reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej hej :)

U Nas swieta minely szybko, nawet nie poczulam tych trzech dni :zawstydzona/y: ale za to ten tydzien zaczynamy od wtorku wiec jest jakis + :D

zakreciu ja uzywalam bodajze mustelli, a potem bio oil, on chyba dobry na wszystko, ale i efekty ladne, bo rozstepy zostaly mi tylko na (.)(.) wszedzie indziej brak, mimo ze na plusie bylo 30kg:-p

kiraa odpoczywaj kochana, dobrze ze poszlas na L4.

justi pod kazdym wykresem masz cos takiego jak - udostepnij wykres. Klikasz na to, i tam pojawi Ci sie okienko - MINIATURA - klikasz i widzisz link ktory nalezy skopiowac i wrzucasz go tak samo w sygnaturke zeby bylo widac wykres a nie sam link :)

Milego dnia :**
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
zakrecona, nie zgodze sie z lenka co do genetyki rozstepow. w pierwszej ciazy nie smarowalam sie niczym, rozstepy sie pojawily. w drugiej smarowalam sie praktycznie od poczatku najpierw olejkiem babydeam, potem balsamem nawilzajacym granatowym nivea body i od 5 mca do teraz perfecta mama serum na rozstepy. polecam tak jak kate. tak naprawde sprawdzi sie kazdy produkt o przyjaznym skladzie, a zawierajacy olejek migdalowy.
u nas spokojnie swieta minely, goscilismy w sobote u rodzicow a wcoraj przjmowalismy gosci. malo je poczulam w tym roku...
 
Hej dziewczyny
U mnie święta wesoło i przyjemnie

Co do rozstępów nie miałam po ciąży i niczym nie smarowałam ale po iluś katach przytyłam niby nie dużo ale zaczęły się pojawiać i są takie blade dołki
Co ja bym dała żeby to usunąć i mieć gładziutkie nóżki :)

Piraniu czy ten mój wykres jest normalny ?
Ciągnie się na takiej lini 36.93

Miłego dnia
 
No i po świętach.....:-)
Szybko minęły.
Ja osobiście bardzo lubię świąteczne spotkania z rodziną:tak:

Na rozstępy używałam kremu Mustela, baaardzo dobry, także polecam. Nie mam ani jednej bruzdy.
Leenka? i jak? robiłaś test?
Miłego dnia dziewczyny:tak:
 
gdusia_ tam z boku w aukcji mozna wejsc w wiecej przedmiotow sprzedajacego, i tam sa rozne zestwy do wyboru. Mi najbardziej ta aukcja sie podoba bo mozna wybrac ilosc testow owulacyjnych i ilosc ciazowych, a no i wysyla do Polski za darmo:)

kate odezwe się na priv... ;)

Kiraa odpoczywaj póki możesz i dbaj o siebie :) A ja dzis załatwiłam sobie bez recepty Lamette w aptece :D Będę mieć już na lato , na starania:)

Jakby któraś potrzebowała mgde odsprzedać 1 listek czyli 10tabl. Mam jeszcze Sylk- też jakby któraś chciała, ja użyłam 2 kropelek więc jest nówka
 
Witam sie i ja po swietach:-):-):-)

Airfix,maran,ilaczku dziekuje wam za wsparcie przy moim ciezki dniu dietkowym.

Maran powiem ci ze ja od porodu od kad corcia jest na swiecie jem zdrowiej…Moze to jakos w glowie siedzialo ze chcielam jej z mlekiem dawac to co najlpepsze… powiem ci ze do porodu jadlam jakis tam makaronik z truskawkami,twarozki,jogurciki,kanapki jakies tam owoce,czasem miesko ale to bylo swieto no i rybkano iiiiii slodycze jako przekaski.Teraz po porodzie nie moge wyobrazic sobie obiadu bez kartofli i miesa gdzie, slodyczy jadlam duzo mniej teraz od kad jestem na dietce wcale. Takze tez moglabym powiedziec ze moje jedzenie po porodzie bylo terz raczej na chlopczyka,no oczywiscie oprocz tych slodyczy.Teraz udaje mi sie chec na slodycze zaspokoic daktylami,figami lub morelami suszonymi. A co do cytrynki to tez spokojnie 5-10 cytryn wypijam dziennie.Mi sie wydaje jak tak przeanalizowalam to co jadlam to zdecydowanie za duzo wolowiny jadlam na sniadanie i na obiad… a mieso wkoncu zakwasza.Chcialam podniesc testosteron a obnizylam sobie tym ph.Mam nadzieje ze dam rade jeszcze je ladnie podbic.

Ilaczku jak tam corcia??Mam nadzieje ze obylo sie bez szpitala.

Kira super ze poszlas na L4 troche odpoczniesz i dojdziesz do sil.Niech Kirusie zdrowo rosna no i w tym tyg kolejna wizyta.Pewnie serduszka juz beda jak dzwony bily.

Male liski jak tam pogoniliscie juz ta jelitowke od was z domu?

Marchew-Kira postykalyscie sie brzusukami nad morzem?

Zakrecona ale maluski brzusio masz.Pewnie na koncowce bedziesz wygladala jak bys arbuza polknela i z tylu nawet nie bedzie widac ze ty w ciazy jestes. Co do balsamu na rozstepy to ja mialam bio oil i nie mam ani jednego skurcy byka na ciele. A brzuch mialam naprawde oooogromny.

Elmo mezu i corcia juz wyprawieni i mozesz sama w domku troche podelektowac sie cisza z synkiem?

Piranho jak tam wyjazd? Wypoczeliscie z rodzinka?

Lanka87 jak tam rozkrecila sie @ czy masz nadal tylko plamienia?Robilas test.

