reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienko piękny pik, wszystko Ci sprzyja, trzymam mocno kciuki za starania:-) lód na jajeczka też będzie?:-Dczy zimna kąpiel?

u mnie lepiej, aczkolwiek znowu dwa dni temu bolało mnie gardło. jakaś słaba jestem. dziewczyny też kaszlą i smarczą. ale odpoczywam, nie myślę na razie o staraniach.
w niedzielę mamy komunię mojej najstarszej córki, jutro jej pierwsza spowiedź, strasznie się stresuje, dzisiaj byłam jej księdzem:-) miała próbę do spowiedzi, kto lepiej zna grzeszki dziecka jak nie jego matka...hihi.

trzymam za was wszystkie kochane kciuki&&&& pozdrawiam i życzę miłego weekendu
 
reklama
Dzieki vivienko :-) bawcie sie dobrze jutro rano ;-)

Macy,tak mysle,ze powykrawam kółka z chleba i ponakładam twarogu jak z przepisu vivienki lub jakiejs pasty :-)

Elle,jestem jakas taka spokojna,ze mysle,ze nic z tego nie bedzie.w przyszlym miesiacu kupie duuuuzo rephresha i bedziemy dzialac codziennie zeby nie przegapic ;-) zazdrościmy vivience,że wszystko jej sprzyja hihi ;-)

Ilaczku,witaj w klubie chorowitków.stresior jest przed komunią,wcale się nie dziwię.powodzenia i dobrej zabawy.robicie przyjecie w restauracji czy w domu? Ostatnio byłam na spowiedzi z chrzesniakiem,bardzo to przezywal.pewnie twoja corcia tez ma stresa.
 
Vivienka go go go :))) ph, śluz - wszystko ładnie, chłopczykowe.
Maggie sto lat - spełnienia marzeń w tym tego jednego, małego, na które czeka się 9 miesięcy :)
Roszpunka nam bardzo smakuje taka przekąska - placki tortille smarujesz serkiem śmietankowym, na to kładziesz wędzonego łososia, na to cienkie plastry ogórka, posypujesz koperkiem, zwijasz tortille i kroisz "naleśnika" w mniejsze kawałki
Elle czyli owu tuż tuż sugerując się szyjką. Jej ale zagadka z twoim cyklem w tym miesiącu :)
Kate Chłopców masz cudnych - braciszka i siostrzyczkę też da się zrobić za jednym razem ;) Byłam dziś na monitoringu, zapłaciłam niezłą sumę, doktor dokładnie wszystko pomierzyła, owu będzie prawdopodobnie w niedzielę, więc w poniedziałek będzie po ptakach nie wiem czy jest sens iść, gdyby owu nie wypadała w weekend, to mogłabym pójść w poniedziałek i rano i wieczorem na usg (przynajmniej myślałam że tak wygląda monitoring, ale chyba się myliłam) i spróbować ustalić czy bóle które czuję to bóle owulacyjne...nie wiem, może w następnym cyklu w którym będziemy się starać spróbuję pójść w piątek tuż przed owu, ale czy jest sens żeby zmierzyli mi wielkość pęcherzyka by ustalić, że owu będzie w sobotę albo niedzielę? to samo sama jestem w stanie ocenić po śluzie i piku lh. Nie wiem...straciłam jakoś dziś motywacje i nastrój, złapali mnie w komunikacji bez biletu, pożegnałam się jeszcze ze 160 złotymi (bilet miałam jak zawsze kupiony ale zapomniałam skasować zaraz po wejściu, rozmawiałam wtedy z m, przez komórkę..)...wróciłam do domu w średnim nastroju, szybko coś zjadłam i wzięłam jeszcze chłopców na plac zabaw, po drodze spotkałam rodzinkę tatę z dwójką chłopców i najmłodszą córką, która rowerkiem zajechała mi drogą, ojciec zdenerwowany już na córkę, przeprasza, a ja uśmiechnęłam się do niej i mówię "nic nie szkodzi". fajny obrazek..a w głowie mam mętlik nie wiem co zrobić za miesiąc - 3 dniowy odstęp czy skusić się na O+12. Kate a ty co planujesz tym razem? Chłopców miałaś z odstępu od owu? pewnie się już o to pytałam...
 
