reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorciu tak wredna @ ale wiesz tak sobie myślę czy ten gorąc na wakacjach nie przyczynił się do tego że dostałam wcześniej, przecież codziennie w takich upalach mogło się poprzesuwać. Ale masz racje powinnam ją zostawić w tunezji ;-) a jaka pępowina, coś lekarz mówił bo nie doczytalam ???
Piranhu nie robiłam nigdy wykresów przyznaję szczerze jedynie testy owulacyjne, owszem sporadycznie kilka razy mierzylam temperaturę. Sama się zastanawiałam bo tydzień po okresie bolały mnie jajniki. Ale pewnie to nastawianie i myślenie raczej nie sprzyja
Małe liski piękne kreseczki, gratuluję jeszcze raz, cudny prezent :-)
 
reklama
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, pytania i sugestie. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Kate, Dorcia, Piranha, Małe liski, młody ok. Wymęczony, ale zadowolony. :tak: Jutro zaczyna młoda. Sama jestem ciekawa, co powie.
Kate, postawiliśmy na szkołę brytyjską. Robi bardzo, bardzo pozytywne wrażenie. :tak: Dbają o wszystkie szczegóły. Napisałam w formularzu medycznym, jakie mielismy problemy z młodą i zaraz dzwoniła pielęgniarka i pytała o szczegóły. Napisałam też prawdę o szczepieniach i powiedziała, że nie ma problemu, a bardzo się martwiłam o to. Myślałam o wzw b i a, ale po wakacjach u teściów jest cała wysypana, a teraz to bym się szczególnie bała.
Dorcia, języka specjalnie uczyć się nie będziemy. Dzieci będą miały w szkole, ale dla mnie to nie do opanowania, bo oni przede wszystkim tonami operują.
Anette, jedzenie jest smaczne - chociaż zależy jak się trafi. Przedwczoraj chciałam zupę - była tak ostra, że myślałam, że mi para buchnie uszami. :-D
Zakręcona, zdjęcia będą, jak się troszkę ogarnę. Mam kilka w telefonie, ale musiałabym je zgrać. Obiecuję, że będą. :tak: Jak Ty się czujesz kochana?
Justi, cała podróz trwała dość długo. Wyruszyliśmy o 6 z domu o 14 dnia następnego byliśmy w hotelu. Mieliśmy przesiadkę w Warszawie i Dubaju. Ale ostatnie loty były dość komfortowe. :tak:
 
Dorcia w takim razie trzymam &&&& żeby wszystko było dobrze, myśle , ze w sobotę już poznasz płeć
Pirhaniu ja Ci już mówiłam i powiem jeszcze raz, wiem i wierze w to, że teraz u Ciebie będzie tylko lepiej, powolutku, małymi
kroczkami, ale lepiej, zasługujesz na to
 
Ostatnia edycja:
Airfix co rozumiesz pod pojęciem skuteczność o+12, że postarasz się 8 h po owu? Myślisz, że 12 h to za późno czy większe szanse na chłopaka? Małym liskom się udało, i mam nadzieję ze trafi w córkę. Tez chodze teraz na monitoring więc możemy wymienić się doświadczeniami.W czwartek ide 2 raz więc będę cos wiedziała. Biore też duphaston na regulację cykli.
 
Piranha lub inne dziewczyny które wiedzą przypomnijcie mi - w jakiej postaci przyjmuje się magnez na dziewczynkę? Ja łykałam tylko Calcium Citrate, B-Complex, Wit C oraz żurawinę a co z tym magnezem???
 
witam wszystkich

male liski bardzo ladnie widac dwie kreseczki :)

dorcia ja to kazde dziecko mialam owinete pepowinom i z dziecka na dziecko kazde bylo wiecej owinięte;/ jakis pech chyba ...

macy matko podziwiam cie za takie przeprowadzki ja mieszkam 3 lata prawie w de i do dzis sie nie przyzywczailam niecierpie tutejszego jedzenia;/ dobrze ze sa sklepy polskie :) w ogole nie wiem ile mi zajmie przyzwyczajenie do nimiecow;/ a moze jednak kiedys wroce do polski :)
 
reklama
Do góry