reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czarna perła i ja czytałam o badaniach z których wynikało, że kobiety rodzące córki mają uboższą dietę, jedzą rzadziej, zaś kobiety rodzące synków mają znacznie bogatszą dietę, jedzą częściej. U mnie się sprawdziło jeśli chodzi o dietę - zawsze jadłam bardzo zdrowo, podjadałam między posiłkami, jadłam dużo przeróżnych owoców warzyw. Sprawdza się to to także, jak zerkniemy na nasze diety dziewczynkowe które tutaj stosujemy - właściwe tylko nabiał, z owoców tylko truskawki, maliny, prawie dwa warzywa na krzyż (groszek, zielona fasolka..); a dieta dziewczyn co starają się o chłopców - znacznie bogatsza, zróżnicowana

Pirahniu zdrówka dla dzieci, dla ciebie

Araki Gratuluję córci :)))

Mamuśkamimi super, że samopoczucie z dnia na dzień coraz lepsze :) tak jak dziewczyny pisały, nie jedna z nas zazdrości ci twojej księżniczki :)) myślicie nad imionami?

Elle to już starania rozpoczęte, tak? Z tego co pisałaś wywnioskowałam, że próbujesz zrobić kilkudniową przerwę przed owu? a myślałaś może o O+12?

Zakręcona dobrze, że ładnie szef się zachował. Będziesz myślała o l4 niedługo, czy chcesz sobie trochę popracować?

Kiraa jak się czujesz - jak mdłości? Ja też jestem za tym żebyś poszła na zwolnienie i trochę odpoczęła - wysiłek, nerwy to to co teraz powinnaś unikać. Nie zapamiętałam - staraliście się teraz przed owu, czy jednak O+12 - jak to było teraz u was?:)

Nusiu przykro mi, że bladzioch wyszedł :( ale tak jak którąś tu z dziewczyn napisała - ja też już "czuję" że dzidziuś u was tuż tuż...poza tym ten cykl się jeszcze nie skończył, prawda?

Maggie super, że z synkiem w porządku!

Kate ufff jak dobrze że wyniki są bardzo dobre!


Nie pamiętam która z was o tym wspomniała - ja jestem tylko miesiąc na takiej porządnej diecie dziewczynkowej plus niecały miesiąc na suplementach i po raz pierwszy cuda się dzieją przy moim okresie - pocę się niesamowicie, dreszcze, bóle głowy, piersi...czy to możliwe że dieta i suplementy już tak zadziałały i coś pozmieniały w hormonach? nie pamiętam, żeby tak przechodziła @. Może jeszcze wyjazd jakoś nasilił te zmiany. Zobaczymy jak będzie przy kolejnych cyklach

Pirahniu m. jest na diecie paleolitycznej - je w ciągu dnia tylko kurczaka z warzywami, zero węglowodanów. Stara się nie jeść owoców. Łyka suplementy. Pije colę light. Kupiliśmy prawdziwe korzenie lukrecji - wcina te patyki :) do tego zamówiliśmy zioła/herbatę z korzenia lukrecji w sklepie zielarskim (m. już nie chce łykać tabletek dodatkowych..). Czy myślisz że taka dieta działa na korzyść córki (szczególnie myślę w tym momencie o diecie paleo)?
 
Araki
gratulacje z calego serducha :-)

dzieki dziewczyny za troske, ten tydzienmusze jeszcze dopracowac.. Potem pojde na L4 choc na chwile

aniag
moj pracodawca z tych, co im ciagle malo i w ramach tego mam pracowac jeszcze wiecej

maleliski
dziekuje ze pytasz.
Odpowiadajac na Twoje pytanie, zobacz ile mam serduszek :happy2: z lozka nie wychodzilismy :cool2:

jesli chodzi o mnie to beta z dzis jest 1300 w 22 dpo, w sobote byla 600, takze jest oki.... Jak zdecyduje sie i pojde na usg, dam Wam znac ale po :-)

strasznie mnie mdli, wiec jade na herbatkach imbirowych i z imbirek kupilam pol kilo na nastepne dni:cool2:. Mam uczucie ciezkosci na zoladku... No i mdli jak cholera, wiec ciagle gumy zuje, nie wiem czy to takie dobre no i orzechy jem....


nuska
Ty moja kochana, taka mialam nadzieje..... Kurde...@&€)&! Ja tez proponowalabym Tobie czysty cykl, i wez szmyrgnij sie nad morze :happy2:

zaciskam kciuki &&&&&&&
 
Male liski narazie chce pracować :-)

Piranha ale duzy juz Krzys a jaki przystojniak :-)

Kirusia jak tam u Ciebie? Jak sie czujesz?

Ana kciuki zaciskam:-)

Ja juz w łóżeczku odpoczywam Chyba Wam nie mowilam ale jakis czas temu do naszej klatki ba,parterze wprowadzilo sie chyba małżeństwo starsze i od kilku dni tak śmierdzi z ich mieszkania i od nich ze moje wyjscie i przyjscie do domu konczy sie głośnym odruchem wymiotnym na klatce Ale,moj K tez,tak ma,Poprostu masakra
 
Araki, gratuluję małej księżniczki!!!! I zazdraszczam oczywiście ;-)
Piranju
, po metamorfozie nie pomyliłabym już Krzysia z dziewczynką :-)
PS. niezłego masz przystojniaka w domu :-D

Kiraa, jest dobrze :tak: Coś w brzuszku rośnie, kwestia czy pojedyncze szczęście czy podwójne :-)
 
Ostatnia edycja:
Zakreciu
lezcie:-) i wypoczywajcie:-)
ja dzis tez mialam cofke, bo jakas stara baba sie wyperfingowala jakims smierdzacym syfem..... Ja caly czas wszedzie otwieram okna i wietrze, bo mam cofki :nerd:

kolorowych dla Was zakretusie i wszystkie :cool2:
 
reklama
Anetko
ja zachlanna nie jestem :-)

zakreciu
spij, ja tez pospie, w nocy i tak czeka mnie wstawanie na siusianie, wczoraj 3 razy...
 
Do góry