reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry bardzo. :-) Witam się z Bangkoku. :-)

Małe liski, trzymam kciuki za małą lisicę. Uda się, uda się, uda się. Wierzę w to, że dobra energia wraca, a od Ciebie bije mega pozytywna!
Kiraa, trzymam kciuki zgodnie z życzeniami.
Vivienka, jesteś na podobnym etapie co ja. Ja muszę się koniecznie na usg umówić i znaleźć lekarza! Ponoć opieka zdrowotna jest tu na wysokim poziomie. Zobaczymy. :-)
Nullka, kochana, wyściskaj Basię ode mnie!

Pozdrawiam Was wszystkie i ślę ciążowe fluidki. Tyle że nie wiem w jakim kolorze.
 
reklama
Witam wszystkie i miłego dnia życzę :-)

macy trochę mnie nie było więc nie wiem - a co Ty robisz w Bangkoku? Na stałe tam jesteś?
 
Nullka, no wywiało mnie ostro. :-D Jesteśmy na dwa lata. Póki co próbuję przyzwyczaić się do temperatury, jedzenia, kultury, obyczajów i innych. Powiem tylko tyle - tu jest ZUPEŁNIE inaczej niż w Europie. Pod każdym względem. :-D
 
kirus &&&&&&& od rana juz mocno zaciśnięte!!!!!

matik slonce za ciebie tez bardzo mocno trzymam kciuki i sle świeże fluidki ~~~~~~~~~~~~

Male liski kciuki za jutrzejsza bete!!! Bedzie piękna, ja to wiem ;)

macy kto wie moze razem bedziemy sie na porodowce wspierać ;) daj koniecznie znac jak dostaniesz termin do lekarza ;) jak ci sie ogolnie podoba nowe otoczenie?

mamakaja jejku ty juz lada dzien będziesz tulic synka ♡♡♡♡♡

Dla chętnych świeże\nieśmiałe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Milego dzionka wszystkim!!
 
Vivienka, no jest inaczej. :-D Jesteśmy tutaj od niedzieli. Na razie się przyzwyczajam. Każdy dzień wnosi coś nowego. Wrażenia mam mieszane. Ale dzisiaj poznałam Polkę - w szkole i Polaka - który mnie zaczepił na stateczku. Poza tym trochę porozmawiałam z innymi, więc zbieram informacje. :-) Do lekarza będę się umawiać niedługo. Tu nie ma długich terminów, bo mamy prywatne ubezpieczenie. Widziałam, że nawet on-line można się umawiać, więc chyba źle nie będzie.
 
witam
macy sliczny suwaczek, kiedy dzieci zaczynają szkoły?
Vivienka kiedy masz usg prenatalne?
mamakaja u Ciebie już końcówka, jakie masz imię dla synka?
Kira &&&&&&
Matik i dla Ciebie &&&&&&&&

miłego dnia życzę
 
reklama
Do góry