Dzien dobry :)))

Nie bylo mnie wczoraj, bo kolejny zalarany dzionek. Po poludniu bylismy u rodzicow, bo mama ze szwagierka byly na wycieczce na 5 dni w Rzymie no i bylo co opowiadac :) Przywiozly mi zdjecie Naszego Papieza - piekne :happy2:

dorcia no ale ja czegos nie kumam....Mama Laury to osoba pelnoletnia tak ? wiec do cholery czemu czepiaja sie dziecka ??? Wczoraj rozmawialam z Ola, mowila ze wszystko w porzadku, ze chodza codziennie na plaze, ale katar ma jak ta lala...nie wiem czemu one dzieci nie pilnuja...eh wiem wiem ze ich nie jest wiele i czasem moga byc nie do upilnowania tak, ale wczoraj rozmawialam ze znajoma mama ktore syn spalil sie na plazy, bo Pani zapomniala go posmarowac olejkiem do opalania...pytam sie Oli we wtorek - Olus a Ty nosisz chustke na glowke ? ?A ona mi na to, ze nie, bo zapomniala zalozyc. No wiec mowie - dobrze, a Pani Was tak wypuszcza bez nakrycia glowy na plaze, na taki upal ?? Na co uslyszalam ze tak..
Wiele rzeczy mi sie nie podoba, i wiele rzeczy mam do zarzucenia, bo rozumiem wszystko ale jak sobie z dziecmi nie radza to powinny wziasc dodatkowa opieke, ale nie w formie rodzicow ( ktorzy moge sie zalozyc musieli miec zgode dyrekcji na to zeby tam pojechac i byc z dziecmi tylko nikt wczesniej pewnie nie chcial o tym mowic ) tylko nauczycieli, albo mozna bylo ofem powiedziec ze to kuzwa rodzinna zielona szkola..w glowie mi sie to nie miesci. :no:

roszpunka nie wiem, ale jak wroca na pewno porusze ten temat na zebraniu, bo wielce to dla mnie dziwne w takim razie, bo albo trzymamy sie zasad, albo kazdy robi co chce. :dry:

Justi na 2 tygodnie pojechala, wraca w piatek wieczorkiem, bede musiala sie zwolnic wczesniej z pracy bo pracuje akurat na popoludnie pracuje, ale najchetniej to bym caly dzien w domu siedziala i przebierala nogami :p

matik co u Ciebie kochana ? jakies objawy nadchodzacej @ juz masz czy mam nadzieje nie ? :) :D

vivienka ja wiem ze wszystko jest mozliwe, no ale jednak chyba wiele mowi sama tempka :blink:a ta spadla wczoraj i dzis, takze zludzen nie mam zadnych choc wkurza mnie to, bo dzis juz 15dpo a @ nadal nie widac :no: Wychodzi na to, ze bez suplementacji wydluzyla mi sie FL ?? :baffled:
hehe co do Zielonej Szkoly, powiem Ci ze martwilam sie pamietasz, jak Ola sobie poradzi, ze tesknic bedzie, a tu sie okazuje ze problemy sa zupelnie gdzie indziej, do tego wiele niescislosci, mam nadzieje, ze choc jedzenie ma tak dobre jak mowi, bo tego bym juz nie zniosla. I w ogole musze sie jej dzis spytac o jeszcze jednio - co one pija w ciagu dnia, jak to wyglada w takie upaly. Czy maja wode czy sok caly czas ze soba, czy dostaja je tylko w okreslonych porach. Wiem, smieszne to sie wydaje, ale powiem Ci, ze nic mnie juz nie zdziwi.

Airfix przerzucam Cie kochana na sierpien w takim razie ze starankami :)
attachment.php


Starających się : 11
Oczekujących na staranka : 10



MAJ 2014 :

Matik2012 - termin @ 27.05 ( 13 cykl starań )
Vivienka - termin @ 29.05 ( 1 cykl starań )

CZERWIEC 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.06 ( 1 cykl starań )
czarna_perła - termin @ 06.06 ( 1 cykl starań )
Elle87 - termin @ 07.06 ( 2 cykl starań )
milla - termin @ 24.06 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 25.06 ( 13 cykl starań )

LIPIEC 2014 :

ilaczek - termin @ .07 ( 2 cykl starań )
małe liski - termin @ 04.07 ( 1 cykl starań )
Justi - termin @ 09.07 ( 1 cykl starań )



W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

anias2 - ( czerwiec 2014 )
lilly78 ( czerwiec/lipiec 2014 )
maggie2205 ( lato 2014 )
kate.. (lato 2014 )

ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Annette ( sierpień 2014 )
Airfix ( sierpień 2014 )
Dorcia ( wrzesień 2014 )
 
Ostatnia edycja:
Niuśka na 2 tygodnie wyjechała ?? Szok ja tydzień czasu jakoś daje radę ale 2?tyg i słysząc ze nauczycielki to jakieś ofiary ? Nie , nie wytrzymałabym :(
A nie możesz zadzwonić do nauczycielki i przypomnien o pilnowania dzieci , smarowania kremem itp? Przecież wiadomo, że dzieci są tak rozbawiona , że nie pamiętają o wszystkim a opiekunki powinny pilnować tego
Współczuje mamie tego chłopczyka którego słońce popatrzyło


