reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ajlul daj znać potem, czy wchłania on zapach. Ciekawe czy są mniejsze opakowania, bo 7 kg to dużo na testowanie czy dobre.

Piranha dzięki za podpowiedź odnoście starań :). Ja czytałam też o wersji co 5 dni a nawet co 6 dni.

Podoba mi się umaszczenie bicolor :) moja siostra ma kota syberyjskiego właśnie typu mitted i jakoś już mi się przejadło ;) poza tym mam psa, który ma też umaszczenie podobne do bicolor.

małe liski
wiadomo, że dziewczynka wymarzona. Za to jak będzie synek to też będzie kochany :). Już niedługo i może wszystko będzie jasne. Ja się dopiero w 25 tygodniu dowiedziałam. Wcześniej nie chciano mi powiedzieć, ponieważ nie byli pewni. Masz rację. Te niby życzliwe osoby zawsze znajdą jakąś drzazgę.

maggie2205 jeszcze teściowa się zdziwi jak usłyszy, że będziecie mieć dziecko. Nie lubię takiego wtrącania się. W końcu to Wasza decyzja a nie jej.

Matik fajnie poznać już rodzeństwo, które jest w brzuszku jeszcze :)

Airfix ja bym brała jeszcze do niedzieli. Jak masz @ dostać, to i tak przyjdzie. Po co zbyt wcześnie odstawiać, jeśli się udało.

Ilaczek moim zdaniem to zależy od wojowników męża ;) mogą przetrwać od 3-5 dni. Niby na 5 dni przed jest szansa na chłopaka. U mojego nie przetrwały takiej próby. Kiedy testujesz? Może się udało.
 
reklama
Ilaczek ja tam mysle, ze natwet jak przetrwały te z 3 dni wczesniej to I tak dieta ph I cala reszta sprzyjały chłopaczkowi, sama przeciez wiesz, ze odstep to słabo decydujacy czynnnik, nawet po naszych dziewczynach z forum to nie raz juz widziałysmy, że niby odstep dziewczynkowy a rodził sie syn co swiadczy o tym, ze to nie odstep determinuje płeć :) &&&&& kciukasy za synka w tym cyklu !!!
 
Ilaczek, wydaje mi się, ze 4 dni to już chłopczykowy odstęp :tak:2, 3 dni - dziewczynkowy. Nie martwiłabym się specjalnie :tak:
Elisse, najlepsze nasionka są z 2-4 dniowej przerwy w serduszkowaniu, jak oddaje się spermę do badania to każą właśnie tyle zrobić sobie przerwy.
 
Dziś w worku na śmieci jak wyrzucaliśmy była sobie mała jaszczurka :) ImageUploadedByForum BabyBoom1412783065.213699.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412783065.213699.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412783065.213699.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 37
Elysse moja teściowa z tych wszystko wiedzących i najlepiej innym doradzającym a dodatkowo mama jedynaka, myślę że tak mówi ale jakby był wnuk lub wnuczka by się cieszyła pewnie
Ilaczek moim zdaniem chyba ten odstęp nie jest aż tak istotny jak miałaś wysokie ph
 
Dzięki Kochane.
Ph jak tylko się pojawił śluz płodny było ok. 8,5.
sodą asekurowałam się rano w dniu starań, bo ph śluzu było ok, ale przedsionka pochwy lekko kwaśne. więc soda w dzień starań rano i w dniu owulacji, bo ph spadało do ok.6-7 ph.
zobaczymy co będzie,zatestuję może 11-12dfl.
pozdrawiam
 
Matik, to trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&&


małe liski, odsiewaj takich 'zyczliwych' znajomych...


Nusia, kochana, super, że Olci zabieg odroczony, mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze. no a Twój wykres, ej nooo, dzisiejszego testowania nie liczę, bo na pewno za wcześnie na pojawienie się kreseczki, ale ładnie tempka się trzyma. trzymam kciuki za jutrzejsze mierzenie &&&&


Piraniu, właśnie, tak tez mi się przypomniało, że ten mój progesteron nie był jakiś wybitnie wysoki jak go badałam. Na razie zero skutków ubocznych po duphastonie :)


Zakręciu, torba spakowana? ;)


Mi ciągle chce się spać, no i tęsknię za smakiem kawy, ciężarówki, Wy kawę odstawiłyście zupełnie? zastanawiam się czy jakiejś bezkofeinowej nie kupić sobie, bo po prostu lubię smak kawy...
 
reklama
Och ale dzis mialam ciezki dzionek...:/
Wpadam na chwilke napisac Wam, ze dziekuje dziekuje i jeszcze raz DZIEKUJE !! :* Za to ze jestescie i ze zawsze mozna na Was liczyc. Niestety ja sama nie licze juz na zbyt wiele, bo od popoludnia brzuch i nogi zaczely mnie pieronsko bolec na @ takze jutro, najdalej pojutrze spodziewam sie pieknego spadku, a w sobote @.

Zmykam spac, jutro postaram sie doczytac, i oczywiscie rano skrobne czy cos sie zmienilo :*

attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2


PAŹDZIERNIK 2014 :


Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 12.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Kiraa - termin @ 26.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
kate.. - termin @ 29.10 ( 3 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )

gdusia_- termin @ .10 ( 2 cykl starań )

LISTOPAD 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.11 ( 6 cykl starań )

elisse - termin @ 04.11 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Do góry