reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aljul moja teściowa tez uważa ze więcej dzieci miec nie bedziemy.doszło do tego ze bez przerwy wierci mi dziurę w brzuchu żebym wszystko po małym sprzedała bo po co nam. Bardzo chciałabym jej utrzeć nosa
 
reklama
Matik fajna różnica wieku między nimi będzie - chłopcy już będą mogli dużo Wam pomóc
Mój synek starszy też był na każdym USG z nami i myślę że dzięki temu fajna więź od samego początku się między nimi zawiązała
Matik jakie kolory tych Vinylux-ów używasz? Ja sobie go kupiłam z tej firmy o której pisałaś + top coat i u mnie porażka - następnego dnia już były minimalne odpryski - nie mowa żeby miał wytrzymać ten lakier tydzień
maggie moja chce działać swoim gadanie jako środek antykoncepcyjny:tak: dla nas - sama miała 3 rodzeństwa ale dzieci 2 - syna i córkę i wie doskonale że my córki nie będziemy mieli
 
Ostatnia edycja:
Piranhu Poradź, co zrobić z Luteiną? Dzis mam brac ostatni dzień, ale po tamtym cyklu troche się " boję" odstawiać. Odstawiłam Duphaston wtedy w 26dc a w 27 dostałam @, chodź powinnam koło 30-dnia dostać. Teraz owulacja była późno, wiec tez cykl powinien ok 30-31 trwać....a jak od jutra nie wezme juz Luteiny, a moze jednak się udało....A jakbym tak brała do niedzieli ją? dwa cykle wczesniej pomimo brania dupka to i tak @ dostałam.
 
Matik jak się czujesz? glukoza na czczo rzeczywiście ciut wyższa niż powinna być, ale po obciążeniu mieści się w normie - kiedy wybierasz się do lekarza?

Powiem wam dziewczyny, że zadziwiają mnie ludzie. Na wieść o tym że jestem w ciąży, połowa osób jest zdziwiona, zła, jakbym przekazała właśnie nieszczęśliwą wiadomość. Pierwsze dziecko wszystkich cieszyło - a trzecie już nie :)? hmmm Moja trzecia ciąża jest fajnym sprawdzianem ;) od tych właśnie osób "życzliwych" już się odgrodziłam i bronię rękami i nogami :) Rozumiem was ja też na początku miałam takie poczucie że chcę tym wszystkim życzliwcom utrzeć nosa, ale teraz sobie myślę, że nie chcę nikomu nosa ucierać, raczej nie chce mieć zupełnie z takimi osobami kontaktu :) nawet jeśli jest to ktoś z bliższej rodziny. Jeśli byłaby u nas tym razem córcia to i tak takie osoby znalazłyby tysiąc argumentów, którymi uprzykrzyłyby mi skutecznie i tą wiadomość

Aljul super, że decyzja prawie prawie podjęta :) jesień już przyszła, więc możesz działać już z dietą ;)
 
elisse, a jakie umaszczenie Ci się najbardziej podoba? :-) Starając się o synka najlepiej działać co mniej więcej 4 dni z finałem w okolicy kilkunastu godzin przed owulacją.

Hmm...mi się udało wstrzelić na 12godzin przed owulacją, ale jeszcze 4 dni wcześniej przed owu mam serducho, może i ono coś zmajstrować? jak sądzisz Piraniu???
piersi mnie dzisiaj mega bolą, urosły...:-D
Nusiu, Aljul może jednak za szybko na test?? kciuki dalej&&&
 
Ostatnia edycja:
Matik, dziwne, że tak się spieszyli, test PAPP-A można robić do 14 tygodnia, robi się go od ukończonego 10-tego a Ty dopiero dziś ukończyłaś 10 tygodni.

aljul, jak drapak kupiliście? :-)

Airfix, ja bym w żadnym wypadku nie odstawiała Luteiny, to dopiero 10 dpo a zarodki najczęściej zagnieżdżają się w 9 dpo, wówczas nie ma szans by w 10 dpo na teście coś wyszło, ja zawsze polecam taką strategię - progesteron od 2 dpo przez 10 dni a więc w 2-11 dpo, w 12 dpo rano czuły test ciążowy (albo najlepiej beta) i jeśli jest choć cień cienia to nie odstawiamy progesteronu. Luteina czy Duphaston w dawkach takie jak łykamy nie zablokują @.

ilaczek, super się wstrzeliliście, trzymam mocno kciuki! :-) Plemniki sprzed 4 dni mogą coś zdziałać ale muszą być mega silne, u mojego M chłopaki nawet 2 dni nie przeżywały.
 
małe liski mam podobne odczucia - ludzie po ślubie zawsze pytają to kiedy dziecko, jak ono się już urodzi to potem pytają kiedy drugie ....itd - wiem że ludzie zawsze znajda sobie powód do tego żeby coś na nasz temat powiedzieć:tak: - ale w nosie z tym - nie żyjemy po to żeby ich uszczęśliwiać - każdy z nas dostał w darze 1 życie i najważniejsze żebyśmy to my w nim byli szczęśliwi nie krzywdząc przy tym innych oczywiście - a ludziom nigdy nie dogodzimy - tylko wiadomo przykre to jest jeśli ta właśnie konkretna osoba tak reaguje na coś co jest dla nas tak bardzo ważne
ja uważam że moi teściowie nigdy nas w kwestii pragnienia córki nie zrozumieją i będą naszą 3 ciążę traktowali jako "wpadkę" - a ja nie zamierzam ich z tego błędu wyprowadzać - oni już mieli swoje 10min i wtedy też decydowali ile będą mieli dzieci wiec niech w tej kwestii nie próbują na nas wpływać bo im to nie wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
No dZwne ale skoro kazała to ok

Juz doczytałam ten spadek to niedocukrzenie grozi omdleniem a jeszcze niższe groza śpiączką więc masakra a ja wtedy zasnęłam
Mąż podjechał pod klinikę autem i leżałam w samochodzie bo nie mozna sie ruszać i spałam masakra
Takie spadki cukru faktycznie miewalam ale nie sądziłam ze to jest nie bezpieczne poprostu automatycnie spałam albo cos brałam do jedzenia
Czyli hipoglikemia No szok

Vinylux Kochana nie pamietam teraz nazw tych kolorów ale zebu sie dobrze lakier trzymał paznokcie musza byc na 100% suche i odtłuszczonego inaczej nie bedzie sie trzymać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry