reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik, poprawiać koniecznie :-), jeśli dziś jest pik to dziś jest najpłodniejszy dzień a starania niedziele dadzą aż 3-dniowy odstęp.
 
reklama
Oj ok
Dzięki ;)

Piraniuś staranka były ok 2/3 w nocy i oczywiście wszystko zostało wemnie nic ze środka nie wymywam bo zawsze myłam po 30 min a ostatnio wyczytałam, żeby tylko z zewnątrz się podmywać resztę zostawić nic nie ruszać No i się udało więc tak na prawdę to mamy półtorej doby do dziś to chyba nie tak źle ;) bo za momen będę odbierać rodziców i nie wiem czy damy jeszcze radę a też nie lubię tak na siłę :(

Ale mimo wszystko bardzo Ci dziękuję , kochana jesteś :)
 
Ostatnia edycja:
Matik, ale jeśli dziś jest pik (często kiedy tempka spada i pojawia się EWCM to pik jest tego lub kolejnego dnia) to pęcherzyk pęknie dopiero jutro - co zwiększy ten odstęp do 2,5 ;-) (plemniki mojego M 2 dni nie przeżywały). Oczywiście nic na siłę :-) Trzymam kciuki!
 
Czesc
U nas dzis pieknie jak lato, wiec korzystalismy... bylismy w ogrodzie botanicznym z dziewczynkami bo m mial dzis wolne...
Juz zapodaje wyniki moich badan bo wreszcie dzis mi dali, ale z tego co widze nie jest zle, choc estriadol nie jest szalowy, tak jak myslalam ;)
LH 4.30 iu/l norma 2.4-12.6
FSH 5.3 iu/l norma 3.5-12.5
Estriadol 71 pmol/l norma 46-607
Prolaktyna 151 mlU/l norma 102-496 prolaktyna nie byla naczczo bo nie wiedzialam, ze to badanie tez bedzie w pakiecie i bylam ok 2 godziny po lekkim sniadaniu

Reszte popisze pozniej bo obiad mus jest wydawac
 
Piranho- dziś jednak zrobiłam test owu i jest mega gruba druga kreseczka. ph 0k 4,7. przytulanie było wczoraj koło 12.00popołudniu i w sobotewieczorem. wczoraj kreska była jeszcze jaśniutka a dziś mega gruba. proszę doradz mi co powinnam teraz robić?? dbać o niskie ph? i czekać chyba??zaaplikowałam sylk i zbiło do 4 wczoraj i przedwczoraj było ok 4-4,5
 
Ostatnia edycja:
Ana, plemniki z tamtych działań czekają już w bańce jajowodu (jeśli pH po staraniach było znacząco powyżej 5 to prawdopodobnie plemniki Y nie zostały w dużej mierze zablokowane), teraz można dbać o niskie pH by wpłynąć na polaryzację komórki, wzięłabym też podwójną porcję Calcium Citrate :-) W FL dbaj o niski poziom cukru, podobno blastocysty żeńskie lepiej znoszą takie warunki jak męskie. Kciuki zaciśnięte! :-)
 
araki wielkie gratulacje ze malutka jest juz z Wami:tak:
nuuska...mysl sobie co chcesz jak i tak mysle ze maleństwo juz tuz, tuż...myślę ze nie jesteście jeszcze wszyscy...moze faktycznie masz racje..wyluzować z suplementami i nas spokojnie bez presji próbować..

u mnie cykl jakis taki bedzie nie wiem przeciązeniowo - wiosenny czy jak:-D @ciągnie sie juz 6 dzień znaczy takie tam jeszcze jest ...ale jest...chora jestem od konca marca i juz po antybiotykach i jakos nie moze mnie puscic wiec ten cykl bedzie nie bradzo rzetelny...ale jeszcze mam czas..znaczy w czerwcu pierwszy startowy uuuu...ciekawe jak to bedzie...diete trzymam raczej rygorystycznie razem z mężem..suplementy tez wcinamy obydwoje...branzoletka z jonami...lampa solna, nie jem sniadań...ani słodkiego...po badaniach...pijemy duzo miety...w zeszłym cyklu sluzu pieknie ubyło...prawie nie bylo...tak sobie myślę ze moze mam juz zakwaszony organizm skoro sie mnie tak ta choroba trzyma...bo czytałam ze takie symptomy tego mogą być...
...u mnie to tyle...ide po jogurta i na tv spadam...odpoczywac ...poki jeszcze mam czas...od maja kolejne przedsięwzięcie edukacyjne wiec znów sie zacznie wariactwo heheh...pozdrawiam i sciskam Wszytskie...

ps... własnie tak ostatnio myslalam...chyba to napisała piranhia...ze kobiety które, więcej jedza to maja synów...a mniej córki...to tak w skrócie...(chodziło o zwierzeta - takie porównanie ( o bilans energetyczny?)...i tak sie zastanawiałam, nad tymi które maja córki i doszłam do wniosku że są faktycznie szczypłe a nawet chude...przynajmniej w większości...wiem ze nie mozna generalizowac...ale chyba cos w tym jest....

zwariować mozna..eh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Araki serdeczne gratulacje :) wracaj predko do formy :) pozdrawiam serdecznie
Nuska ehhh no a tak liczylam, ze sie udalo.... sciskam Cie mocno
Dorcia niech leci szybko do 0
Czarna perla ja mam 2 corki, ale do chudzinek to nie naleze...

Milego wieczora
 
Do góry