Ja do @ jeszcze kilka dni wiec tempka jeszcze opadnie , spoko a z objawów to jedynie co to ból piersi że trudni spać nawet ma boku ale kochana nawet się nie łudzę że voś będzie , niema szans
Zreszta za miesiąc będę w Polsce i będę się bawić na weselu wiec szukam kiecki jakieś ładnej ;)
Mam nowych pracownikow wiec mysz ich szkolić uczyć pilnować No i staram się schudnąć wiec włączam dobie muzykę i aerobuję się :)

Tyle ze na tym wykresie na bank źle pokazuje owu moje ale znowu na drugim programie ferlitifriend wyznaczyło minie una 8 dc No to już całkiem do kitu wyznaczył program
Myśle że tak ok 12/14 była owu

Oki na razie dziewczyny miłego weekendu :)
 
Witam się z kubkiem mięty :-)
Zrobiłam sobie z ciekawości ostatni mój test owulacyjny i szok... piękny pik! kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej tak jak bywało w zeszłych cyklach... trochę jestem zła bo będzie za duży odstęp z 2-3 dni zależy kiedy owulka będzie bo wczoraj już mógł być pik a testowałam tylko rano i jeszcze go nie było :confused: kusi mnie trochę 0+12 tylko boję się czy na pewno uda mi się wycelować, a nie w samą owulkę :sorry2: oto test zrobiony przed chwilą
IMG_2574.jpg

Vivienka i jak tam działaliście już???
 

Załączniki

  • IMG_2574.jpg
    IMG_2574.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Vivienka jak dzisiejsze starania :)?
Elle piękny pik, a odstęp 2-3 dniowy - to idealny właśnie na dziewczynkę. A jeśli chodzi o O+12 może poczekaj na ból owulacyjny i wtedy zdecydujesz, a jeśli obawiasz się że za blisko owu to może spróbować O+16?
 
Male liski hmm w sumie tak taki odstęp jest dobry tylko mogły żółnierzyki nie przetrwać temu chciałam się mocniej zbliżyć ;-) jajniki cały czas czuję ale to jeszcze nie jest ten specyficzny ból owulacyjny więc czekam. może do wieczora będzie wtedy byśmy mogli rano zadziałać tylko z kolei od ostatnich staranek będzie prawie 3 dniowy odstęp więc plemniki się wzmocnią a to jest na chłopca :-) muszę to przemyśleć, najwyżej dołącze do Was czerwcówek i będziemy razem działać ;-)
 
Witam sie weekendowo:-):-)

ja juz po "porannej akcji"... bylo lekko pod gorke bo corcia nie chciala dac sie rodzicom pobawic.. ale przgotowania byly chyba udane, zimny prysznic i lod na jajeczka tez byly :-D:-D teraz tylko pozostaje czekac czy jakiemus spryciarzowi sie udalo:confused:

​ilaczku ciesze sie ze u was juz troszke lepiej ze zdroweczkiem. Trzymam kciukasy za jutro zebyscie mieli cudowna pogode w tak wielki dzien ;-)

Elle wkoncu doczekalismy sie i piku u ciebie:cool2: ja bym poprawila po owu ale faktycznie masz 3 dniowy odstep, ale i tak trzymam kcikasy zeby tamte plemniczki z przed 3 dni czychaly na jajeczko ;-)

nusia patrzlam caly czas na wykres z ovufriend a tam nie bylo aktualnych temp. Kiedy masz termin z tym lekarzem ktory chce cie przebadac.. termin byl chyba cos okolo polowy czerwca co nie?
troche to chore z ta zielona szkola.. mam wrazenie ze chyba te nauczycielki urzadzaja sobie urlop a dzieci musza sie same soba zajmowac.. rozumiem twoje obawy..
Napewno jak by bylo cos nie tak to Olcia by ci powiedziala
slonecznego dnia i udanego weekendu :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam...
Ja tylko na chwilkę ( pisze z fona)
vivuenka trzymam kciuki z starania...wszystko tobie sprzyja wiec do dzieła...
...moje wspoltowarzyszki starań w ty cyklu czytaj cyrku hihi jak się czujecie...mnie cmi cały czas lewa strona...pobolewa jajnik
i podbrzusze...czuje się tak jakbym miała dostać @ na dniach...jesli zaskoczylam to juz jesteśmy nastawieni z M ze bedzie to chłopiec...tylko nie mamy imienia i żadnej koncepcji na nie...ale myślimy ze z czasem samo przyjdzie...
Trzymam kciuki za starające się oby wyszły oczekiwane maleństwa...
U mnie trochę się pochmurno zrobiło...ale ciepło...sciskam
 
Do góry