reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Małe liski u mnie nic nowego jutro Ala wraca do szkoly WRESZCIE bo oszalec mozna w domu z nimi... Ala robi sie strasznie taka uparta I zawizeta... mowie jej cos po 100 razy, prosze a ona dalej swoje, np. nie pozwalam jej lac wody w łazienca a ona cały czas chodzi I napuszcza do umywalki I co ja pogonie z łazienki to nie minie godzina a ona idzie I znowu to robi... tłumacze jej, ze ludzie nie maja wody do picia np w Afryce a ona bezmyslnie leje ale I tak to nic nie daje bo co jakis czas to samo... albo mówie jej zeby nie zdejmowala skarpetek I nie latala boso bo juz zimno sie zrobilo jak jesien a ona tylko czeka az ja nie patrze I swoje I takich sytuacji jest wiele... ehhh myslalam, ze za kazdym kolejnym rokiem bedzie bardziej rozumiała I wspólpracowała a wychodzi, ze jest odwrotnie... ;) nie mam dzis pomysłu na drugie danie bo zupe mam pomidorowa...
 
Maran u mnie od wczoraj też daja popalić, straszy jakieś dziwne zabawy wymyśla,mały cały czas piszczy albo
płacze, tłumacze sobie, ze przez tą pogodę, ale już mi uszy i głowa puchnie, od poniedzialku przedszkole,
na szczęście,
na obiad jak bym tylko mogła to zrobiłabym bitki wołowe z sosem i ogórkirm kiszonym, albo bigos
 
kate mówię "aaaa taka po prostu bransoletka" :)
maran moi też dokazują. wczoraj byliśmy na integracji w przedszkolu, zabawa odbywała się na dużej sali gimnastycznej, a mój Młodszy pokazał całe spektrum swoich zachowań i emocji przyszłym paniom nauczycielkom (od śmiechu, zabawiania innych, zaczepiania, po bunt wrzask płacz jak coś było nie po jego myśli), grał pierwsze skrzypce na środku sali, były momenty w których pewnie byłam cała czerwona :) dobrze że wrzesień za pare dni ;)
 
Witajcie :)

Kirusia mega kciuki za dziś &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :*

Małe liski Supeeeeeer :) ciesze sie niezmiernie Krechy jak ta lala :) beta też ładna Gratuluje :) super okazja bedzie w czwartek żeby powiedzieć mężowi :) a jaką masz bransoletkę?

Macy to powodzenia kochana w nowym miejscu :) czekamy na zdjęcia :)

Maggie to super że wypoczeta i szczęśliwa wróciłaś z urlopu :) tak więc pora do roboty się zabrać :p

Piranhu dobrze piszesz każda góka ma szczyt a pożniej jest radosny zjazd i tego sie trzymaj :* myśl pozytywnie i na pewno już niedługo wszystko się ułoży

Airfix &&&&& za ten cykl :) leniwy ten Twój gin ale tak jest często dla nich jest to kolejna osoba a dla nas wyczekana wizyta

Aljul to teściową masz prawdomówną No niestety niektórzy czym pomyślą to powiedzą i później wychodzą takie rzeczy

Nuuska
to super że troszkę lepiej w pracy mam nadzieję że sytuacja się unormuje i wszystko będzie dobrze a może akurat uda się i znajdziesz inna prace :) a przypomnij mi kiedy wybierasz sie na badania? :)

Za wszystkie staraczki mega kciuki &&& i moc niebieskich fluidów dla adziewczyn chłopczykowych ~~~~~~~~~~ :)

Ja mam dzisiaj lenia że masakra Wczoraj przejrzałam z siostrą ciuszki i posortowałyśmy rozmiarami a dzisiaj pierwsze pranie kończy się prać Pewnie nie będe mogłą się napatrzeć na porozwieszane małe ciuszki :)
W czwartek mam wizyte bo 2 tyd temu wyniki morfologi i moczu miałam średnie i dostałam antybiotyk na mocz i robiłam jeszcze raz badania czy coś pomogło

Miego dnia
 
małe liski wiedziałam że kreska będzie ciemniała i mogę się założyć że jutro beta będzie ok 250 :) gratuluję i dalej trzymam &&&&&&
Robiłam taki sam test :)

kate i małe liski pochwalcie mi się jakie macie bransoletki ? Ja też nosiłam :)

Jesli chodzi o test owulacyjny to przy cyklu z Basią zrobiłam go w 13 i 14dfl i wyszedł pozytywny czyli dwie grube kreski - w innych dniach nie robiłam

a u mnie coś cykl zwariował dzisiaj 9dfl a mi temperatura bardzo spadła i rano bolało mnie jak na @ a @ na razie nie widać - zawsze miałam około 12 dni faze lutealną . No nic zobaczymy i czekamy

Moi chłopcy na odwrót wczoraj i dziś grzeczni jakby ich nie było - całymi dniami układają lego :) SZOK
 
Kate kochana usg i wizytkę mam w sobotę ... nie nastawiam się na poznanie płci - bardziej interesuje mnie czy nadal pępowina jest wokół szyi i czy wszystko ok . Ale oczywiście jeśli maluszek pokaże co ma między nóziami to się nie obrażę !

Miłego dzionka kobitki
 
Hello!

