiedziła na 9 miesięcy!!! Jakoś mi umknęło ze ty tez o chlopczyka się starasz:zawstydzona/y:
Co do badań hormonów pociesze cie ja tego czynnika tez nie sprawdzalam i napewno nie spelnilam wiem tylko ze maz miał wysoki testosteron...

Maran melduje sie jak tam tescior???????

ilaczku kiedy termin u ginka i robilas juz bete???

verita jak tam u ciebie staranka.Jak chcesz tobie też sle moc niebieskich ~~~~~~~~~~

Musze wam powiedzieć ze synek z corcia super się jak narazie zgrywania :rofl2: corcia ostatnio wstaje po 4 jeszcze na mleczko i synek tez daje w tym samym czasie o sobie znać :laugh2: fikal sobie w brzuszku:-) slodziaka ♡♡♡

Milego dnia życzę wszystkim!!My dzis z córcia idziemy na karuzele i słodkie pokusy które można tam kupić ;)
 
Maleliskjatez sie poklocilam z M o kota, nie bylo nas chwile, polecialy doniczki szklane z parapetow z orichdeami:angry: moj M mysli ze taki maly kotek musi chodzic jak w zegarku:angry:

airfix
przykro mi, to oby do wiosny, chyba ze "wpadniecie" w miedzy czasie...:rofl2:

maran
przykro mi ale poki nie ma@ jeszcze jest nadzieja.

u mnie dzis 9dpo.....narazie nie testuje, mam w planach wycieczke do Londynu, wiec nie moge zaciazyc w tym cyklu...

zakreciu
ja cie krece kochana ja na nastepny dzien po czopie urodzilam ;)
 
Piranju, wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, żadnych problemów i żeby spełniło Ci się wszystko o czym zamarzysz :*
Maran
, może zatestuj jutro, wiesz, przy chłopakach krecha się później pokazuje ;-)

Zakręcia, trzymam mocno &&&&&&& żeby wszystko poszło dobrze!

Airfix, szkoda...
 
Hello!

Dziękuję wszystkim Wam i każdej z osobna za cudowne życzenia! :-* Miałam dziś stresujący dzień, Krzysia od wczoraj bardzo bolał ząb, cała noc przez to nie spał pomimo podawania Nurofenu, rano płakał, że chce do dentysty. Okazało się, że ząb zmartwiał a jako że plomba była szczelna to zbierały się pod nią gazy, trzeba było zęba zatruć. Krzyś był bardzo dzielny, nawet przy podawaniu znieczulenia zastrzykiem w dziąsło nie zapłakał, kolejna wizyta w czwartek. Dwie godziny po powrocie do domu strasznie krzyczał z powodu niedobrego smaku w ustach, dosłownie aż w histerię wpadał. O 14 M odebrał kota z kastracji, taki biedniutki jest teraz, cały poobklejany i śmierdzący od odkażających płynów. Ogólnie miewałam fajniejsze urodziny. Po przeczytaniu Waszych życzeń od razu mi się humorek poprawił :-)

zakręcona, aż mam ciary na plecach, zapewne do poniedziałku Igorek będzie już po drugiej stronie brzucha przytulany przez mamę, kciuki zaciśnięte!

Kiraa
, testy owulacyjne wykrywają hCG ale w odwrotną stronę to już nie działa, zrób sobie ciążowy test w chwili piku LH i zobaczysz, że nic na nim nie wyjdzie :-) Wklejam Ci wytłumaczenie:

HCG and LH

Let's take a closer look at LH and HCG. Both hormones are glycoproteins, meaning they consist of a protein with a sugar attached to it. If you remember from high school biology, proteins can be broken down into chains of amino acids. HCG and LH can be broken up into two units or "chains", one subunit called alpha and the other beta. If you look at the alpha subunit, the chains of amino acids are identical. In fact, HCG's alpha subunit is identical to the hormones LH, FSH, and TSH, all produced in the pituitary gland. HCG is the only one of these alpha subunits that is not produced by the pituitary, but rather the placenta.

We know that the alpha subunits are identical, but what about the beta subunits? The beta subunits of LH and HCG are also very similar in structure. Not only are they similar in structure, they are also similar in function. This is why you will see HCG injections used as an infertility treatment. HCG injections are used to replicate the LH surge of the menstrual cycle to induce ovulation.

Where HCG and LH differ is HCG's beta subunit has about 30 extra amino acids attached to the end of it. Home pregnancy tests are designed to specifically look for this HCG beta subunit.

OPKs as HPTs


OPKs are intended to detect LH. Since LH and HCG are nearly identical, OPKs will also detect HCG. The reverse is not true for HPTs. Home pregnancy tests will only detect HCG. So in theory, yes, and OPK could detect pregnancy.

Airfix, ale wczoraj albo dziś wciąż masz tą bladą kreskę na teście? Doczytałam właśnie, że już nie sprawdzałaś, być może poziom bety po prostu już opadł, zrób test ciążowy jeśli masz. Czasem hCG w moczu jeszcze się utrzymuje a w krwi już go nie ma, zdarza się więc, że jest jeszcze cień cienia na teście ciążowym a beta jest już prawie zerowa.

maran-atha, byłam pewna, że w tym cyklu się udało, a może po prostu jeszcze za wcześnie na test skoro to dopiero 10 dpo?

małe liski, widzę że i u Ciebie sobota średnio udana :-(
 
Piranha biedny ten Twój Krzys dziś... :( już mu zabek dokucza, ale dzielny był I najwazniejsze, że już mu choc troche pomogli... no I fatycznie urodziny nie zaczely sie za ciekawie, ale wszystkie tu Tobie z serca dobrze zyczymy I wierze, ze los sie odwróci I bedzie juz tylko lepiej, czasem sie trafi taki paskudny rok... my mielismy taki ubiegły rok a w tym juz lepiej I u Was tez tak bedzie!!! Zobaczysz na pewnotak bedzie!!! No a u mnie dopiero 10 dni po owulacji I ten test zrobilam tylko dlatego, że myślałam, iż implantacja mogła być w 6 dniu fazy lutealnej - przez ten jednodniowy spadek temperatury, który mógl być spadkiem implantacyjnym a wowczas to chyba cos już powinno wyjsc na 4 dobe, jednak nic nie wyszło... zedne cienie, bladziochy nic... poczekam do poniedziałku I zrobie jeszcze raz... może było za wczesnie a może poprostu nie doszlo do zadnej implantacji I stad nie ma z czego ten test być pozytywny...

Zakrecona &&&& za szybką akcje I w miare możliwosci szybki I jaknajmniej bolesny porod
 
reklama
maran ja tylko na chwilkę zeby ci powiedzieć ze ja 11 dnia po owu miałam taki cien cienia ze myslala ze to ze idy... dopiero w 12 dniu po coś było leciusienko widać,ale żadna wyraźna kreska na tescie 10 dopiero test 25 w 12 dniu pokazał w miarę wyraźna kreskę.. Także glowa do gory jeszcze nic strasznego :* :* :*

Puranho biedny Krzysiu ale dzielny z niego mały mężczyzna :tak:
Duzo zdrówka dla was i mam nadzieje ze choć wieczorekim nadrobicie urodzinki ;)

zakrecia dzieje się już coś???Są skurcze?????
 
Do góry