reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam się i ja :) miłego dnia wszystkim i zbiorczo - dziękuję wam dziewczyny za kciuki, gratulacje, miłe słowa - kochane babki z was :tak:

Matuś i jak??????
Kiraa nie wiem o co chodzi :) mogę się tylko domyślać :), ale skoro to ważny dzień to mocno kciuki zaciskam za ciebie &&&&&&&&&
Macy nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak tam u was jest i jaki szok kulturowy teraz przeżywacie :)) ciekawa jestem jak dzieciom szkoła się spodoba, daj znać jak po pierwszych dniach ich wrażenia

:)
test z poniedziałku
396-test.jpg

i test dzisiejszy

CAM00373.jpg
CAM00374.jpg
 

Załączniki

  • 396-test.jpg
    396-test.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 66
  • CAM00373.jpg
    CAM00373.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 63
  • CAM00374.jpg
    CAM00374.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 65
Male liski kreska super widoczna :tak: jutrzejsza beta to tylko formalność ;-) super, cieszę się bardzo! może dalej polecą II kreseczki :-) co to są za testy, tzn jakiej firmy?
Matik kiedy testujesz, tempka pięknie w górze :tak:
 
Witam się i ja !!!

Kirra Elle &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Matki
no właśnie ...kiedy sikacz ?

Małe liski
... wiedziałam że to będzie tylko formalność ! Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą betkę !

Macy szacun ... ja nie umiałabym się odnaleźć w innej rzeczywistości ! A jak język macie opanowany czy się uczycie ? Ciekawa jestem jak synuś po szkole - jak wrażenia !???

Maggie jesteś ...już się martwiłam ! Mój telefon niestety nie rozpieszcza ! Jak to wcześniejsza @ ??? Heeee ??? Miałaś wracać i @ tam zostawić !!! Wredna @ !!!

mamakaja
pogłaskaj brzuś od BB ciotki ... a już niebawem będziesz osobiście słać buziaki synusiowi ... jak ma na imię !!??


Miłego dzionka ... u mnie leje,leje,leje :(
 
Małe Liski, gratuluję!!!! Krecha dzisiejsza zdecydowanie wyraźniejsza. Super!

Macy, do Tajlandii Cię wywiało? Zawsze zazdroszczę im jedzenia porozkładanego na ulicach jak oglądam programy kulinarne :tak:Pewnie teraz nawet sobie nie popróbujesz :-D

Kiraa, trzymam kciuki za cokolwiek to jest :-)

Piranju, Dziewczyny, jak to jest z testami owulacyjnymi w pierwszych dniach ciąży? Czy one zawsze wychodzą pozytywne? Czy może się zdarzyć, ze test owulacyjny jest negatywny a ciążowy pozytywny? W necie są różne opinie.
 
Ostatnia edycja:
Anette u mnie na teście owu wyszła jaśniejsza kreska od kontrolnej (wynik negatywny tak naprawdę). A dzień wcześniej wyszła bardzo jasna blada kreska na teście ciążowym. Jakie kreski u ciebie wychodzą? Nie chciałabyś zatestować jutro testem ciążowym? Wykres b. ładny &&&&&&&&&

elle
masz na myśli czułość? 25tka. to jest test strumieniowy z "domowe laboratorium" - kupowałam go ost w Rossmanie. https://www.domowelaboratorium.pl/pink-2.html


 
Ostatnia edycja:
male liski miałam już kiedyś pytać dostałas tą bransoletkę ?
Dorcia kiedy masz usg?? pewno płeć poznasz
Anette nie pomogę z testami, ja zawsze robiłam ciążowe, chyba nawet 25
 
reklama
Maran jak samopoczucie? dziękuję :*
Kate tak doszła bardzo szybko, na początku sierpnia chyba ja zamawiałam i cały czas noszę, wszyscy się pytają co to jest :)
 
Do góry