Dorcia, dziękuję Ci :-* Na pewno żadnej owiniętej pępowiny nie będzie, zobaczysz, że wszystko będzie w porządku.

aljul, dla Ciebie również mega podziękowania i buziaki za tak miłe i pokrzepiające słowa, dziś mam dzień optymizmu i wierzę, że najgorsze za nami i teraz będzie już tylko lepiej. Też uważam, że zdrowie jest najważniejsze! :tak:

maggie
, robisz wykresy?

Elle, mega kciuki za wizytę u ginka i żeby z dzisiejszego plusika był za 2 tygodnie mega plusik ciążowy :-)

macy, mega szacun, trzymam kciuki za szkołę, daj znać jak było.

małe liski, piękna krecha, beta na pewno pięknie przyrasta a zbadanie jej przyrostu to tylko formalność.

Annette, podobno owulacyjne zabarwiają się pozytywnie przy becie powyżej 10 mIU/ml (czyli powinny jeszcze przed terminem @) ale zapewne nie ma tu sztywnej reguły, na pewno przy wysokim poziomie bety test owulacyjny zabarwi się pozytywnie, ja sprawdzałam ale w bardziej zaawansowanej ciąży :-)

maran-atha, no to żeś mnie pocieszyła ;-), a ja myślałam, że skoro Krzyś skończył 4 lata to już z górki :-D Kiedyś zagadała mnie super babeczka, która jest m.in. numerologiem, mówiła, że Krzyś ma naturę geniusza a jego osobowość jest jak sinusoida ...i ze ta sinusoida da nam trochę popalić w okresie dojrzewania, w sumie Krzyś właśnie taki jest i wpada z jednej skrajności w drugą, już zaczynam się bać ;-)

kate, moi też wczoraj dali popalić, dziś 80% czasu to kłótnie a 20% zabawa, zdarzały się też wspólne ;-)

zakręcona, bardzo cieszą takie małe ciuszki, ja gdy widzę je w sklepach to jestem w szoku, że moje dzieci były kiedyś takie malusieńkie. Kciuki za piękne wyniki!
 
cześć

kolejny dzień w pracy , kolejny dzień chciało by się powiedzieć "teraz to mi to lotto" i pójść na dłuuuugi urlop
na szczęście większość osób już z urlopu wróciło ...

Małe liski, Kate
o jakiej branzoletce piszecie ? mogę prosić o linka ?
Małe liski Ja przede wszystkim trzymam kciuki za pięknie przyrastającą betę :)
dzisiejszy teścior jest bardzo ładny :tak: a czy będzie Agniesia , bo wiedzę i przygotowanie miałaś ogromne czy Krzyś to chyba w tym momencie nie jest ważne
&&&&&&

Ja z Wojtusiem zrobiłam jeden teścior i od razu umówiłam się do doktorka na wizytę :)
wiecie co moja wiedza 5 lat temu była równa zero :zawstydzona/y: nie robiłam bety, testów owulacyjnych właściwie nie wiedziałam czy wstrzelamy sie w dobrym dniu Ja po prostu chciałam mieć dziecko, a co miesiąc zastanawiałam się dlaczego go nie ma ... teraz sobie myślę, że mieliśmy sporo szczęścia, bo właściwie staralismy sie 4 cykle bez kompletnie żadnego przygotowania, no może oprocz tego, że jadlam kwas foliowy na pół roku przed ...

Kiruś za ciebie również od samego rana kciukasy zaciśnięte :)

Kate kochana ty nie rób proszę mi smaka na te bitki czy bigos ehhh aż musiałam ślinę łapać by nie poplamić papierów na biurku :p :)
za mną chodzi strasznie papryka z nadzieniem jak do gołąbków (tj ryż+mięsko) wsyztsko zapiekane w piekarniku
zastanawiam się własnie czy papryka jest bardzo zakazana przy diecie dziewczynkowej ??
miesko moglabym pierś zmielić :)

Dorcia trzymam kciuki zakolejna wizytę :* na pewno wszystko będzie dobrze Musi być

Macy
ile lecieliscie do Bangkoku ?
napisz koniecznie jak dzieciaki :)
no i Ja z niecierpliwością czekam na jakieś zdjęcia, bo póki co Bangkok znam głównie z filmu:)

Piraniu podpisuje się pod wpisami dziewczyn :) robisz tyle dla nas, że zła passa w końcu się odwróci, a po burzy wyjdzie piękne słońce czego ci z całego serducha życzę :*

Moja lepsza połówka do końca tyg wzieła urlop by być z Wojtusiem w domu, bo Babcia w pracy, mama w pracy i nie ma się kto dzieckiem zająć :( "uwielbiam" NASZĄ POLITYKĘ PRORODZINNĄ :(

coś jesze miałąm napisać, ale mam skleroze :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Małe Liski, zatestuję jutro rano jeśli nie będzie @. Miałabym ładny prezent urodzinowy :-) u mnie tempka często spada w dniu @ i nie nastawiam się na nic bo test owulacyjny ujemny.

Dorcia, trzymam kciuki za sobotnie USG. Wszystko będzie na pewno dobrze. I przy odrobinie szczęścia może dowiesz się czy to Kropek czy Kropeczka :)

Piranju, dziękuję. Skoro tak jest jak napisałaś to chyba rozwiałaś moje wątpliwości :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry