reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczynki

Tak jak sadzilam, tempka poleciala, zatestowalam bo obiecalam - jedna krecha, takze zludzen brak :zawstydzona/y:Jednak nie potrafie oszukac swojego organizmu.

W tym cyklu daje sobie spokoj z suplementami, niech organizm troche odpocznie, takze kolejny cykl bedzie pierwszym 'czystym' od roku.
eh..do kitu to wszystko.

araki wielkie gratulacje kochana. Niech malutka Wam zdrowo rosnie :blink:
 
reklama
Araki- mega gratulacje!!!!!!!!
Nuśa- nie załamuj się Kochanie Ty moje! ja na Twoim miejscu też bym odstawiła na jakiś czas wszystkie te leki.... może powinnaś troszkę odpocząć od tego ciągłego mierzenia i liczenia.... niech będzie wszystko na spontan. zobaczysz uda się &&&&& ja w to wierze że niedługo będziesz chodzić z mega brzuszkiem&&&&
 
Niuśka przykro mi

Araki gratuluję dzidzi

Piraniu moja tempka poleciała w dół czyli co ? Pęcherzyk nie pękł?
A powinien do poniedziałku ,
od czwartku gdy miał 15.90mm ?
Teraz boli mnie jajnik prawy tak tępo wczoraj też całe popołudnie i wieczór bardzo bolał i cycki grzeją strasznie
Co się dzieje Piraniu pomocy ???
 
Araki kochana GRATULACJE !!! Witaj Beatko !!! Ciotka BB śle masę buziaczków !!!
I czekamy kochana na zdjątka !!!

Nuuśka kur**a no !!! Następny cykl będzie "czysty" będzie Twój-Wasz !!! Odetchnij troszkę od tabsów...razem z szefową ustalcie serduszka i będzie COSIEK !!! Mówię Ci !!! Nie ma bata !!! Będzie dobrze !!!

Moja beta spadła z 5 na 4...ale spadła .... kolejna weryfikacja w poniedziałek.


Buziaki for all of U !!!
 
witam
Dziewczyny bardzo dziękuje,
jak odebrałam te wyniki do na prawde kamień z serca mi spadł

Araki GRATULUJE !!!!!! Niech malutka rośnie zdrowo i czekamy na fotki
Nuśka przytulam, faktycznie odpocznij od tych suplementów,
Zakrcona super, czyli jedna nogą już w nowym mieszkaniu

Miłego dnia dla każdej bez wyjątku !!!!
 
Araki gratulacje !!!! Niech malutka rośnie zdrowo!!!
Nuuska tule, wierzę ze taki odpoczynek zaowocuje szybko !
Zakrecona pisze z telefonu więc przypadkiem nacisnelam przy Twoim poscie
 
reklama
Zerknij Piraniu na ten wykres lepiej widać spadek ale dlaczego? Czy to przez ten nowy lek który mi przepisała ? ImageUploadedByForum BabyBoom1397547487.113842.jpg
Nowy cykl od czerwonej kreski może 1 dnia brakuje :( ale reszta jest ok prawidłowo. Wpisana i lepiej widoczna niż ovufriend
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1397547487.113842.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1397547487.113842.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 18
Do góry