reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja natomiast nic nie man po synku... kompletnie nic ;-) czesc eydalam a czesc sprzedalam... tak bardzo chce miec druga corke ze wolalam ich nie trzymac i nie zapeszac :-)
 
reklama
Dzięki...zarażacie nadzieją ... będzie dobrze !!!

Piranha kolejna za tydzień...aż do 0...Boziu ile kasy już wydałam na te badania. Ehhhhhhhh

kate...to przez cewkę to urs właśnie ...chyba że masz wpisana inną nazwę ?
Wyniki już masz ?
 
Dorcia TURT taki jest wpis plus guz na pęcherzu, biopsje miałam wcześniej, teraz 3 tyg. czekam na wynik,
a badania strasznie drogie są, jak trzeba płacic prywatnie
 
Hej DZIEWCZYNKI,

Gdyby nie to, że pękłam i byłam zszywana, to nie powiedziałabym, że urodziłam 1,5 tyg temu. Waga leci w dół, z czego się cieszę. A co tam u was, mało mam czasu, czytam po ostatniej stronie.
A U MNIE TAKI PROBLEM:

Barti w szpitalu zjadał pierś i spał po 3 godz i prawie całe noce. tak było do soboty. Teraz wisi non stop na piersiach, brodawki mam poranione,zasypia przy piersi po 40 min ssania, kładę go, po 5 minutach krzyk i znowu do piersi i tak w koło Macieju. Tylko w nocy udaje się po karmieniu na leżąo, że nie nie wybudza, ale to pewno ze zmęczenia. czy to się unormuje? SEN MA LEKKI, w szpitalu nic go nie ruszało.
W akcie desperacji sięgnęłam po laktator, ściągnęłam 60 ml w 30 min z obu piersi, podam jak mały wstanie. Czy to nie za mało?

Kurczę, szkoda mi karmienia samą piersią, bo to wygodne, ale trochę już padam z nóg. Wybieram się też do doradcy laktacyjnego.

Powiedzcie ile w tym wieku mały powinien zjadać mleka z piersi?

Uhh,powiem WAM, że powoli wpadam w panikę a bardzo, bardzo chcę karmić piersią.
RATUJCIE...
 
hej,
Kate dobrze że już w domu. nie wiedziałam że masz dorosłego syna!!!


Pirania, tak chciałam zapytać o testy owulacyjne. Co taki test tak dokładnie pokazuje? bo niby mówi się że owulację, ale tak cię doczytałam ostatnio żę tak naprwdę to wcale nie wskazuje czy do owulacji dochodzi.
to jak to jest?

edit:
aha doczytałam, że test owulacyjny wskazuje stężenie hormonu. przy czym to stężenie wcale nie jest najwyższe w momencie owulacji - a przed.

i teraz mam kolejne pytanie: jak długo utrzymuje się to najwyższe stężenie hormonu w organiźmie? dzień? 12 godzin? 1godzinę?
 
Ostatnia edycja:
mamartusia test owulacyjny pokazuje w jakim stopniu wzrsta hormone LH, czyli hormone, który powoduje pękniecie pechrzyka I owulacje. Zasadniczo chodzi o to by sprawdzać przysrost LH w moczu I kiedy kreska testowa jest tak samo mocna lub mocniejsza od kontrolnej wowczas w przedziale 12-48h powinno dojśc do owulacji (zwykle ok 24h po piku LH dochodzi do owu, ale to kazda kobieta ma indywidualnie I musi zaobserwowac u siebie jak to jest) stezenie takiego hormone tez jest różne I indywidualne, niektóre kobiety maja pozytywny test kilka dni a inne kilka godzin, u mnie np. test jest krótko pozytywny wiec moge przegapic pik LH
 
Dorcia, głowa do góry. Beta na pewno spadnie i będzie piękne 0. Niestety badania lab są strasznie drogie. Odczułam to na własnej skórze, a raczej portfelu, a i tak mam trochę taniej niż inni.

Nusia, dziękuję za zaproszenie do grupy!

Jogurty wzbogacone w wapń produkuje mleczarnia krasnystawie - jogurty widziałam m.in w Auchan, Carefourze, są też robione dla Lidla i Biedronki. Ja je nawet lubię. Zawsze można dodać suszonej żurawiny, a już niedługo truskaweczki :)
U mnie dziś na teście owu lekka kreseczka się pojawiła, więc pewnie owu tuż tuż. Temp. rozchwiane, ale może to przez te przeziębienie. Mimo wszystko nie umiem wyłapać momentu, kiedy ta owu dokładnie jest. Doszłam do wniosku, że u mnie chyba metoda o+12 się nie sprawdzi :(
 
reklama
Do góry