reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranhu, służę pomoca. Powinnas się wziąć za to na poważnie. :tak: Co do oceny płci. No właśnie mierzyła wszystko i mówiła, ze jest ok. A potem zrobiła porty shot i powiedziała - myślę ze to chłopak. Widziałam, ze robiła foty, ale nie dostałam ich. Trudno. Poczekał jeszcze trochę.
Kate, jak napisała - lekarka powiedziała, ale trochę nie wierze w jej kompetencje oceny z góry. Może akurat jej się udało. Zobaczymy.
 
cześć dziewczyny w ten pochmurny poniedziałek ...

My z m. zrobiliśmy wczoraj badania krwi dopiero we wtorek będą wyniki, a w srodę idę do ginekologa-endokrynologa niech powie co w trawie piszczy i pomyśli nad tymi moimi hormonami :)
Macy ehhh co za lekarz :wściekła/y:myślałam , ze to nasza służba zdrowia jest beznadziejna widać nei jest z nią aż tak źle ....
dobrze, ze trafiłaś zaraz na inną lekarkę eh szkoda tylko, że nie mówi dobrze po angielsku hmm może do trzech razy sztuka i znajdziesz jeszcze kogoś innego ?
Synuś ? kurcze to dopiero 12 tydz . hmm ciekawe czy tak już zostanie :)
najważniejsze , że wszystko z bąbelkiem wporządku :)

Anettte
strasznie mi przykro ehh

Kate oby to było tylko lekkie przeziebienie i szybko poszło precz .. . .. w kazdym razie zdrówka dla synkow

Piraniu
no i jak udało się przegonilić kune ? to wam się lokator trafił eh szuka ciepła to pcha się do domu ///

Małe lisk
i kochana jak Ty z punktacją 6,5 nie nosisz pod serduszkiem Agniesi to Ja już nie wiem NIC ...

Kevinka cudny szczeniak to jest wlasnie taki o jakim marzę :) ale najpierw zmiana mieszkania, powiększenie rodziny , kot Ragdoll i na końcu psiak :) niestety mąż się uparł i widzę , ze nie popuści chce owczarka neimieckiego długowłosego ...
chyba na emeryturze dla wnukow kupię sobie labka Biszkopcika :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny

przepraszam ze malo sie odzywam ale czasu brak i troszke problemow bylo Musialam sobie to poukladac w glowie
w czwartek mialam wizyte i malenstwo wazy 2,5 kg (+\- 600 g ) robili mi ktg i na pierwszym wyszlo malo ruchow (akurat wczesniej grandzil wczesniej i pewnie dlatego) i kazal mi po wizycie powtorzyc i polozna po powiedIala zebym zaczekala bo chyba bede miala skierowanie do szpitala ale po chwili wyszla od lekarza i powiedziala zebym poszla do domu i odpoczywala i w poniedzialek przyszla jeszcze raz na ktg

Annette przykro mi bardzo :( trzymaj sie kochana i badz dobrej mysli

kirra &&&&&&

Male liski nie wiem czy gratulowalam serduszka wiec jak cos to sie powtorze Ciesze sie bardzo :)

Macy super ze z Twoim malenstwem tez wszystko ok i ze lekarke znalazlas

hmm i nie pamietam co mialam jeszcze napisac...

Piranh super ze ksiazke Zaczynasz pisac Super Trzymam za ciebie kciuki

buziaki dla kazdej i fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~
milego dni
 
Justin, Maran, ja wiem, ze wcześnie. Napisałam, co powiedziała lekarka, a mam świadomość, z jakiej pozycji oceniala płeć. Zobaczymy. Ja nie mam żadnych oczekiwań. Dla mnie dziecko ma być zdrowe. I wtedy będę najszczęśliwszym człowiekiem. :tak:

Która to chce fluidki? Wysyłam ~~~~~~~~~~~~~ Doszło? ;-)
 
Dziewczyny, dziękuję bardzo, jesteście wspaniałe.

Kira, nigdy w życiu nie miałam poronienia, także jak teraz zaszłam w ciążę byłam pewna, ze będzie dobrze. Trudno. Próbuję dalej.

Airfix, wyniki miałam dobre dlatego nie brałam wspomagaczy. Myślę, że kluczowy tu jest mój wiek niestety.
 
Annette bardzo mi przykro :(( ...jak się czujesz :(? ściskam mocno....

Piranhiu super, cieszę się, że zakasałaś rękawy i powstaje opracowanie nt planowania płci - mądra dziewczyna z ciebie, wyjdzie z tego bardzo dobra pozycja :tak:...a może zrobić z tego nie tylko internetowe opracowanie, ale książkę z prawdziwego zdarzenia, która stanęłaby na półkach w księgarni, hmmm :))? Wójcik mógł napisać, dlaczego nie ty?!
Macy cieszę się bardzo że wyniki są w porządku :) masz racje - najważniejsze zdrowie, bez dwóch zdań. A co do płci to też wydaje mi się, że ocena nuba na tym etapie jest za wczesna - moje dwie znajome miały powiedziane na samym początku 12 tc, że będzie chłopak, a była dziewczyna :) szkoda że nie mamy zdjęć twojego bąbelka, ale to i tak jeszcze za wcześnie by było...mam mdłości all day long plus wiszę co pare dni nad muszlą, ale na szczęście przynosi to trochę ulgę :) trochę się boję kolejnych tygodni, bo wiem, że będzie pod tym względem gorzej :/ ale najważniejsze żeby z dzidzią było wszystko ok
Airfix jak plamienia, nadal są?
Kiraa zerkam na wykres właśnie, pięknie :) &&&&&
Kciuki za wszystkie staraczki&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Liski, dziękuję, czuję się ok. Szkoda, ze tak się stało ale takie życie...

Piranju, doradź mi czy starać się w tym cyklu czy sobie odpuścić? Na pewno mam jeszcze resztki beta HCG, czy to przeszkadza w zajściu w ponowną ciążę?
 
Do góry