reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka chyba jednak pozostanę przy tym odstępie 2-3 dniowym- jeśli owulka będzie dziś wieczorem to będzie równy 2-dniowy odstęp więc ok ;-) za Ciebie trzymam mocno kciuki żeby jakiś męski plemnik szybko doszedł do jajeczka :-)
Czarna perła masz rację istny cyrk z tymi naszymi starankami wyszedł w tym maju :-D może chociaż poszczęści nam się i zaciążymy i... będą z tego piękne córcie :-) czemu mówisz że jakby się udało byłby na pewno chłopczyk? pilnowałaś ph? jaki miałaś odstęp? masz może gdzieś swój wykres z temperaturami?
 
reklama
Czesc kobietki :-)

Ja tylko na chwile, bo pisze z telefonu. Jestem wlasnie z mezem i synkiem na basenie, ale zamiast plywac siedze na trybunach i patrze jak oni sie bawia :-( od wczoraj co chwile chodze siku - mam zapalenie pecherza ;-( takze basen niewskazany. W tym roku juz drugi raz mam taka akcje - normalnie jakas masakra. Mialam nadzieje, ze limit chorob sie juz wyczerpal....

Vivienka - mega kciuki zapowodzenie dzisiejszych staranek &&&&&&

Ilaczek - zdrowka dla calej rodzinki i jutro udanej imprezy :-)

Elle, czrana perla - kciuki za pozytywny (oczywiscie rozowy) efekt staran &&&&

Justi - ja tez mam problemy z bieganiem w taki upal, ale jak trzeba to trzeba ;-)

Airfix - sprobuje Twojego sposobu z tymi pojemniczkami - mam nadzieje, ze sie uda :-)

Udanego weekendu!
 
Witajcie dziewczyny
Vivienka to kciuki za małego spryciarza Oby się udało :)

Elle no widzisz doczekałaś się piku To trzymam kciuki żeby udało sie i mała królewna zagościła w twoim brzuszku:)

Roszpunka za Ciebie też kciuki i miłej imprezki życzę

Dziewczyny niestety tak już jest żę czym bardziej się staramy i chcemy żeby wszystko było tak jak zaplanowaliśmy to coś się musi pokręcić Tak to już jest i owulka też lubi płatać figle ;)

Małe liski
ale niefart z tym biletem :( trzeba było coś negocjować:)

Nuusia, Dorcia to jakaś masakra co się dzieje na tych zielonych szkołach Widać że nauczycielki-opiekunki nie ogarniają Ale też mam nadzieje że dziewczynki będą zadowolone

Kate hehe to muszą być bliżniaki kochana w Twoim przypadku :)Jeśli chodzi o zakupy w lumpie wczorajsze to kiepsko .... tylko kilka rzeczy dla maluszka dla siebie nic nie znalazłam Ale czasami tak jest :) ale fajna czapeczke, rekawiczki i skarpeteczki dla maluszka i z tego jestem zadowolona

Justi Acard pomaga w implantacji Powiem Ci żę bardzo się cieszyłam żę wziełam wolne i pare dni odpoczełam A lumpy to to co lubie więc się nie męczyłąm tylko sprawiło mi to radość

Aljul kurcze nie fajnie wyszło i współczuje synkowi i wam tej sytuacji Ale niestety czasami to rodzice są bardziej nieodpowiedzialni przez co nie radzą sobie z dzieckiem
Wiesz co ja też byłam zdziwiona że się nie udało aczkolwiek po pierwszej nieudanej wizycie z określeniem płci miałam przeczucie że to chłopak ;) było mi troszkę smutno i jak zostałam sama na drugi dzień to popłakałam się Wiem to glupie ale chyba bardziej chodziło o to że starania niepowiodły się i że mogłam zrobić więcej ale po chwili uświadomiłąm sobie że najważniejesze żeby synuś był zdrowy i że widocznie tak musiało być i teraz juz z moim K cieszymy się że będzie synuś A jak kilku znajomych powiedziało że przecież było sporo przypadków że okazywało się że z chlopca zrobiłą się dziewczynka i na odrót to oboje odrazu powiedzieliśmyh O nie!!!!

Ana cieszę się kochana że wszystko ok i że bicie serduszka słyszałaś

Gocha śliczna dzidzia i super że wszystko dobrze

Meggie spóżnione życzonka Spełnienia marzeń

Gorgusia jak się czujesz kochana?

