reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranhu Wszystkiego co Najlepsze, oby życie toczyło się już zawsze z górki, a nie pod górkę :)

Wynik beta-hcg < 0,1 czyli nic nie ma.. Teraz się zastanawiam tylko nad testami czemu jednak ta kreseczka była w 4dc nadal, a badanie jest z 5dc wiec powinno coś wyjść
 
Airfix
czoraj doczytalam ze testy lh reaguja z beta( co jest znane i wiadome)
ALE TAKZE na odwrot testy ciazowe reaguja na wzrost lLH. Wiec moze juz mialas wzrost LH?
 
Kiruś Tylko ze ta kreska , a raczej cień kreski jest od 13dpo taki sam, w 1dc ( 15dpo )jak dostałam @ to dalej taka sama była, w 4dc znów taka sama, wczoraj i dziś juz nie sprawdzałam. Raczej nie powinnam miec wzrostu LH , od wczoraj ( 5dc) czuje normalnie że rośnie coś na prawym jajniku ( czyli normalny cykl się szykuje ) , więc na wzrosty LH to za wcześnie by było. Pewnie coś w hormonach nie tak jest, a może tarczyca szaleje i się cusik porobiło, bo nie mogłam dziś odebrać wyników TSH bo nie miały autoryzacji i nie dało rady wydrukować, bete mi tylko na karteczce zapisała Pani. Nie będę się zadręczać już tymi testami, beta zerowa więc trzeba myśleć o staraniach na wiosnę :)
 
Piranhu wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i obyście wyszli na prostą byś się nie musiała martwić o finanse
Airfix ja Ci muszę napisać że też nie wiem co jest grane, bo w sierpniu kiedy niby nie wyszło, z ciekawości zrobiłam test bo miałam jakiś dziwny okres krótki i wogóle i powiem Ci że po okresie miałam jakiś cień cienia, ale potem już to zostawiłam w sumie...
 
maggie Ano właśnie, więc nie tylko mi tak wyszło... dlatego ja mam już swoje zdanie na ten temat ;)

Zakrecia Czyli odliczamy dni, godziny do narodzin synusia !!! &&&&&&&&&& Ja czuję że do poniedziałku urodzisz ;)
 
reklama
Piranhiu wszystkiego co najlepsze dla ciebie - dużo miłości i niech się po spełniają wszystkie twoje plany, marzenia!
Zakrętko kciuki zaciśnięte :) to już na pewno niedługo
Macy przylatuj i dawaj tego kopniaka :), bo ja czuję, że rośnie we mnie mały chłopiec i nie potrafię pomyśleć, że może udało się zaplanować Agniesie. Ale fajnie, że sporo z was wierzy że tym razem będziemy mieli córcie - za każdym razem bardzo miło mi się czyta takie komentarze :))
Airfix ...uda się na wiosnę, trzymaj się
Dorcia jak się czujesz po tych grypowych, żołądkowych męczarniach?

Maran &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&...kiedy spróbujesz zatestować?

my właśnie wróciliśmy z basenu - chłopcy dali czadu, podostawali kary, pokłóciłam się z mężem i nie mam zamiaru odzywać się do niego przez następne 2 dni, tak więc nam się ładnie ta sobota zaczęła :) ale wam - miłej :)
 
Do góry