Justi to jest juz nas dwie z wyrztami po swietach…. Mnie najbardziej denerwoje to ze moj maz pije jedna kawe dziennie… teraz na swieta dopadl sie do ciasta jak jakis opetany bo wiedzial ze przy innych nie zabiore mu talerza z pod nosa. Oprocz drinka,kawy i ciasta raczej pasowalalo wszytsko co jadl.Ja tam staralam sie trzymac dietki pomimo swiat,jedyne na co sobie pozwolilam byl jeden kawalek sernika i zrobilam dla siebie ekstra ciasto marchewka-cukini z przepisu tamary zebym miala co na swieta jest do zielonej herbatki.

Matik daj znac po wynikach jak wyszly?


Dziewczyny powiem wam im blizej godziny 0 tym mam bardziej pietra i mysle o przsunieciu staran o miesiac dalej.... Kurcze jak na zlosc teraz mamy same imprezy.Teraz byly swieta,w sobote moje mama ma urodziny i wiem ze M. wypije sobie drinka i zje kawalek ciasta,no i za dwa tygodnie mamy jeszcze w Pl komunie i tez jest znowu imprezka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a za okolo 3 tygodnie przypadaja stranka:wściekła/y::wściekła/y: wsciec sie idzie.Boje sie ze moze przez te male pokusy ktore beda nie uda sie nam. Ja mam zawsze wymowki i udaje mi sie dietke trzymac,jak pytaj sie czemu ciasta nie jem to mowie ze zajadam sie owocami suszonymi bo chce aby corcia miala ze mnie niedlugo przyklad i nie jadla slodyczy(choc w tym punkcie tez nie klamie) wode z cytryna tez popijam normalnie i mowie ze oczyszczam watrobe:tak:;-) a zielona herbatke pije juz od dawien dawna. Sa juz jakies staraczki majowe ktore troche pogrzeszyly i sie boja?????
 
Witajcie po świętach. Ja bardziej jestem zmęczona po nich niż przed :p

Zakręcia-ja używam Palmersa. W pierwszej ciąży też używałam i nie miałam rozstępów w ogóle. Mam masło do ciała, i krem do masażu. Brzuś wystrzeli koło 20tc. Na Twoim etapie też prawie nie było widać,a teraz nie da się ukryć:)
 
witajcie po świętach:-D
Vivienko ja zgrzeszyłam trzema kawałkami ciasta, głupio było teściowej odmówić, która cały czas powtarzała, że za mocno schudłam i się w chorobę zapędzę:-D do tego trzy lampki wina przez całe święta.
a tak to dieta średnio utrzymana, przemycałam bokiem cytryny i je wyciskałam i piłam, tak żeby nikt nie pomyślał, że zwariowałam, że tyle kompotów stoi, coca-coli a ja cytrynę piję. ASG piłam. suple też się udało przemycić;-)
ale ph jeszcze nie badałam, bo śluz pojawił się na razie wodnisty, ale nie w dużej ilości.

moja Zosia miała bańki w piątek i wczoraj, siedziała biedulka całe święta w domku, a było tak ciepło. nie kaszle już tak mocno więc mam nadzieję, że się poprawiło, jutro do kontroli.

Piraniu czy znasz może wytłumaczenie dlaczego w cyklu raz tempki są wyżej a raz niżej? miesiąc temu nie miałam tak niskich temperatur jak w tym, a mierzone o tej samej porze co zwykle. czy to coś mówi o hormonach??
testy owu robię, są widoczne, dzisiaj już mocniej niż wczoraj. testuję cały czas. czekam na ten bj śluz bo może bym badanko hormonków zrobiła, nie wiem czy uda mi się to wyczuć. a decyzji a staraniach na ten cykl jeszcze nie podjęliśmy. przez te hormony jesteśmy strasznie nie pewni.

lecę do pracy. życzę Wam miłego dnia.;-)

 
reklama
witam i ja po świętach...troche za krótko
...cóz i ja jak na spowiedzi..zgrzeszyłam ...cisto..barszcz biały..troche drinka...ale z cola light:-)...ale dzis juz sciła dieta

gdusia...ja uzywam od poczatki replens i nie próbowałam innego...wystarczy na palcu troche i ja mam za chwile ph 4-4,5...spada z 5,8 - 6.1...moj M ma ph zołnierzyków 7 mierzyłam wczoraj a wczesniej miał ponad 7 ...jednak dieta i suplementy działaja...

a czy sie boję...jak cholera!!!!...nie wiem czy uda mi sie zbic ph zeby nie naruszyc zołnierzyków...a poza tym metoda 0+12 u mnie chyba nie bardzo...chociaz mam bardzo regularne @...bo zawwsze 13-14 dc owu...ale nie wiem czy trafie a tym bardziej ze teraz przy braku sluzu płodnego cięzko zaobserwowac...chyba ze po miekosci szyjnki...ale to tez nie wiem czy bym sie odwazyła...generalnie nie nastawiam sie juz teraz ...jak bedzie synus to bedzie...wazne zeby zdrowe...a i bede miala poczucie ze zrobiłam wszytsko...i bez zadnych wyrzutów sumienia...

kirra opisz swoje starania...trzymam kciuki oby obie kirusie były zdrowe jak małe rybki:-)

dziewczyny a jak przy staraniach zachowujecie oczywicie te wszytskie procedury...a na drugi dzień tez sprawdzacie ph i tak az do owulacji tak?a suplementy jecie jeszcze czy odstawiałysie dopiero po pozytywnym tescie ciążowym? a replens przed stataniami tez mozna..profilaktycznie? jezzuu juz głupieje...jestem tu tak długo a wydaje mi sie ze coraz mniej wiem...ech...jakos to bedzie wierze w to ze sie mam uda
 
Do góry