Piranhu co u Ciebie i dzieciaczków? jak akwarium?:)

Przez te pare dni nie miałam nawet czasu spokojnie napisać do Was Udawało mi się coś tam przeczytać ale o pisaniu nie było mowy :) W piątek był u nas taki upał żę po krókiej rundzie w lumpie (był ze mną mój K;)) pojechaliśmy nad jezioro odpocząć i później dojechała moja siostra ze szwagrem, Lenka i naszym kolegą Tak więc leżakowanie i grilowanie było:) a wieczorem szukaliśmy truskawek :D bo mi się zachciało objechaliśmy 6 sklepów i nic Masakra sezon truskawkowy w pełni a truskawek nie było Dopiero na takim ryneczku udało się kupić, Pan już się zawijal ale sprzedał nam :) a dzisiaj byłam u frzyjera podciąć włoski a póżniej robiłam gołabki z mamą Wpadłą moja siostra niby przypadkiem hehe na gołąbki i wziełam na wynos Posiedzieli trochę My się pobawiliśmy z Lenką i teraz odpoczywam

Za wszystkie staraczki kciuki i miłego wieczorku życzę
 

Załączniki

  • DSC_1249.jpg
    DSC_1249.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Vivienka kciuki za jakiegoś Yka trzymam w takim razie :-)
Zakręciu dziękuję za życzonka, pewnie że najważniejsze że zdrowy synuś , chociaż na pewno przez planowanie to się człowiek nakręca dodatkowo na płeć. Ja chciałam zawsze mieć dziewczynkę, w ciąży z wiktorkiem byłam rozczarowana na początku że chłopak, mąż jak był u ginelokoga ze mną i zobaczył jajeczka to mówił żeby dwa razy sprawdziła czy to na pewno chłopak. Ja byłam zdziwiona a potem się cieszyłam chociaż wtedy nie planowałam ale myslałam że moze dziewczynka. Jak się mały urodził to już wogole bez znaczenia było.
Teraz nie chcę się tak nastawiać na płeć, najważniejsze żeby było zdrowe maleństwo.
A tak wogóle się zastanawiam bo chcemy pomalować pokój małemu w czerwcu a w lipcu zaczynamy staranka i mam obawy czy powinno się wdychać tą farbę czy to może niekorzystnie wpłynąć na starania potem, bo gdzies wyczytałam że powinno się unikać chemii przed ciążą?
Dobrej nocy wszystkim i miłego weekendu
 
Maggie są teraz farby ponoć nietoksyczne, "ekologiczne", nie pamiętam nazw firm - specjalne farby przeznaczone do malowania dziecięcych pokoi - i taką farbą śmiało możesz malować pokój dziecka bez obaw że nawdychacie się wszyscy całej tablicy Mendelejewa :) google może pomoże...zerknij tu Bezpieczna farba do pokoju dziecka | www.Dom.pl

Zakręcona udany rodzinny dzień plus pyszne gołąbki, jedno z moich ulubionych dań :) - mama czuje się już chyba lepiej i chyba miło spędziłyście sobie czas, teraz oby więcej takich dobrych spotkań! ...Próbowałam negocjować, broniłam się jak mogłam, co jedynie mi się udało to to, że zapłaciłam 40 zł mniej, ponieważ wyszli ze mną na najbliższym przystanku, podeszłam do bankomatu i zapłaciłam im od razu gotówką. A wiesz co jest najciekawsze? Dwie godziny wcześniej, wybierając się do lekarza, stojąc na przystanku przy automacie z biletami zastanawiałam się czy kupić dobowy bilet i skasować go raz, czy kupić dwa, trzy pojedyncze bilety i zaoszczędzić 4 zł. I "zaoszczędziłam". A co do starań twoich - Kochana zrobiłaś bardzo dużo, ja nie raz czytałam twoje starania, po to żeby ustawić sobie np. łykanie suplementów tak jak było u was, doczytać co jeszcze mam kupić jakie świeczki, zapachy, olejki. I dziewczyny piszą, że też się na twoich staraniach wzorują. Po prostu synek bardzo chciał zostać waszym synkiem. Uroczy niebieski komplecik - ty to masz oko. Jakbyś miała czas wrzuć jakąś zbiorczą może fotkę ciuszków które udało ci się dla synka upolować

Elle to idealnie - 2 dniowy odstęp. Co do O+12 to jest super na pewno metoda, ale dla dziewczyn które co miesiąc czują bóle owulacyjne...masz też racje z tą 3dniową wstrzemięźliwością (bardziej podobno na chłopca). ja właśnie czekam czy coś się teraz pojawi (jestem tuż przed owu) ponieważ nie mogę się zdecydować którą metodę wybrać, powiedziałam sobie, że jak w tym cyklu będzie wyraźny znak owu to obalamy za miesiąc Shettles'a :) zobaczymy. Dla mnie byłaby to dobra metoda bo moje wyjściowe ph "bez wspomagania" :) to 5 więc łatwiej byłoby mi przypilnować ph po staraniach

Vivienka to teraz trzymam kciuki za y-greki, niech któremuś się uda :)

Piranhiu zastanawiam się czy nie powinnam więcej łykać Mg. W suplementach łykam 300 mg Mg i 800 Ca (prawie 2:1 Ca:Mg). Ale zjadam jeszcze codziennie około 500 g nabiału w postaci kefirów, jogurtów naturalnych, mleka (wedle tego co zamieszczają na necie 100 g jogurtu naturalnego to 170 mg Ca - czyli zjadam dodatkowo 850 mg Ca, razem z suplementami 1650 g Ca). To nie jest za dużo, jeśli mam już dobry wynik Ca we krwi i czy nie za mało w stosunku do magnezu?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobru :-)

