reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marchewko a co kupiłaś, chwal się!!


kate wiesz, że ja teraz czasami zazdroszczę tym które w wieku nastu lat zaszły w ciążę i mają już teraz wychowane dorosłe prawie dzieciaki, a ja jestem wciąż na starcie...


Kiraa kciuki za wynik. Powiedz mi kochana a dlaczego robiłaś to badanie? bo jakoś chyba badanie fsh też pośrednio wskazuje nam czy rezerwa jajnikowa jest jeszcze ok czy już nie, dobrze myslę?
 
reklama
Kate, może jak raz spodoba Ci się dieta dziewczynkowa ;-) ...no i na pewno do zmiany diety mobilizuje fakt, że już wiesz dlaczego masz swoich 3 wspaniałych chłopaków :-) Masz naprawdę bardzo odpowiedzialnego syna, który stanął na wysokości zadania.

Matik, jest wskazane jeśli ciałko żółte w FL produkuje za mało estradiolu, ten hormon też jest potrzebny do przygotowania macicy na przyjęcie zarodeczka.

ania, należy mierzyć stale w tym samym miejscu (góra lub dół) gdyż tempki są tam inne. Tak jak pisze anias nie trzeba od 1 dc, ja też mierzyłam od skończenia @.

Nuuuśka
, mi nawet nie chodzi o te duże spadki w dół (choć piękne są :-D) ale o ogólną tendencję na wykresie - tempki są coraz niżej a na poprzednim wykresie był stały poziom, raz góra a raz dół ale najniższe tempki z późniejszych dc w FF nie były niższe od najniższych z pierwszych dni, teraz widać, że tempki maja spadającą ogólną tendencję :tak:

Dorcia, gdyby coś zaczęło się dziać to beta by wskoczyła na znacznie wyższy poziom, na pewno wszystko jest w porządku i kolejna będzie już znacznie niżej, kiedy robisz kolejne badanie?

lilly, jest tak jak piszesz, wynik w ciągu dnia będzie się zmieniać i będzie raz wyższy a raz niższy, żeby badanie było miarodajne to trzeba by je zrobić kilka razy w ciągu dnia ....jednak wg mnie nawet te niższe wyniki przed kolejnym wyrzutem nie będą poniżej normy.

Marchew, jak szaleć to na całego :-D, a co, M zrozumie :-p

ilaczek, tak jak piszesz - kolejny cykl będzie Wasz ....i Waszego syneczka, który to wtedy się pojawi :-) Ja bym sprawdziła progesteron a w kolejnym cyklu znów testosteron i estradiol.

Kiraa
, na pewno AMH będzie w porządku, tym bardziej, że nie miałaś podwyższonego FSH. Kciuki za wyniki! ...i za wiesz co :-D
 
Dorcia współczuję bardzo z tą durną betą , to jakaś totalna porażka :shocked2:

Marchewka pochwal się co kupiłaś ?? :tak::tak:

Pirania dzięki :) więc piję dalej :-D i zrobię sobie poranną sałatkę z soi :tak:

a na dziewczynkę wskazana jest czy nie?
 
AniaS, Lily Dzieki w takim razie juz jutro nie bede mierzyła tylko poczekam az skonczy sie @. Spadam jeszcze kurze powycierac i do roboty.
Dorcia moze znow jakas pomylka. Nastepna bedzie nizsza zobaczysz.
 
Dorcia a moze to jest taka wiesz granica bledu ? kurcze dobrze ze nie wzrosla bardzo, tak jak mowi Piranha. Wtedy tez wzrosla a pozniej spadla, teraz czekamy na 0. :)

Marchewka na zaksach bylas? ;) pokaz co tam kupilas ?:)
 
chyba nie kupiłam nic tak strasznie uroczego :p mam fajne ciuszki - kupiłam na początku ciąży -same chłopięce... dużo nie ryzykowałam bo wiadomo było, że szwagierka będzie miała chłopca więc stwierdziłam, że najwyżej ona dostanie :tak: a wszyszło tak, że nie dostanie i muszę teraz wykombinować dla niej prezent :-p i teraz tak się zoastanawiam co zrobić z tymi ciuszkami po Hani? trzymać dalej? jest sens?
 
Dorcia to na pewno granica błedu laboratorium nastepna bedzie już zerowa :*
Marchewka ja swoje ciuszki po dziewczynkach oddałam siostrze mojego męza bo jest w ciazy I dziewczynka bedzie, nie mam teraz juz nic!!!! nastawiam sie teraz na chlopca ;-) I jak sie uda bede kupowac niebieskie I koniec kropka ;)
 
reklama
Machewka może zaczniesz wyprzedawać nam spragnionym mamuśką córeczki :)
Ja od swojego ponad 3 letniego synka ciuszki trzymam,ale planuje tylko jeszcze jedno dzieciątko .. takze jak sie uda i gdy dowiem sie kto to bedzie wtedy ubranka sprzedam/oddam

nie wiem jakie macie plany powiekszania jeszcze rodzinki ???
uwielbiam kupować małe ciuszki :) mam na tym punkcie zdecydowanie bzika :)
Ja swojemu kupuje juz na 110 cm oj one juz takie duze sie wydaja, a te malutkie w sklepach mnie rozczulają :)
 
Do góry