reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakrecia tak zrobie, zreszta to na prosbe gina zrobilismy powtorne badania, wiec licze ze doradzi co dalej wedlug niego.
Eh jakos to wszystko nie tak sie uklada.

Dorcia to chyba Ty dzis pisalas, o kwadracikach po lewej stronie i reklamie w prawym dolnym rogu ekranu ?? do szalu mnie to doprowadza !!! Ale myslalam do tej pory, ze to tylko u mnie, wiec powiem egoistycznie ze sie ciesze ze nie tylko mnie to wkurza :wściekła/y: ale skad to sie wzielo na BB ??? wylaczyc sie tego nie da, a pojawia sie tylko tu :|

lece spac kobietki :****



attachment.php


Starających się : 5
Oczekujących na staranka : 16



KWIECIEŃ 2014 :

Nuuuśka - termin @ 17.04 ( 12 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 29.04 ( 12 cykl starań )
Annette - termin @ 30.04 ( 6 cykl starań )

MAJ 2014 :

Elle87 - termin @ 01.05 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 10.05 ( 1 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

milla ( maj 2014 )
roszpunka ( maj 2014 )
Vivienka ( maj/czerwiec2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
Justi_ ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
anias2 - ( czerwiec 2014 )
lilly78 ( czerwiec/lipiec 2014 )
maggie2205 ( lato 2014 )
kate.. (lato 2014 )

Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
Ana87 ( lato 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Dorcia ( jesień 2014 )
 
reklama
Nuśka , kwadraciki da się wyłączyć pod nimi pojawia się taki czarny mały trójkącik czarny i klikasz i zniknie . tylko jak otworzysz nową stronę to znów się pojawia :wściekła/y:
 
Gorgusia wyniki masz w normie, bo w ciąży normy są nieco zaniżone, te wielkości i objętości krwinek też się mogą w ciaży zmieniać.
Hemoglobina jest dla ciężarnych od 11, także pewnie tak masz na granicy
 
Nuska, trzymam kciuki za jutro. Na wynikach m. się nie znam, ale mam nadzieję, że i te 11% da radę. Wystarczy jeden silny, co dobrze ogonkiem macha. ;-)

Co do reklam - ja sobie zablokowałam AdBlockiem i nic mi nie wyskakuje.
 
Dorcia nigdy nie miałam problemów z nerkami lekarz powiedział że bardzo często zdarza sie kolka nerwowa w ciąży.
Tak jest już wszystko ok tylko mam sie oszczędzać mało chodzić dzwigać i nie przemęczać sie:-D:-D:-D
Vivienka z córcią dobrze dzieś byłam u gina i jest bardzo duża ok.2950g :-):-):-)
Maran-atha Dziękuje
 
Elmo tak tak coraz bliżej ja również mam nadzieje że będzie szybko i lekko:-D:-D:-D:-DŚlicznego masz synusia taki do wycałowania a córa fajnie że jeszcze chce mieć siostrzyczke musicie sie zastanowić :rofl2:
 
Dzień dobry dziewczyny

Nuuska czekam :-*

Klaudia ale ten czas leci Juz niebawem pokażesz nam zdjęcie swojej księżniczki :-)

Zapomniałam Wam wczoraj powiedzieć....akt notarialny mieszkania podpisany wczoraj :-)

Milego dnia
 
reklama
Araki MOJE WILEKIE GRATULACJE!!! Super że malutka jest juz z wami.
Nuska ja tez czekam.
Kirra a gdzie ty pracujesz ze ci przedluzaja godziny pracy? Pytam bo ja jedyne dni kiedy koncze czasem wczesniej czyli o 17 szefowa przedluzyla nam do 17.30 co jest bezsesu.A to jedyne dni byly kiedy moglam odebrac olisia z przedszkola :-( a tak to do 19 robie :baffled:
 
Do góry