Male liski
to rrzeczywiscie zaoszczędzilas ;-) no coz zdarza sie choc wiem ze boli po kieszeni Ja tez kiedys dostałam mandat ale to byla taka glupia sytuacja ze szok. Pojechałysmy z koleżankami do Slupska na studia w weekend i stwierdziłysmy ze pójdzieme na balety i zostajemy tam na noc Jednej kolezanki wujek powiedział ze mozemy spac w internacie Wojskowym u niego w pokoju To było na drugim koncu miasta i rano w niedzielę bylo po 7 wsiadlysmy do autobusu i poszłysmy kipic bilety a kierowca do nas ze on nie ma jednorazowego bilety tylko moze nam sprzedać weekendowy za chyba 20 zl od osoby Zaczelysmu sie kłócić z tyn kierowca i wtedy na przystanku wszedl kanar i dostałysmy mandaty za brak biletu a mowimy ze chciałysmy kupic bilet u kierowcy zreszta stałysmy kolo niego a on na to One nic nie mowily o bilecie bo przecież bym im sprzedal. I tak otrzymalysmy mandaty
Jesli chodzi o mame to niezapeszajac było milo wczoraj
Wrzucę zdjęcia ciuszkow bo pewnie na jednym sie nie zmieszcze :-D
 
hej hej :)

zakreciu co za glupia sytuacja z tym kierowca...:no: dlatego wole chodzic na piechote, nie lubie jezdzic autobusami ;) Sliczny komplecik kupilas :)

U Nas dzis leniwy dzionek, podejrzewam ze bedzie padalo.

Milej niedzieli :*
 
Witam was w sloneczną niedziele:-)

Czarna perla, Elle, Katrina, zakrecona, maggie, male liski, i wszystkim osobna DZIEKUJE
za kciuki i mam nadzieje ze YYYYY oblezyly moja komorke jajowa :cool2:
Okaze sie za okolo dwa tygodnie czy wogole cos z tego wyszlo :confused:

zakrecona przesliczny komplecik ♡♡♡ ach ty masz raczke do zakupow ;)

Elle jak sie czujesz? Mialas juz owulke? Bol jajnikow itp.?

maggie teraz sa farby ktore tak nie smirdza i smialo mozna nimi malowac :-)

male liski mnie tez wcziraj o maly wlos nie zlapali bez biletu :cool: ale glupi to ma jednak szczescie i nie wiem jakim cudem skapnelam sie juz na polowie drogi ze biletu nie skasowalam a przysranek przed tym jak wysiadalam weszly janary ufffff :shocked2:


Powiedzcie prosze jak to jest z luteina podwyzsza ona temp? Obniza, badz podwyzsza temp?

milej niedzieli dla was!!!!


 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie. Na szczęście już po imprezie. Jak na złość cały dzień był upał, a wieczorem zaczęło lać i była okropna burza. A imprezę mieliśmy na działce. Na szczęście jest tam zadaszenie i i tak siedzieliśmy na dworze. Jakieś 500 m od nas piorun trafił w dom i dach się ludziom spalił.

Nuśka
, pewnie nie tylko ty będziesz miała wiele do powiedzenia na zebraniu, jeśli dzieci rzeczywiście niedopilnowane.
Kochana, zmień mi termin @ na 1.06. Jeśli fl będzie taka sama jak ostatnio, to gdzieś tak powinna się pojawić.


Elle, i co, zadziałaliście o+12?


czarna perła, mnie wczoraj pobolewała macica/szyjka. I miałam bóle z prawej strony. Sprawdzałam mój szczęśliwy cykl, i wtedy nie miałam żadnych objawów aż do zrobienia testu, więc chyba u mnie to nic nie znaczy.
Ja już od dawna mam imiona dla chłopców, Leon i Kajetan;-) A dla dziewczynki nie:-p


zakręcona, cóż to za obrazek? Robiłaś?


małe liski, a to pech. Współczuję spotkania z kanarami:-(

Co do historii z biletami, to kiedyś byliśmy w Gdyni i jechaliśmy gdzieś trolejbusem. Chciałam kupić chyba 8 biletów (po 1zł), dałam kierowcy kasę, ten wrzucił ją do pojemnika z monetami i daje mi tylko 4, twierdząc że tylko tyle zapłaciłam. Oszust jeden:wściekła/y:


Właśnie Maksio dorwał butelkę z Sylkiem i wycisnął go na łóżko :shocked2::-D


Miłej niedzieli życzę:happy::happy::happy:
 
reklama
Roszpunka Ale mielisciewczoraj emocje :szok: i szczescie tez mieliscie z tym ppiorunem... ale najważniejsze ze imprezka byla udana ;)

powiedz cos wiecej o twoim cyklu jak zaszlas z synkiem co nie czulas zadnych objawow??? Zawsze mialas przed tem objawy?
Pytam bo ten cykl naprawde przysparza mi juz siwych wlosow.....
jak ostatnio mialam strszny bol jajnikow tak do dzis nic, ok w nocy troche cos tam czulam w prawym jajniku ale to nie bylo to uczucie co zawsze.Juz nawet jestem sklonna myslec ze pecherzyk porostu nie pekl i sie zluszczyl:wściekła/y:
A tempka dzis juz skoczyla:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry