reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuska, przykro mi.
Matik, owulację właśnie taki jednodniowy spadek może poprzedzać, więc obstawiam owulkę. :tak:
Kiraa, jaki u Ciebie plan działania teraz? Chcesz za jakiś czas podejść do bety znowu czy czekasz na 8 tydzień i serduszko?
Dorciu, więc jednak spada! Super!
 
reklama
Ginka powiedziała, że wkrótce, ale szefowa mówiła co innego. ;-) Poza tym masz dziś 14 dzień cyklu, więc chyba pasuje nie? Przestań się stresować. Organizm to nie program komputerowy. To chemia i nie ma nic na pewno. Pamiętaj, że jeszcze dwa tygodnie temu miałaś pozytywne testy ciążowe, więc może organizm potrzebuje trochę więcej czasu?

Araki, gratuluję Kochana! Niech Beatka zdrowo rośnie!
 
Ostatnia edycja:
Araki super! Gratulacje i wstaw koniecznie zdjecie malutkiej :-)
Nuuska kurcze liczylam ze to bedzie Twpj cykl... ale glowa do gory bo z pomoca szefowej na pewno sie uda ;-)
Piraniu jak uda Ci sie zajrzec to powiedz mi prosze czy to normalne ze przez 4 dni robiac testy owulacyjne kreska testowa wychodzi praktycznie taka sama a czasami nawet na wieczor delikatnie ciemniejsza? Caly czas jest widoczna ale nie ciemnieje :sorry2: a ja z tych niecierpliwych i nie moge doczekac sie owulki... zazwyczaj byla w 14-15 dc
 
Hej!

Nie doczytałam, ostatnio coś mi czasu brakuje na BB, Kaja im starsza tym bardziej czasochłonna (cały czas broi więc 5 minut na BB = jakiś psikus z jej strony i mnóstwo sprzątania przez mamę ;-)).

Vivienka, postaram się dziś kochana odpisać. Piękny pik! Szyjka po owu się zamyka.

lilli81, to jest Femibion Natal 1? Nie musisz zmniejszać ilości witamin B (w Femibionie jest ich bardzo mało) tyle, że B-complex zawiera już kwas foliowy, według mnie jednak taka ilość nie zaszkodzi.

ilaczek, jak tam Zosia, mam nadzieję, że już lepiej się czuje?

Kiraa, a może pomyśl o L4 dla dobra Kirątka? Jak się czujesz?

Nuuuśka, ciężko mówić o wpływie suplementów kiedy badania były robione 2 tygodnie po chorobie i antybiotyku (takie porównanie nie ma sensu). Dopiero po 3 miesiącach parametry nasienia będą bez wpływu antybiotykoterapii. Poczekajmy jeszcze na wyniki posiewu, mega kciuki by były dobre. Strasznie mi smutno, że się nie udało, jakoś tak czuję, że cosiek był (wykres był mega implantacyjny) i przedwczoraj oraz wczoraj byłyby cienie na testach. A masz możliwość sprawdzenia innych przeciwciał, w tym ALLO-MLR (przy niskim hamowaniu organizm traktuje zarodek jak ciało obce i zwalcza jak np. infekcję, warto by przeciwciała były obecne w ilości powyżej 40%)? Warto też zrobić test cytotoksyczny i badanie kariotypu, to jednak chyba tanie nie jest :-( Ciekawa jestem jak Twój organizm zachowa się bez suplementów (a ziółka będziesz pić?), zapewne wpływ Estrofemu jeszcze będzie i kto wie czy właśnie wtedy się nie uda. Ale na pewno żadnego cienia cienia nie było po dłuższym czasie? Pytam gdyż tempka jednak wciąż wysoko, mi dziś @ wypadła.

araki, moje OGROMNE GRATULACJE i wielki buziak dla małej Modeleczki!

Matik, z tymi 3 dniami to ginka trochę przesadziła, pęcherzyk rośnie 1-3 mm na dobę więc być może dopiero teraz ma np. 22 mm, według mnie ten spadek tempki i śluz R wskazują na wzrost estrogenu i być może dziś jest/będzie pik LH :tak:

Dorcia, skoro spadła to żadnego żaśniadu już na pewno nie ma, będę mocno trzymać kciuki za szybkie 0!

kate, ale się cieszę kochana, że wyniki są w porządku!

Elle, to jak najbardziej normalne :tak:

Idę sprzątać bo w międzyczasie Kaja wywróciła pokój Krzysia do góry nogami ;-), do tego oboje mnie wołają i za obiadek muszę też się zabrać (a śniadania jeszcze nie jadłam :-D).
 
Ostatnia edycja:
Ok dzięki Piraniu uf
Łyknęłam magnez 1000 mg mam nadzieję że nie zaszkodzi i jeszcze complex witaminy b :( i sprzątam na całego ;)
Mam nadzieję że staranka z niedzieli wystarczą czy poprawiać ???
 
reklama
Witam,

Przepraszam ze tyle czasu mnie nie bylo i sie nie odzywalam. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.

Kira Kochana ale sie ciesze, super! odpoczywajcie i dbajcie o siebie! :*

Araki gratulacje!:)
 
Do góry