reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka dzięki za pamięć muszę czekać do środy ale mam nadzieję że zadzwoni wcześniej
Ale dziś spadek więc nie wiem czy to już nie będą ważne :(

Ana piękny test a termin nie planowanej na kiedy masz ?
 
reklama
Dziewczynki ja tylko na chwilke !

Dla tych , ktore mialy wykresy na Naszym ukochanym ENPR.PL jest dobra wiadomosc bo strona znowu dziala - zostala przywrocona :-):-)
 
Matik- termin @ niby wczoraj lub dziś. ale owu była późno bo myślałam że już nie będzie w kwietniu owu. ale dobrze że testy owu miałąm od Zakręconej:) bo bym owu nie wyłapała.
.Bardzo Wam dziękuje , nie będę wymieniać nicków bo pewnie kogoś niechcący zapomnę wymienić
Nikt nie wiem o II kreseczkach i na pewno się w najbliższym czasie nie dowie. dopiero po 3 miesiącu jak wytrzyma mój brzuchol i się nie wyda wcześniej:)
Do lekarza mysle iśc dopiero koło 8tyg. ponieważ u nas wcześniej to nie ma zbytnio po co..........

Dziewczyny które po raz kolejny zostały mamusiami, proszę powiedzcie mi kiedy brzuszek jest już widoczny???? teraz od maja mam iść wreście do pracy:) (oczywiście na czas określony) no i nie chce żeby wiedzieli na razie.




 
Ana ogromne gratulacje!!
Dorciu, jak Twoja beta?
małe liski, tak właśnei było, i nadal jest więcej pracy i już nie mam siły na pisanie, ale czytam regularnie ;)


zaraz biorę się do pracy, ale taka dziś pogoda, że tylko bym spała i spała, w ogóle rano to jak lunatyk się zachowywałam, bo obudziłam się z termometrem w buzi, z już zmierzoną tempką, potem obudziłam się jak już męża z wyrka wyganiałam, masakra...no i w końcu świadomość mi wróciła i wstałam sama :)
a jeszcze dziś ruszyła w rossmanie promocja na rzeczy do makijazu oczu, 49% zniżki i mam zamiar zrobić mały zapas tuszu do rzęs :)


miłego dnia Kochane!!
 
Ana u mnie w pierwszej ciazy brzuch wyszedł w 6 miesiacu dopiero a w drugiej juz w 4 był widoczny ciązowy :) wiec na pewno w kolejnej ciazy szybciej widać,to jeszcze jest zalezne od budowy kobiety u szczuplutkiej na pewno szybciej bedzie widac :)

vivienka dziekuje, ze pytasz :) z Maja już lepiej, wczoraj zjadła na kolacje kisiel I to pozostało w żołądku a dziś na sniadanko kanapke z masłem I szynką chciała, no I je, jeszcze 3 kosteczki jej zostały bo jej kroje na kosteczki bo jak całą kromke dam to poobgryzy I nie zjada, chyba ja nudzi takie siedzenie I jedzenie a jak w kawałeczkach ma to zwykle zjada ;) wiec mysle, że zdrówko jej wraca, Ala tez miała jedno dniową to jelitówke wiec pewnie to ten sam wirus a ja myslałam, że Ali borówki na noc zaszkodziły a to już wirus działał...


miłego dnia babeczki :)
 
Ana, gratulacje! Bardzo się cieszę. Niech Fasolinka rośnie zdrowo.
Ilaczek, to niezły maraton mieliście przy drugiej córce. :-)
Maran_atha, podawaj jej wodę na łyżeczce - jedna, dwie co kilka minut. Dobrze jest też jakieś elektrolity podawać - tak samo - pomalutku. Moja mama przy jelitówkach poleca też mąkę ziemniaczaną rozpuścić w wodzie i dawać do picia. Działa. Zdrówka dla malutkiej.
Kiraa, to się relaksujesz? I bardzo dobrze. :tak: Coś fajnego w kinie było?
Matik, ja w tym roku na urodziny młodego zrobiłam piżama party - 7 chłopaków i moja córa. Matko święta, nigdy więcej. :-D A Wasza impreza musiała być super! Chłopcy pewnie po hiszpańsku zasuwają ostro co?
 
reklama
Ana- gratuluję II :) Bardzo się cieszę.
Kiraa- jeszcze nie gratulowałam- gratuluję pięknego serduszka :) Cudownie :)
Zakręcona- niedługo się Malutka ujawni. Dziewuszki są wstydliwe :) A my wszystkie i tak wiemy,że to Królewna :)

U nas jest ok. Ja oczywiście pracuję. Kacper jest ogromnym buntownikiem. Troszkę mam z nim teraz problemów,bo ma okres na "NIE!!!". Buntuje się, krzyczy, piszczy. Nie chce jeść. Mam nadzieję,że to przejściowe.
Ja czuję się dobrze.

To zdjęcie z 25tc Zobacz załącznik 621691
Mój Urwis 1972335_694975527206227_9047270469712986905_n.jpg
I my na imprezie rodzinnej 1558451_699598000077313_1029729673473262169_n.jpg
 

Załączniki

  • 1972335_694975527206227_9047270469712986905_n.jpg
    1972335_694975527206227_9047270469712986905_n.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 49
  • 1558451_699598000077313_1029729673473262169_n.jpg
    1558451_699598000077313_1029729673473262169_n.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 56
Do góry