reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piszę z telefonu:

Dziewczyny Kochane!
Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny, wiary w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych :-)
 
reklama
Hej, fajny prezent na święta chyba ...jeszcze nie zaczeliśmy starań, zastanowił mnie brak okresu patrzę w tel ,tam wszystko notuje dziś.jest 37c. cykle mam nieregularne ale od 29-31 przytulanka były 8dc. 15c i16dc (14dc. odnotowałam lekkie ukłucie jakby owulacja) niestety nie prowadzę żadnej obserwacji ,podejrzewam ,że to ciąża ....testu nie kupiłam bo być może jeszcze nie wyjść. Co mnie zastanawia temp. ciała 37st. i dziś się czułam fatalnie jakby mnie choroba łapała ale już przeszło czy w jakiś domowy sposób można sprawdzić czy to ciąża ? może sprawdzić temp. w pochwie jutro z samego rana ?
 
lenkaa może to byc ciąża, ale jesli nie masz wykresu temperature to trudno cos wiecej powiedziec, jednak 37 dc może wskazywac na ciąz... :) no I podwyższona temepratura ciala tez może o tym świadczyć... jesli 14 dc odczuwałaś owulacje a dzialanie było 15 to jest duże prawdopodobienstwo, ze zadzialaliscie metoda o+12 ;) a dieta I suplementy braliście? Pozdrawiam serdecznie I zycze by było tak jak chcecie :)
Airfix ja zamawiałam od tego sprzedawcy I super jest, bardzo szybko przesyła wiec ja polecam 100 Ovulation Pregnancy Test Tests U Choose FP Chart | eBay
 
maran-atha dzięki za odpowiedz...suplementy jeszcze nie bralismy mielismy zacząć od maja obecnie jesten na wychowawczym i konczy mi sie umowa pod koniec kwietnia teraz i wtedy zobaczymy co dalej tak musimy zrobic aby byly ewentualne korzyści z zajścia w ciążę... Obawiam się ze dostane okresu dzis mialam w wc lekki zabarwiony śluz moze być to albo oznaka ciąży albo zbliżającego sie okresu nje planowaliśmy więc co by sie nie stalo to bedzie dobrze jutro zrobie test
 
dzięki Kochane...dziś temp. ciała też 37st. Jutro zrobię a jak to było bo zapomnialam już test można zrobić w południe? bym poszła na bete ale nie kiepsko z kasą ale moze jednak sie skusze i bedzie wiadomo dokladniej jaka mloda ciąża... Milego Świętowania
 
lenka test najlepiej zrobic z samego rana po nocy :) wtedy powinien ladnie wyjsc:) a jak nie..to kup dwa :) Jeden zrobisz z ciekawosc w poludnie- tylko nie pij duzo i staraj sie troche sikanie wstrzymac od rana, a drugi powtorzysz rano :)

maran-atha.... zamowilabym od tego sprzedawcy, ale jak na zlosc wszystko przeciwko mnie, w koncie PayPal mam nieaktualne nazwisko, a zeby to zmienili to 4 dokumenty mam wyslac :/ nawet nie mam ani wyciagow z konta, ani rachunkow jakichs za smieci jak zadają, masakra a i na dodatek karty mi nie przyjmuje:/ bo nie jest kredytowa. Z tej aukcji ktora ja podalam jest wysylka darmowa do Polski. Za 40 testow mi wychodzi 41,85

Czy któraś miałaby możliwość zamówienia mi tych testów z tej aukcji ktora podałam? Ja pieniadze od razu wyśle którejś na konto i dopiero mi zamówi....
 
Witam Was Dziewczyny :-)

Jak Wam święta mineły?

Lenka to czekamy jutro na super wieści :-)

Vivienka tak to nasza pierwsza dzidzia:-)

Kirusia jak się czujesz kochana?

Airfix ja niestety nie mam tam konta Coś mi siękojarzy że nasza cudowna Piranha zamawiała którejś dziewczynie

Brzuszek robi się coraz większy Choć jak powiedziałam wszystkim w pracy to nie chcieli mi wierzyć że to już ten miesiąc Myśleli że to pierwszy miesiąc :-D a później mi się oberwało że im wcześniej nie powiedziałam :-)

Mi święta minęły dobrze choć troszkę smutno...bo bez mamy ale ona sama to wybrała :-( wczoraj po śniadanku poszliśmy na spacer z moją siostrą i Lenką a pózniej do nich na obiad a dzisiaj rano na spacerek nad jezioro a później Lenka z rodzicami przyszła Odprowadziliśmy ich kawałek i do McD na lody poszliśmy :-D a teraz odpoczynek w domku

Dziewczynki jaki balsam na rozstępy polecicie?:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zakręciu ja używałam zwykłej oliwki dla niemowląt bo nie bardzo wierzę w moc działania tych kremów i udało mi się ich uniknąć. Będąc w 1 ciąży gdzieś czytałam, że trzeba zwracać uwagę na skład tych balsamów - w niektórych znajdują się składniki przenikające do łożyska - nie pamiętam zbyt dobrze które to były coś chodzą mi po głowie kwasy owocowe.
 
Do góry